Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

Hát... elég változatos értékelések.
Jövő héten már én is tudom értékelni:)

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Durván vegyes...kérdés hogy melyik áll közelebb a valósághoz

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Raysen623


Raysen623
addikt

Szerintem az értékelések pont olyanok, amilyenek várhatóak is voltak. Röviden és tömören: egy jó játékot készítettek, sőt talán még kiválót is. :C

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#4) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon várom ezt a játékot, elég jó értékeléseket kapott :)

kengyel

(#5) errorcode06


errorcode06
őstag

Szerintem inkább az a kérdés, hogy az mgspp, vagy ennek az értékelése áll közelebb a valósághoz...
Igaz még nem láttam trailert meg gameplayt sem belőle (MM), de számomra egyértelmű hogy ez a várósabb...

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#6) S1M0N


S1M0N
senior tag

Néztem róla ma is PC-s gameplayeket, a grafika szerintem rendben van, de maga a játék is tetszik.

Én szeretek autókázni (GTÁ-kban is sokszor csak megyek össze-vissza), bár kíváncsi vagyok, hogy küldetéseken kívül is bele lehet-e szaladni valami ellenséges vagy segítségre szoruló bandába, csak úgy random.

Pár nap múlva lehet meg is veszem.

(#7) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

IGN szerint jó ez, csak egy kicsit egyhangú.

(#8) szupermacs


szupermacs
veterán

Melyik játék az, ami 10/10-es értékelésű, amihez viszonyítják az összes többi pontozását? Kell, hogy legyen valami etalon, vagy különben az értékelések értéktelenek lesznek.

(#9) Sebestyen01 válasza szupermacs (#8) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A legtöbb oldal nem etalonhoz hasonlít ha nem saját meta alapján állt fel értékelést! Bővebb infóért őket kell keresni!

Bár nem tudom a kipusztulás szélén a sivatagban hogy lehetett volna nem unalmas játékmenetet csinálni, ha megbukik ez akkor hatalmas ziccer lesz oda! :K

(#10) szupermacs válasza Sebestyen01 (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy különböző szempontok alapján az értékeléseknél milyen játékokat adnának meg maximum pontszámra, de úgy érzem, hogy valami no price magyarázattal leráznának.

És szerintem se lehet sokat kihozni egy ilyenből. Csak, hogy ne legyek mindig off.

(#11) bitblueduck válasza szupermacs (#8) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Sebestyen01 már leírta ezért csak ennyit tennék hozzá:

- Ízlett az ebéd, drágám?
- Ja, jó volt a mákos tészta.
- De hiszen pacal pörkölt volt!
- Annak nem volt jó.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#12) Kicsiguszti válasza bitblueduck (#11) üzenetére


Kicsiguszti
tag

XBox One platformon elérhető lesz offline Coop mód?

(#13) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Én már sokat nem adok ezekre az értékelésekre, mivel ez is kb olyan mint az IMDB. Megnéz az ember egy agyonhájpolt filmet, és csak nézek, hogy hogyan kapott ez akkora pontszámot. vagy ami nekem tetszik,az meg le van pontozva.
Aztán újra rájön az ember újra, ízlések és pofonok.

Este remélem lesz időm kipróbálni, kíváncsi vagyok a feelingjére. Ami annyira nem jött be az a Max mozgása, kicsit olyan darabosnak tűnt a videón. Mondjuk ha a játékélmény meglesz, akkor minden OK, úgyis az a lényeg.

;) - The Power of the Light Side

(#14) csiki_92 válasza Anonymus23 (#13) üzenetére


csiki_92
aktív tag

IMDB azért másképp működik, ugyanis ott a nézők értékelnek, nem pedig a "szakma".

(#15) BomiBoogie válasza Anonymus23 (#13) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem egy abszolút fun játéknak tűnik, csak szerintem elkerülhetetlen, hogy egy ilyen műfajban viszonylag hamar repetitívvé válik, de ha nyújt 20 óra önfeledt szórakozást, akkor megérheti.

(#16) kutga válasza csiki_92 (#14) üzenetére


kutga
nagyúr

Úgy-úgy. A fizetett nézők. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#17) Sebestyen01 válasza BomiBoogie (#15) üzenetére


Sebestyen01
őstag

20 óráért max virágboltból érheti meg.... :K

(#18) csiki_92 válasza kutga (#16) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Hát nem tudom...én még nem kaptam semmit az értékelésemért. Segíts már egy kicsit, hol fizetnek érte? Mert akkor én hülye nem fogok ingyen értékelni. :DD :W

(#19) kutga válasza csiki_92 (#18) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt ugye nem komolyan kérdezted? :DD

Let the Zone take me if I am.

(#20) csiki_92 válasza kutga (#19) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Várj, asszem valamit félreérthettem. Fizetett nézőket az IMDB-re mondod, vagy az ehhez hasonló szakújságokra?

(#21) kutga válasza csiki_92 (#20) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem-nem. IMDB. Mert hát mi a legegyszerűbb módja annak hogy egy kritikán aluli film jobb értékeléseket kapjon. Megdobják a haverokat pár dolcsival hogy adjanak pár tízest. Nyilván nem téged fognak ezzel megkeresni, mert kb. az első dolgod lenne leírni ide. De akkor is létező dolog sajnos.

Let the Zone take me if I am.

(#22) csiki_92 válasza kutga (#21) üzenetére


csiki_92
aktív tag

Hát nem tudom...Amik 8 felett állnak, és láttam is, azok mind nagyon tetszettek nekem is. Pl Mad Max Fury Road is nagy kedvenc lett. 1-2 kivétellel amiket IMDB alapján néztem meg, hogy "na most nézzünk valami nagyon jó filmet", azokkal meg voltam elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#23) k-adi


k-adi
nagyúr

IMDB pontozása pont hogy jó, eddig ami 8 fölötti volt az 90%ban tetszett nekem is. :K

(#24) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Mad Max-ről kicsit vegyes képet festenek a tesztek.

Igen, lehet nem véletlenül.

(#25) Viper26


Viper26
nagyúr

Szerintem nincs különösebb gond a játékkal, szépen összerakták (PC), minden felhúzva is 120-160 fps között mozog.

iPhone 14 | FR955

(#26) Szergely83 válasza kutga (#21) üzenetére


Szergely83
tag

"Megdobják a haverokat pár dolcsival hogy adjanak pár tízest."
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? :U Az, hogy kritikán aluli, erősen szubjektív, de a nézők többsége kiemelkedőnek tartja. Ok, vannak olyanok, akik direkt felértékelnek (vagy épp lehúznak filmeket), de nem hiszem, hogy ennyi értékelőből a többség azért adott 10-est, mert fizettek érte..: [link]
De nézd meg RT-t, 97%-on áll. De nem is ez a lényeg, van aki szereti, van aki utálja, a többségnek bejött, ez a kijelentés viszont nettó hülyeség volt.

[ Szerkesztve ]

(#27) Cathulhu


Cathulhu
addikt

IMDB temahoz: igen vannak filmek, ahol apuci, anyuci, baratno benyomja 10/10-et meg random delamerikai 10/10-es reviewk ozonlenek hihetetlen szoveggel (evszazad filmje, a kritikusok hulyek, nezd meg, stb) de az imdb pont ezert mas algoritmust hasznal. Csak megbizhatonak minositett ertekelok szavazatai szamitanak es azokat is sulyozza. A konkret algo viszont titkos. Ezt azert eleg nehez befolyasolni.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#28) TeeBee73 válasza Cathulhu (#27) üzenetére


TeeBee73
addikt

Attól, hogy sok embernek csak a látványvilág jön át, attól még a történet egy rakás fos, ami erre a filmre is igaz. Uwe Boll is megcsinálta a Far Cry-t, olyan is lett. A játékra viszont kíváncsi vagyok.

MOD: Nem válasz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#29) kutga válasza Szergely83 (#26) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem értünk egyet, nade ne offoljuk szét a topikot. :R

Egyébként nekem a film nem jött be túlságosan, ha fizetnek sem adok rá 10 pontot. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#30) b. válasza kutga (#29) üzenetére


b.
félisten

Én konkrétan 2 pontra értékeltem . életem egyik legjobban várt filmje volt és a legnagyobb porára esése. Még Gergő a youtubon is istenítette én meg nem tudom hogy egy azon filmet néztünk e.Ilyen szánalmas filmet szerintem nem láttam mostanában. a régi sorozatnak és magának a MM világnak is nagy rajongója vagyok.Tessék, lehet osztani. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#31) Anonymus23


Anonymus23
veterán

3 óra játék után:
Grafikailag hozza a sivatag világát, az önmagában szép, csak nem túl változatos :DDD
Sebesség: teljesen korrekt, egyetlen helyen sem tapasztaltam röccenést, vagy lassulást.

A sztori az érdekes (bár nagyon az elején vagyok még), de még sok van hátra.
Egyelőre hozza az AC sorozat szintjét (pl Rogue), csak a helyszínek nem annyira változatosak, és a színvilág más, de amúgy meg kb hasonló felépítés.
Egyelőre megérte...

;) - The Power of the Light Side

(#32) k-adi válasza b. (#30) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem 2 pont nem fair. Már csak a megvalósítás miatt is min. 5-6 pontot érdemelne. Nézz egy behind the scenes videót róla, mennyi munka van benne. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb stunt jelenetet a színész maga csinálta meg, nem dublőr. Azért ezeket a dolgokat is kell értékelni szerintem, mivel a film a többi művészethez hasonlóan egy alkotás.

Persze lehet csak a végeredményt történetet értékelni, de az olyan mintha a betűlevesből megennéd a kis betűtésztát. Jó, jó, de a fele ott van még. Na érted. :C

[ Szerkesztve ]

(#33) Cathulhu válasza b. (#30) üzenetére


Cathulhu
addikt

Nagy rajongoja vagyok a Mad Maxnek, es Mel Gibsonnak is. Mikor meghallottam, hogy csinaljak, de nelkule, es Tom Hardy lesz Max (akit viszont nagyon nem szeretek) mar temettem is az egeszet. Nem kell nekem Tom Hardy, plane nem mint Max, mert az Gibson, o miert nem Max fia vagy akarki. Aztan csak istenitettek a kritikusok, mondom megnezem, es azt kell mondjam remek film. Nem filozofalgat, nem akar tobbnek latszani annal ami, pont a maga szimplicitasa ami naggya teszi, nalam egy kategoria a Rambo4-el es az uj Dreddel, mindet nagyra tartom. Szoval lehet neked 2, nekem 8, nameg nekemnyolc :D

Jatektol viszont mar a kiszivargott videok elvettek a kedvem, szoval az kimarad.

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#34) Viper26 válasza Anonymus23 (#31) üzenetére


Viper26
nagyúr

"...a helyszínek nem annyira változatosak..."

Nem vagy semmi.
A sivatag mitől legyen változatos úgy mégis? :DDD

iPhone 14 | FR955

(#35) Wlac válasza Viper26 (#34) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazából meg lehet pakolni tartalommal az ilyen tájat is. Homoktenger, kanyonok, pusztulás előtti városok romjai, aktuális városok, mocsár, kiszáradt erdő (csak a törzsek maradtak meg), tengerpart (a sós víz ugyanúgy rossz, szóval belefér szerintem a sztoriba).

“The wha-"

(#36) Anonymus23 válasza Viper26 (#34) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerinted ez " :DDD " miért volt ott a sor végén???

Amúgy nem rossz játék ez, kicsit esetlen a verekedése Max-nek, de amúgy bejön.

;) - The Power of the Light Side

(#37) b. válasza k-adi (#32) üzenetére


b.
félisten

Engem manapság nem érdekel a megalkotás mert 2015 van.ne legyen tré és ok. Minden 3. rangú filmstúdió képes már CG-tcsinálni. Az hogy itt élőben is és CG-t is használtak ,nem hat meg ,ugyan annyira szarnak tartanám, mint ha géppel csinálták volna az egészet. Mad maxnak volt igazi személyes története. igazi őrült Énje. ami kegyetlen volt és kíméletlen. Volt saját kisebb volumenű harca. Nem is ő volt a főszereplője ennek a filmnek, Egy feminista akciómozi lett az egész. Messze került ez mad max harcától és világától illetve kikerült max világából és bekerült abba, ami ellen Max harcol.. Nem lenne gond ezzel a filmmel, ha nem ez lenne a címe. Tom Hardy meg a legszarabb választás volt max szerepére. az a srác minden csak nem színész. Jobb is ha megmarad a kaszkadőr szerepnél, az neki való. Még abban az 5 mondatban is amit el kellett mondania ,szar volt. na jó,hozta az alkonyat filmek színvonalát.
Nálam 2 pont és jóindulatú voltam mert szívem szerint felálltam volna a moziiban az első óra után, de végignéztem, mert reménykedtem , hogy kicsinálják benne az egész bagázst és nem lesz folytatása ennek a szarnak. Ezen kár vitatkozni, személyes véleményem ez, bármit írsz le az átéllt élményen nem fog változtani semmi.
Amúgy folyamatosan végigkövettem a film készítését, minden hírt elolvastam a neten és megnéztem minden fellelhető infót róla. Még a posztereket is összeválogattam a gépemre és az ment diavetítésnek háttérképnek.

Régebbi időkből megjelent könyvek vannak ,amiben részletesen leírták Mad Max univerzumát, életét kalandjait, a beteg és a viszonylag normális lakók viszonyát, a mutánsok és a megmaradt emberek harcát. Ahhoz hasonlót vártam, nem egy ilyen elrugaszkodott, feminista 2 órás autósüldözést a nagy Hepivel végén . Röhej.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#38) Viper26 válasza Anonymus23 (#36) üzenetére


Viper26
nagyúr

És tényleg. :R

Nekem nagyon tetszik a hangulata, azt mondom megérte az árát. :)

iPhone 14 | FR955

(#39) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

a gémet megvettem pre-orderben a G2A-ról.. olcsón... nagyon olcsón.
magát a MM "sorozat" feeling-jét imádom... a Fury Road viszont vegyes érzést keltett bennem
a játék nekem nagyon bejön. grafikára is.. a verekedős részeket is jól megcsinálták... olyan húdenagy bugok nincsenek benne... részletesre/kidolgozottra csinálták a játékot...sztem.
az értékelések helytállók szvsz... ki kell próbálni és el kell dönteni... :))

spanomnál láttam a gémet, az első karaktermozgásnál és a környezetnél már jöttem is a gép elé és vettem is meg :DDD :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Van aki csodálkozik ezen? Ez egy átskinezett Just Cause játék. 6 pont maximum. Egy open world játékot tartalommal is meg kell tölteni ahhoz, hogy jó legyen. Ezért jó a GTA V még a hetvenedik óra után is. Vagy a Dragon Age: Inquisition. Vagy a Witcher 3.
Ez meg pont az a játék, ami az Assassin's Creed-ekhez hasonlóan pár óra után teljesen statikussá, és dögunalmassá válik.

(#41) Carlas válasza TeeBee73 (#28) üzenetére


Carlas
senior tag

Ennek ellenére igen sikeres lett, szóval a számok nem ezt igazolják.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#42) kutga válasza b. (#30) üzenetére


kutga
nagyúr

A régi az más. Ott szépen fel volt építve, hogy Max miért lett az aki. Leginkább ezt hiányoltam a mostaniból. Egy nagy üldözés volt az egész, a szereplők motivációiból elég keveset tudtunk meg. Egynek jó volt mindenesetre. :D

Let the Zone take me if I am.

(#43) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Körülbelül 1 órát játszottam tegnap este a játékkal és nekem nagyon bejön. Én nagy Mad Max fan vagyok és a játék teljesen átadja a hangulatot, valamint rengeteg tartalom van benne a fő küldetéseken kívül. Számomra megérte első napos vételként. A tesztekre nem adok. Nagy cím = magasabb/elfogultabb pontszámok. :R

(#44) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Szerintem qrva jó játék! Bejön a stílusa nagyon, főleg az a kis genya a kocsi hátulján :DD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#45) Televan74 válasza Kakaduku (#43) üzenetére


Televan74
nagyúr

Teszt pontszámok sem objektívak. :U
Neked tetszik a játék,te 10/10 pontoznád.Mondjuk nekem nem tetszik annyira,nálam pl. 10/7 kapna.
Ami zavaró tényező nálam,az a játékstílus De nem mondom hogy nem fogom megvenni egyszer steames akcióba,és akkor majd kipróbálom. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#46) davidsone


davidsone
addikt

Jónak tűnik, lepróbálós...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#47) Kakaduku válasza Televan74 (#45) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Ez igaz. De ha már itt tartunk nálam sem 10/10 a játék, de melyik játék az?! :DDD Nálam a stílus és a hangulat miatt, valamint a tartalom kielégítő, így én egy 8/10-et adok neki. Nálam ez a pontszám már elég ahhoz, hogy kötelező vétel legyen, de mindenkinek más a küszöb. :R

(#48) Attis24


Attis24
csendes tag

Én kb eddig 5-6 órát játszottam vele, pontosan nem tudom mert steamen még vagy bugos vagy egyéb okból nem jelenik meg a profilomon. Annyi biztos, hogy jó lett az optimalizáció, a beállítások széles skálán mozognak. A játék kifejezetten jól néz ki. Nagyon tetszik benne a random homokvihar, egyik küldetésen találkoztam vele, azt hittem script, de random autókázás közben is elkapott egyszer...félelmetes. A térkép szerintem hatalmas 4-5 nagyobb területre osztva (nem tudom van-e köztük töltögetés, mert még nem mentem át egyikből a másikba) ezek a részek pedig több kisebbre (ezek között viszont biztos hogy nincs). Rengeteg fejlesztés elérhető az autóhoz, meg magához a karakterhez is (képességeken kívül). A közelharc szerintem élvezetes, az autós szintén, bár kell hozzá egy kis gyakorlás.

Én azt mondom az eddigiek alapján, hogy olyan 80-85% lehet a reális értékelés, mert a fő story szál küldetései eddig jónak tűnnek, de a többi lehet kicsit monotonná válik egy idő után...majd kiderül. Minden esetre egy tisztességes iparos munka. Mindenképp tegyetek vele egy próbát.

(#49) Viper26 válasza Attis24 (#48) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha dobozosat aktiváltál, akkor nem jelenik meg, így van nálam is.

iPhone 14 | FR955

(#50) Viper26 válasza Viper26 (#49) üzenetére


Viper26
nagyúr

Javítom magam ugyanúgy látszik, mint a Steam-en vásárolt, achivement-ek is.

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.