Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aelod


aelod
veterán

Üveg elöl, hátul. Jó sérülékeny lesz. Na de a lényegi kérdés lesz e rajta....noccs?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#2) CptAdamica válasza aelod (#1) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy tűnik, hogy őket még nem kapta el a gépszíj, szerencsére. :P

Megyen!

(#3) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Tuti nem így fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) aelod válasza CptAdamica (#2) üzenetére


aelod
veterán

Renderelt képek alapján ne vonjuk le téves következtetéseket. Bár én örülnék ennek végre nem egy majmolás jönne megint.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Ez nagyon szép lenne, bár nem lepne meg ha kisebb tárhellyel csak 4 gb rammal jönne.. :U

(#6) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Ez a külső nagyon bejön, nem bánnám ha valóban így nézne ki a végleges. Htc one X után lehet hogy újra htc telóm lenne :)

(#7) Szakiii


Szakiii
addikt

Ez a külső és visszahoznák a sense-t én venném is!

(#8) atike


atike
nagyúr

Egész jó. Még egy picit szögletesíthetnének és tuti lenne.... :)

(#9) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez elég csúnya lett...

(#10) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Gondolom nem csak engem emlékeztet az LG-re.
De egyébként sokkal szebb mint amiket mostanában dobnak piacra a gyártók, szóval felőlem akár jöhetne így is. Még ha valószínűleg nem is ilyen lesz.

(#11) moleculez


moleculez
veterán

Amúgy a HTC-nek van még affèle rajongótábora, vagy márkahű vásárlói?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) CptAdamica válasza moleculez (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

Van.

Megyen!

(#13) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Egyedül a hátulja nem tetszik, de az kb. a "kit érdekel?" kategória.
Úgyse azt nézegeti az ember. Amúgy nem (lenne) rossz (, ha így nézne ki).

(#14) marcarc válasza moleculez (#11) üzenetére


marcarc
senior tag

Ha ilyen lenne venném én is.

(#15) marcarc


marcarc
senior tag

Amúgy szinte biztosra vesze h tükrös lesz mint az u11, nincs tökük ujjat alkotni. Amikor ezeket a rendereket nézem egyik masik embert siman felvehetnék formatervezőnek.

(#16) <Lacy85> válasza marcarc (#15) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"nincs tökük ujjat alkotni. "

Vagy csak nem pálya nekik a biológia. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) sKie^ válasza moleculez (#11) üzenetére


sKie^
tag

Van hat! Siman M8-cal nyomom meg mindig.

Amugy ez igy elegge tetszik, eselyes nalam, ha valami hasonlo lesz a design.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#18) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Helló LG G6 :D Eléggé hajaz rá, szerencsére a V30 kicsit másabb. Vagy még sem?

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#19) <Lacy85> válasza sKie^ (#17) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én majdnem HTC 10-et vettem anno. Kegyetlen, milyen jól össze tudják rakni a droid-ot (sebesség, stb.).
Méret miatt sajnos mégis kiesett. Az 5,2" nekem kicsit már kicsi. :D

(#20) roli543


roli543
őstag

Fura, de a képen úgy tűnik, mintha a kijelző 16:9 lenne... olyan szélesnek tűnik maga a telefon

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#21) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Azért ez elég jól néz ki, olyan Essential és LG keverék, tetszik.

Finn the human

(#22) #04441088


#04441088
törölt tag

Bejön, nem csúnya ez.

(#23) spawn21 válasza moleculez (#11) üzenetére


spawn21
veterán

több mint el tudnád képzelni :)

a csúcsba mindent adjanak bele, így is mindent agyonver az u11 plusszuk :D

iPhone 13p

(#24) Sn00k


Sn00k
veterán

HA ilyen lesz a vegeeredmeny, akkor igencsak impozans termeket tesznek le iden az asztalra...

3njoy the Lif3

(#25) #98880768


#98880768
törölt tag

Láttam a "kémfelvételt" egyáltalán nem tetszett, ez azért már sokkal szebb így. Egyébként tényleg kicsit LG-s. Az U11 nagyon sérülékeny volt, úgy néz ki most sem lesz ez másképp

(#26) spawn21 válasza #98880768 (#25) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor bajban leszel
Üveg elől hátul :
G6-v30
S8-s9-note8
iPhone
Új one plus valószínű üveg lesz
Huawei.......

Ez most a trend

iPhone 13p

(#27) Tidus válasza moleculez (#11) üzenetére


Tidus
addikt

Szerintem ha ez is bebukja az eladásokat, akkor le húzzák a rolót.
Valszeg a HTC-nél ez a Final Fantasy. (Aki ismeri a sztorit tudja miről van szó)

(#28) #98880768 válasza spawn21 (#26) üzenetére


#98880768
törölt tag

:N Én nem leszek bajban, nálam a G6 is egy ideje tok nélkül, minden nélkül van. Vigyázok rájuk.
Viszont tavaly az U11 tényleg nagyon sérülékeny volt, a többi - általad sorolt - telefonokhoz képest is

(#29) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

rajongói renderképei

:D

(#30) #16820480 válasza spawn21 (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát igen, elég baj ez. Amellett, hogy törékeny, még iszonyatosan csúszik is. Nem lehet letenni a telefont, hogy ne csúszna le magától. Asztallapról is, ha van 1°-os dőlése, már csúszik is lefelé :U Idióta dolog, egyáltalán nem praktikus.

(#31) Yeffy válasza spawn21 (#23) üzenetére


Yeffy
veterán

:)

a hirhez: kellemes darab, de en csak nemreg valtottam az elozo csucsmodelljukre, es hasznalom nagy megelegedettseggel, sz'al nem igazan lesz indokolt a csere. :D
mindenesetre, ha dupla kameras lesz, kivancsi vagyok, hogy oldjak meg. talan azt el birnam neha viselni az enyemben. :K

es oszinten remelem, hogy ok benne lesznek a keves kivetelben, akik nem ulnek fel az idiota noccs-oruletnek. megha most nem is esedekes a csere.

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#32) Steve1207 válasza CptAdamica (#2) üzenetére


Steve1207
veterán

Pedig evleaks is posztolt ilyen képet, [link], ez alapján csinálhatta meg valaki a renderelt képeket.
Nekem amúgy nem jön be így, U11 jobban tetszett, így követné az előző vonalat is, bár ezek alapján már tuti nem ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

.

(#33) oroszLajos


oroszLajos
aktív tag

Ha ez ilyen lesz, már cserélem is a SöNyócat :D

Pixel 7 Pro Hazel

(#34) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Az a vörös színű render álomszép!

(#35) Aryon87


Aryon87
félisten

Hajaj, igencsak tetszetős darabnak ígérkezik. U11 volt a legjobb eddigi telóm, főleg kamerában. Remélem a második kamera az LG-féle széleslátó lesz, és nem a szokásos idióta telekamera, ami kb wc-papír kategória.
A design pedig full LG G6 és V30 keveréke.
Csak el ne kapjon a vágy ez iránt... :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#36) #98880768 válasza Aryon87 (#35) üzenetére


#98880768
törölt tag

Én is jobban örülnék a widenak :K
"Csak el ne kapjon a vágy ez iránt... :))" Azt hittem már megtörtént :D

(#37) Tengri


Tengri
senior tag

Képek alapján tetszetős.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#38) Kamikazeman válasza moleculez (#11) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Van, de már nincs htc a birtokomban, mert még enyhe kompromiszumokkal sem elfogadhatóak a telói számomra, de szeretnék visszatérni a márkához, mert utálom a Samsungot.

(#39) #98880768 válasza Kamikazeman (#38) üzenetére


#98880768
törölt tag

Akkor azért mégsem vagy annyira márkahű, nemde? :D

(#40) Kamikazeman válasza #98880768 (#39) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

A kérdésben amire választ adtam, a rajongótábor vagy márkahű kifejezések szerepelnek! Én a rajongótáborhoz tartozom. ;)

[ Szerkesztve ]

(#41) #98880768 válasza Kamikazeman (#40) üzenetére


#98880768
törölt tag

Jól van, azért nehogy magadra vedd, nem azért írtam! :) Bár azt tényleg nem értem - kötözködés nélkül - hogy lehet rajongani valamiért, ami még kompromisszumokkal sem elfogadható..

(#42) Aryon87 válasza #98880768 (#41) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt a kérdést a Samus topikokba tedd fel :D Jobbnál jobb válaszokat fogsz kapni :))

Sima U11-em volt, ott talán 2 kompromisszumot kellett kötnöm: jack hiánya, és a fapados kameraszoftver, ami hangvezérlést se tudott.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#43) spawn21 válasza #98880768 (#41) üzenetére


spawn21
veterán

Leírnád mik azok a kompromisszumok?

iPhone 13p

(#44) #98880768 válasza spawn21 (#43) üzenetére


#98880768
törölt tag

"Van, de már nincs htc a birtokomban, mert még enyhe kompromiszumokkal sem elfogadhatóak a telói számomra" nem tudom leírni, mert nem az én szavaim :)

(#45) Sn00k válasza Aryon87 (#35) üzenetére


Sn00k
veterán

Pedig el fog, az a baj lehet engem is :D

3njoy the Lif3

(#46) #98880768 válasza Aryon87 (#42) üzenetére


#98880768
törölt tag

Inkább nem kísérletezek :D

Szerintem az U11 az egyik legjobban sikerült csúcsteló tavalyról :) Jack ugyan nincs, de saját,gyári fülessel pazarul szól 👌kamera is 5*
Rendben van az úgy, ahogy van. A két lencse kötelező fejlesztés idén, ha a többit szinten tartják már jók vagyunk

(#47) Aryon87 válasza #98880768 (#46) üzenetére


Aryon87
félisten

Ebben egyetértek. Egyik legjobb telóm volt a Honor 8 után, most az M10P az, de kamerában az U11 család verhetetlen a Pixelek mellett, és bízom benne, hogy az utód is folytatja ezt a vonalat egy wide kamerával társítva. Ha meglépik, akkor lehetséges a váltás karácsonyra, bár most a Note8 árát köhögöm még 1.5 évig :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48) Kamikazeman válasza spawn21 (#43) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Ha nekem címezted a kérdést, persze, hogy leírom.
Az egyik a jack hiány, a másik, ami sajnos egyelőre teljesen a Samsunghoz köt, az az S-Pen. Rengeteg jegyzetet írok(napi többször használom) és bár próbáltam ujjal jegyzetelni, de egyszerűen nem életszerű, mert vagy olvashatatlan ha kicsiben írok, vagy túl nagy betűket igényel az olvashatóság és alig fér valami egy jegyzetbe. Pedig utálom a Note hatalmas méretét és a Samsungot úgy általában, de beláttam, túl nagy áldozat az S-Pen elhagyása és emiatt jelenleg sajnos csak ez a márka készít számomra megfelelő telefont. :(((

[ Szerkesztve ]

(#49) Kamikazeman válasza #98880768 (#41) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

De, te kötözködsz! :K

"hogy lehet rajongani valamiért, ami még kompromisszumokkal sem elfogadható.." Azt hiszem valamit félreértettél! Én a márkáért rajongok, ami még a múltban kialakult, de még most is tart, így lehet!

Bővebben:
Régen, mikor még az Androidos időszak elején(már lassan 10 éve)HTC DESIRE, LEGEND és SENSATION telefonjaim idején, elég sűrűn cserélgettem a telefonokat és mindíg visszamenekültem a HTC-hez, mert egyszerűen imádtam őket. Gyorsak, fagyásmentesek, innovatívak és a Sense felülettel nagyon jól testreszabhatóak voltak. Ez időtájt azért a hardverek ereje eléggé kevés volt a döcögős android sima, fagyásmentes működéséhez és ez, a többi általam próbált gyártónak nem is sikerült!! Na még akkor kialakult egy kötődés, mondhatni rajongás a márka iránt.

Egyszerűbben:
Ha most neked teherautóra van szükséged, de a kedvenc autómárkád nem gyárt teherautót csak sportkocsit, akkor te már nem is rajonghatsz a kedvenc márkádhoz, mert még kompromisszumokkal sem fér rá 20 tonna árú?

Remélem sikerült úgy körbemagyaráznom a felvetésed, hogy bármennyire is szeretnél még fogást találni rajta, már ne tudj! REMÉLEM!!!! :O

(#50) #98880768 válasza Kamikazeman (#49) üzenetére


#98880768
törölt tag

Látom azért csak sikerült magadra venni :D Nem baj, nem kérdezek többet :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.