Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dunc


dunc
nagyúr

PS4 re szemét, mint mindig...............

(#2) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Helldrivers kap egy lehetőséget. De kb fél éve nem volt normális játék PS4-re. :(

PSN: szuhi

(#3) heihachi


heihachi
addikt

Helldiverst úgyis meg akartam venni, szuper! :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#4) danih válasza dunc (#1) üzenetére


danih
addikt

Vegyé zikszbokszot.

(#5) dunc válasza danih (#4) üzenetére


dunc
nagyúr

Nem vártam jobbat, még aaa címeket nem tudnának adni , majd ha lesz ps5! :DD

(#6) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Minden hónapban van lejjebb...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) gyuribácsi88 válasza danih (#4) üzenetére

Most ott még ennél is gyatrább a felhozatal, szóval most nincs példálózás hogy bezzeg ott ... :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ott van EA Access ami király..PSre nem jön? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) gyuribácsi88 válasza Sirandrish (#8) üzenetére

Akkor miért nem azt vettél :F ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#10) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mert a Sonyt jobban komálom. Ettől még belátom ha valami jó cucc van a konkurenciánál.
Nem lehet mindenki akkora elvakult fanboy mint te. ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) raven84


raven84
aktív tag

Azt a random arcot várom aki a pofánkba tolja, hogy a heldrivers vagy mi a here az kb aaa cím nem indie szal kussolás legyen.

(#12) gyuribácsi88 válasza Sirandrish (#10) üzenetére

Engem sose érdekelt ez a "háború", viszont szívesen húztam az agyát a sok nokedlinek akik idegrohamot kaptak a hozzászólásaimtól :DDD

Amúgy a helldrivers nem indie cím, és majdnem olyan jó mint egy AAA játék. :DD

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#13) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább AA :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) HKorn válasza Sirandrish (#13) üzenetére


HKorn
addikt

Én meg azt hittem boxon nem tudnak normális játékot adni gold mellé, de most, hogy látom ezt teljesen megnyugodtam :DDD

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#15) Sirandrish válasza HKorn (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ezek azon versengenek hogy melyik tud sz*rabb játékokat adni pénzért :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) gyuribácsi88 válasza Sirandrish (#15) üzenetére

Milyen pénzért? A multiért fizetsz, a játék ajándék, ajándék lónak meg ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#17) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

És mi van ha én a játékért fizetek? Akkor nekem a multi az ajándék?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18) danih válasza gyuribácsi88 (#16) üzenetére


danih
addikt

Pontosan, souvenir nyihaha ne kukucski protkó

(#17) Sirandrish: én az online save tárhelyért és a plusz további kedvezményekért fizetem, az online multi és az ingyenjáték nekem az ajándék :DDD
Komolyra fordítva: nekem 3 hónapos előfizum van jelenleg, már visszahozta az árát az amit a PS+ kedvezményekkel (kumulatív az alapkedvezménnyel) megspóroltam...

[ Szerkesztve ]

(#19) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Király! A Helldiversen amúgy is gondolkoztam már!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#20) Rabbit96


Rabbit96
csendes tag

Üdv Srácok!
Szeretném megkérdezni, hogy érdemes-e beruházni egy egyéves plus tagságra? Ez mit/miket foglal magában? Havonta ingyenes game? Láttam, hogy a multihoz is kell plus tagság.....meg vannak leárazások, de ezen kívül? :R :R

,,Try to get a better understanding of things, before you make your judgement!"

(#21) Sirandrish válasza Rabbit96 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS4en kell a multihoz is igen.
Havonta 2 ingyen játék, ami addig használhatsz amíg él az előfizud. Mostanában sajna elég gyenge a felhozatal, ami az ingyenes játékokat illeti, de ha multiznál akkor csak egy plusz.
Hja és ahogy írtad van néha plusos leárazás, illetve felhő alapú mentés.
Másra nem jó :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.