Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) nyisziati válasza Dr. 444Hertz (#149) üzenetére


nyisziati
veterán

+Gergosz2:

Ezt miért nekem mondjátok?
Panaszkodjatok Jerry-nél, övé a videó.

Amiben én érintett voltam, az az, hogy ollie szerint semmit nem értettem meg a videóból és nem tudok (jól) angolul.
A fentebbi kommenttel ezt cáfoltam. A többi a videó készítőjének a szellemi tulajdona, amit lefordítottam és egy zanzásított kommentben leírtam, ennyi az én érintettségem.

(#152) Dr. 444Hertz válasza nyisziati (#151) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

"Durva!
Kiderül belőle, hogy a Samsung már AZELŐTT elkezdte gyártani az új aksikat, mielőtt az első visszahívás lett volna! Tehát tudtak róla!"

Ez alapján jogosan gondoljuk, hogy szerinted egy hihetetlen esetről van szó.
Erre reagáltunk, hogy egyáltalán nem meglepő.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#153) Aprósólyom válasza WinstonWolf (#9) üzenetére


Aprósólyom
addikt

A videóból kiderül, hogy 3 millió note7 kelt el. A 97%-a került vissza ez eladott példányokból. Abból 200 000 készüléket teszteltek le és 30 000 akkut. Nekik gondolom egyelőre elég.
Az akku gyártó cég lehet tönkre fog menni?!
Nagyon furcsának tartom, hogy már kb. évtizede gyártanak Li-ion majd Li-pol akkukat és egy olyan hibával gyárt le valaki akkut, amire alapvetően oda kellene figyelnie.

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#154) nyisziati válasza Dr. 444Hertz (#152) üzenetére


nyisziati
veterán

Én meg pontosan ezért írtam, hogy Jerry videója alapján gondolom ezt, nem a saját kutatásaim szerint.

(#155) Dr. 444Hertz válasza nyisziati (#154) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Ha egy vitában benyögöd azt, hogy a kolbász szr, mert végbélbe van préselve a hús, ne csodálkozz ha jönnek ellenérvek, hogy márpedig a végbél megfelelően kezelve ehető.
Az ilyen esetben pedig nem az a megfelelő reakció, hogy keressük meg Pistát, mert ő gondolja ezt, nem te.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#156) nyisziati válasza Dr. 444Hertz (#155) üzenetére


nyisziati
veterán

Pedig részemről erről van szó. Főleg, mert publikus videóra reagáltam úgy, hogy ezt jeleztem is.
Akinek az a véleménye, hogy ez nem nagy cucc, az kommentben jelezze a videó alatt a szerző felé (megjegyzem, gyakran sok dolog csak a kommentekből derül ki - ez Amerika, nem szokás szájbarágós-megmondóember videókat készíteni). Én nem tudom, miért készítette Jerry a videót, de biztos vagyok benne, hogy jó oka volt rá, nem a semmiért tépte a száját. És itt szerintem zárjuk is le, mert parttalan a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#157) Dr. 444Hertz válasza nyisziati (#156) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egy itteni hozzászólásra reagáltál, hogy durva.
Ha a YouTube videó alá írtad volna ugyanezt, az egy sima reakció lett volna.
De mivelhogy ide írtál, jogosan gondoltuk azt, hogy vitába akarsz beszállni.
Elnézést, hogy nem kussoltunk, és nem tartottuk meg magunknak, hogy a dolog nem durva

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#158) nyisziati válasza Dr. 444Hertz (#157) üzenetére


nyisziati
veterán

"Bedobtál egy vitatémát. Ide.
Linkeltél egy videót, azzal a megjegyzéssel, hogy durva."
Szerintem nem én voltam.
Szerk.: látom közben szerkesztettél.
Okés. Részemről lezárva. További kellemes napot.

[ Szerkesztve ]

(#159) Dr. 444Hertz válasza nyisziati (#158) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Neked is. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#160) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Nem adják fel az akksik :)

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#161) nyisziati válasza raskolnikoff (#160) üzenetére


nyisziati
veterán

Ezek már zombiaksik. :DD

(#162) Agent_007 válasza nyisziati (#161) üzenetére


Agent_007
tag

Agree.

[ Szerkesztve ]

Home is where the heart is. - JH/LU

(#163) #77081088


#77081088
törölt tag

Kicsit késve reagálok :)
Szóval,hogy nehogy megkönnyezzem a gyártót... Ha ez így van-volt, miért cseréltek akkukat szinte mindenhol még a Note7 megjelenése előtt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.