Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

This is it. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Jakesz


Jakesz
őstag

Így hátulról nagyon ígéretes, mintha a játékból lenne a fotó.

(#3) CptAdamica válasza Jakesz (#2) üzenetére


CptAdamica
veterán

Láttam reggel ezt a képet valahol, mondom egy kép a játékból, na és? Most látom, hogy a sorozatból. :D

Megyen!

(#4) Jakesz válasza CptAdamica (#3) üzenetére


Jakesz
őstag

Csak aztán szemből is legyenek ennyire hűek a játékhoz. Ellie-t illetően főleg kíváncsi vagyok, hogy mennyire lesz jó, mert beleégett a fejembe az a ronda morcos megjelenés, amit a Trónok harcában produkált :D

(#5) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Fullos, pont mint a játék. :C

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) zsolesz967


zsolesz967
aktív tag

A csaj inkább Dinara hasonlít hátulról.

Ps5,A34 5g,Gear S3 Frontier

(#7) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Ez lesz az első sorozat amit nézni fogok a Dallas és Baywatch után ;] :R
A játék második része iszonyat ahogy meg van csinálva.
Annyira beszippantott az egész. Azt tudni kell rólam hogy egy évben talán egy játékot viszek végig olyan válogatós vagyok. Minden egyes ember vagy lény "kiiktatásánál" majdnem bűntudatom volt. Megállítom a játékot és látni a fájdalmat az ellenfél arcán. Nagyon durva. Úgyhogy ha valaki nem ismeri a játékot akkor vegyen egy sima PS4-et ezzel a játékkal. 50-ből kijön a történet. Nem fogja megbánni még 40 fölött sem :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.