Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghost364


ghost364
senior tag

És egy interjú az egyik fejlesztővel: [link]

(#2) b.


b.
félisten

csináltak ennél jobbat is már, de azért ezen is röhögtem sokat :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Krethx


Krethx
aktív tag

"legtöbben csak egy technológiai demót láttak a játékban"
Ezt lehet több játékra is mondani. Mivel egy adott (story) meneten kell végigmenni.
Pl:
The Last of Us
Call of Duty®: Advanced Warfare

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#4) oriic válasza Krethx (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi köze a sztorinak a techdemó státuszhoz? Techdemónak mondják sokan, mert gyönyörű, de csak nagyon kevés interakció van benne. Az egész játék teli van átvezetőkkel, meg QTE-vel, nagyon kevés játékmenet része van. Ettől függetlenül a generáció legszebbje.

Köze nincs pl, egy The Last of Us-hoz. CoD-hoz meg aztán főleg...CoD az kb 10 éve volt techdemó.

Live-Die-Respawn

(#5) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Nekem bejön az Order, lehet ez sokak szemében techdemo, bármi. De nem védem a játékot, mert nem szeretném hogy nekem essenek ezren. :N Tovább kell lépni ezen a témán, majd a második rész nyilván tartalmasabb lesz ennél.

(#6) Krethx válasza oriic (#4) üzenetére


Krethx
aktív tag

Kevesebb a játékmenet ez igaz. Mint a legtöbb mai játékban. Amiket pedig felhoztam azokban is sok az átvezető. (Itt egy kicsit több.) Techdemónak nézhetem a CoD AW-t is mivel szép a grafika. Attól függetlenül hogy hány éve számított annak.

Mac mini M1 16GB/512GB - macOS Sonoma | iPhone 12 / 14 Pro 256GB - iOS 17 | Apple TV 4K 128GB - tvOS 17 | Watch S6 / S9 44/45mm - watchOS 10 | PlayStation 5 / 3 / 2 Network Adaptor 80GB HDD-OSD | Amiga 4000D Cyberstorm Mk-II 060 50MHz 128MB RAM/120GB-HDD/32GB-CF - AmigaOS: Workbench 3.1

(#7) b. válasza Krethx (#6) üzenetére


b.
félisten

A techdemo és a szép grafikájú játék 2 különböző dolog.. Az Ordert azért minősítik sokan techdemónek mert rövid, scriptelt elemekkel teli az a kis idő is amit tolsz bele. de megmutatja mire képes a hardver grafikailag.Én pl Tubon néztem végig az egész játékot( Ordert) egy ültő helyemben, akár egy mozit.
A last of Us ezzel szemben szép, megmutatja mire képes a hardver ( ps3) grafikailag és ez mellett nincs telescriptelve, megfelelő a játékidő és kidolgozott a történet. A grafika csak egy mellékes elem abban a játékban, nem az miatt lett az egyik legjobb ps3 játék. Kár egy lapon említeni a 2 játékot, de COD-dal se kellene szerintem, pedig az aztán nem a szívem csücske.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) Wlac válasza Krethx (#6) üzenetére


Wlac
Ármester

A techdemo az, ami technológiailag előremutat. A CoD egy átlagos shooter (mondom ezt úgy, hogy Ghost multizok) semmiképpen sem techdemo.

“The wha-"

(#9) saelin


saelin
veterán

Csak a video miatt kerestem wifit... :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#10) Jhonny06 válasza WongFeiHong (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem is nagyon bejött. Az tény, hogy kicsit rövid, de semmit nem von le az értékéből, abszolút nem érdemli meg a fikát..

(#11) Carlas válasza Krethx (#6) üzenetére


Carlas
senior tag

Hmm akkor nem tudod mi is a Techdemo jelentése. Főleg ha egy COD AW grafikája elmehetne techdemonak. Az orderhez hasonló game pc-re a RISE: Son of Rome. Ott ugyan ez van mint az Orderbe. Történet fos, rövid de brutálisan szép. De ez se techdemo csak azért mondják rá mert semmivel nem foglalkoztak csak a kinézettel. Ha kíváncsi vagy mi a techdemo akkor youtube és ird be a keresőbe :)

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#12) MageRG válasza b. (#7) üzenetére


MageRG
addikt

Az Order 1886 azért techdemó mert ordít róla hogy összeraktak egy gyönyörű engine-t, amihez megpróbáltak egy játékot kreálni.
Aztán rájöttek hogy ha teljes egész történetet raktak volna bele, még jövő karácsonykor is asset-eket gyártanának.
Ezért maradtak benne semmire sem jó feature-ök (nem tudták beledolgozni a játékmenetbe, de azért cool).
Ezért van úgy vége a történetnek, mintha a közepén elvágták volna. (Hogy a szereplők reakciói és fordulatok logikátlanok, arról már ne is beszéljünk. Ja, és van jó néhány sehova nem vezető szál és plothole.)

Akinek ez tetszik, az örüljön. Én meg reménykedem hogy idővel fejlődik az ízlése.
Sajnálom ha valakinek a lelkébe gázoltam.

[ Szerkesztve ]

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#13) Carlas válasza MageRG (#12) üzenetére


Carlas
senior tag

:R :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#14) b. válasza MageRG (#12) üzenetére


b.
félisten

Tökéletesen igazad van mindenben. Az ami dühítő, hogy egy olyan ász volt a kezükben ezzel a grafikával és ezzel a kitalált alternatív világgal, amivel az egyik leghúzósabb címet csinálhatták volna meg szerintem a ps4 jövőbeni korszakára nézve is. Ehhez képest kiadták ezt a langyos valamit.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.