Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

PS4-en végre említésre méltó játékok.

(#2) Sirandrish válasza mentoloshypo (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az előző havi (jelenlegi) sem rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Elims válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Elims
veterán

Ps3-ra és vita-ra megint semmi. :-/

Köszi a hírt!

(#4) oriic válasza mentoloshypo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja, jobban mint X-re.

Live-Die-Respawn

(#5) Sirandrish válasza Elims (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem vagyok egy nagy Prototype rajongó (nem játszottam még velük) de az egy AAA cím...persze órákig tudnám sorolni hogy mik azok amiknek jobban örültem volna :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) kovsol


kovsol
titán

The Swapper cross buy, igy mind a harom gépen elérhetö majd.

May the Force be with you!

(#7) adamssss


adamssss
veterán

Az first light magaban is jatszhato, vagy csak az alap jatekkal egyut? Kb hany ora alatt progetgeto ki?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#8) oriic válasza adamssss (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Standalone. Nem kell alapjáték.

Live-Die-Respawn

(#9) ImpersonatoR

Killzone al mi van akkor ? Kamu volt csak? Nincs róla valami infó azóta ?
Arról volt szó azt adjak kárpótlásul a karácsonyi kaotikus uptimert.

(#10) adamssss válasza ImpersonatoR (#9) üzenetére


adamssss
veterán

Gondolom annyira fogjak adni mint a DriveClub-ot..:

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11) Renok


Renok
senior tag

Picit off, de remélem belefér: ha PS Plus előfizető leszek, akkor az összes korábbi játékot is tolhatom, ami PS Plus-on "ingyenes" lett, vagy csak az aktuális havit?

[ Szerkesztve ]

(#12) Sirandrish válasza Renok (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak attól a pontól adott játékokat amikor aktiválod a Ps Plust.
Tehát ha pl januárban fizetsz elő, akkor az első játék amit megkapsz, az a januári lesz és csak az az után "adott" játékokat használhatod, az előfizetésed végéig. Visszamenőleg nem kapsz semmit.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) kovsol válasza Renok (#11) üzenetére


kovsol
titán

Csak azokkal jatszhatsz amiket "megvasaroltal", de azokkal azutan is, ha mar kikerült a ps+ kinalatból.

May the Force be with you!

(#14) Renok válasza kovsol (#13) üzenetére


Renok
senior tag

A "megvásárlás" alatt az ingyenes vásárlást érted, tehát ami ingyen jár a PS Plus szolgáltatáshoz, igaz?

(#12) Sirandrish: Köszi Neked is a választ!

[ Szerkesztve ]

(#15) kovsol válasza Renok (#14) üzenetére


kovsol
titán

Igen, azért raktam idézöjelbe. Igazaból azt is vasarlasnak lehet hivni, csak nem von le pénzt. :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#16) Sirandrish válasza Renok (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meg is KELL "venned" különben eltűnik a következő hónapra. Azzal hogy "megveszed" bekerül a download listádba ahol bármikor eléred amíg plus előfizető vagy.
Szóval érdemes MINDENT "megvenni" mert sose lehet tudni mikor jön meg hozzá a kedved.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) janos68 válasza Sirandrish (#16) üzenetére


janos68
aktív tag

Én azért vettem Vita-t, mert két év alatt brutális mennyiségü és minöségü játék gyült össze a letöltési listámban. Nem bántam meg mert nagyon fasza kis gép, de a felgyült anyagokkal az életben nem végzek.

(#18) Sirandrish válasza janos68 (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látod ez nem is hülyeség.
Ha talál az ember olcsón akkor megéri venni, már ha tetemes mennyiségű tartalma van pluson. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) kovsol válasza janos68 (#17) üzenetére


kovsol
titán

Ugyan ezért vettem en is, mellé leértékelte bezsakoltam még pár játékot.

May the Force be with you!

(#20) gyuribácsi88 válasza ImpersonatoR (#9) üzenetére

Látom vannak akik komolyan vették a trollkodásom :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#21) ImpersonatoR válasza gyuribácsi88 (#20) üzenetére

Ohh.

Pedig meg rá is mentem a linkre. Nem olvastam végig csak végiggörgettem akartam is írni, hogy en killzone -t leírva nem latok benne :)

(#22) Sirandrish válasza gyuribácsi88 (#20) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindig is mondtam hogy a neten túl nagy a hatalma a hülyéknek:DDD ;]

csak vicceltem :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) Garada


Garada
őstag

Egész évben ilyen felhozatal kéne. :K Tudom, hogy nincs mód a kivitelezésre de örülök hogy ebben a két hónapban bő tartalmat kapunk.

(#24) Renok válasza Sirandrish (#18) üzenetére


Renok
senior tag

Nekem jelenleg csak PS3-om van.
Ha PS Plus-os lennék, akkor így csak PS3-as játékokat "vehetek meg", vagy akár PS4-eseket is hozzáadhatok a "vásárlással" a letöltési listámhoz?

[ Szerkesztve ]

(#25) Sirandrish válasza Renok (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindent.
PS4 és PS Vita tartalmakat is. így ha mondjuk 1 évig plus előfizető vagy és majd akkor veszel PS4et vagy akár PS vitát akkor 12 hónapnyi tartalom áll majd a rendelkezésedre. De meg kell "venned" őket, hogy a download listádra kerüljenek.

Továbbá fontos hogy csak akkor használhatod ezeket amikor aktív a plusod. Szóval az nem pálya hogy most 1 évig gyűjtögetsz aztán majd plus nélkül játszol...az úgy nem megy :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) tarti19 válasza Sirandrish (#16) üzenetére


tarti19
senior tag

Az is elég, ha a könyvtárba rakja. :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#27) oriic válasza ImpersonatoR (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nincs róla infó.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.