Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) modulus válasza #98880768 (#50) üzenetére


modulus
aktív tag

Nem vette magára, csak elmagyarázta neked, amit nem értettél.

A htc régen kiemelkedő teljesítményt nyújtott a többi telefonhoz képest. Míg a többi dadogott, laggolt, lassú volt, addig a htc nem. Megérte a felárat, mert amivel többe került, többet is nyújtott.
Viszont volt egy időszaka a HTC-nek, amikor az árazás csak nőtt és nőtt, viszont nem hozott semmi extrát. A többi gyártó beérte, és olcsóbban nyújtottak sokszor jobbat.

Aztán most elkezdett ismét magára találni a gyártó, a 10, de főleg a U11 esetében már a régi feeling érződik újra. Remélhetőleg a 12-vel csak fokozódni fog.

[ Szerkesztve ]

(#52) Kamikazeman válasza modulus (#51) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Sőt, nekem még androidos korszak előtt is volt HTC Kaiser-em, ha esetleg arra emlékszik még itt valaki(ha jól emlékszem 2006-ban vettem,valami horror, talán 180e ft-ért). Isten király volt, ahogy kinyílt és nem ment tönkre, pedig 2 évig nyitogattam. Mondjuk a windows rendszer az telefonra teljesen szar volt.

[ Szerkesztve ]

(#53) modulus válasza Kamikazeman (#52) üzenetére


modulus
aktív tag

Hú, arra az időszakra már nem is igazán emlékszem, hogy mit használtam. 2003-4 környékén a Nokia 6600 volt maradandó kellemes élmény, utána fogalmam sincs pár évig mit használtam már. :D Az ugye még Symbian volt.

(#54) vighdavid


vighdavid
csendes tag

Hát eléggé jól néz ki így :) Kamera nem tetszik egyedül. Remélem sztereó hangrendszer is lesz benne,a HTC M8ban imádtam. Jelenleg HTC M10, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, de így valószínűleg nem lesz váltás idén (jobban preferálom a fémházat meg nem lenne értelme)

Az okostelefon árak viszont még mindig aggasztóak. Ahogy olvastam S9-es árban fogják árulni, ami nem gond, hisz csúcskészülék. Ezt az árat úgy általánosságban sokallom egy okostelefonért. Amit viszont remélek hogy a HTC nem fog csődbe menni és sikerült újra talpra állnia :) Elég sok embernek hiányoznának a piacról és ez az egy márka amitől cserélés után nem válok meg, hanem a családba kerül valakihez :)

+36-30-978-3233 Ezen a számon általában elérhető vagyok! Így gyorsabb :) VAGY E-mail: vighdavid@gmail.com

(#55) Anulu79


Anulu79
addikt

Kár lenne, hogy ha tényleg csak ekkora aksi lenne a készülékben.

(#56) Anulu79 válasza vighdavid (#54) üzenetére


Anulu79
addikt

Pont az az egyik baj most a HTC szerintem, hogy ilyen árban árulják a készülékeiket. Vissza kéne kerülniük a köztudatba. Ehhez meg szerintem először olcsóbban kéne adniuk a csúcs telefonokat ahogy a Huawei is csinálta.

(#57) Koris válasza Tidus (#27) üzenetére


Koris
aktív tag

Tíz éve mindig elhangzik😏...Htc volt,van,lesz😎😄

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.