Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Attis24


Attis24
csendes tag

Én kb eddig 5-6 órát játszottam vele, pontosan nem tudom mert steamen még vagy bugos vagy egyéb okból nem jelenik meg a profilomon. Annyi biztos, hogy jó lett az optimalizáció, a beállítások széles skálán mozognak. A játék kifejezetten jól néz ki. Nagyon tetszik benne a random homokvihar, egyik küldetésen találkoztam vele, azt hittem script, de random autókázás közben is elkapott egyszer...félelmetes. A térkép szerintem hatalmas 4-5 nagyobb területre osztva (nem tudom van-e köztük töltögetés, mert még nem mentem át egyikből a másikba) ezek a részek pedig több kisebbre (ezek között viszont biztos hogy nincs). Rengeteg fejlesztés elérhető az autóhoz, meg magához a karakterhez is (képességeken kívül). A közelharc szerintem élvezetes, az autós szintén, bár kell hozzá egy kis gyakorlás.

Én azt mondom az eddigiek alapján, hogy olyan 80-85% lehet a reális értékelés, mert a fő story szál küldetései eddig jónak tűnnek, de a többi lehet kicsit monotonná válik egy idő után...majd kiderül. Minden esetre egy tisztességes iparos munka. Mindenképp tegyetek vele egy próbát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.