Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Ez ma már a második.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) doooo válasza joey04 (#1) üzenetére


doooo
veterán

Már várom a szerző tollából a harmadikat is: "Hajlítható mobilt hajlítottak visszafelé (már nem hajlik)".

(#3) Cannabis7 válasza doooo (#2) üzenetére


Cannabis7
senior tag

remélem ezer dolcsi alatt lesz
:K

(#4) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

Várható hajlítható Nokia is?

(#5) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez így elég ciki. Ennyiért illene normális anyagokat használni. :(

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

1300 dollárért elég kacat, mondjuk már a kinézete is bóvli.

(#7) Cannabis7 válasza hemaka (#6) üzenetére


Cannabis7
senior tag

nem ez a húzóereje a telefonnak, de tény h ennyiért lehetne kicsit jobb, én a zenfone 8-at próbáltam pár napig, tesztek alapján jónak ígerkezett a méret és anyaghasználat is, de neke mvalahogy érzésre nem tetszett.

(#8) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Oneplus 10 pro is így törik, még sincs egy esetről sem hír, hogy eltört volna egy is. Teljesen értelmetlen ez a féle törés teszt szvsz. De azért mindig megnézem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#9) pepe792


pepe792
tag

Présgép alá akkor már miért nem tette be? Annak is kb annyi értelme lenne mint kettétörni. Értem én hogy azért készül ilyen teszt, hogy mi lenne ha ráülnénk a telefonra. De akkor miért nem úgy csinálja a tesztet, hogy a hátsó zsebébe rakja és ráül?

(#10) Cannabis7 válasza pepe792 (#9) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Mert az próbálja szimulálni, hogy mi lenne ha rád esne egy autó.
Mondhatnád, hogy akkor már nem a telefon számít, dehát na, azert nem mindegy környezetvédelmi szempontból sem, hogy egy ilyen eset után a szeméttelepen köt ki vagy valaki más tudja még használni

(#11) bostone


bostone
addikt

Tehát minden rendben ezzel a készülékkel, csak egy merev tokot kell hozzá beszerezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.