Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Esetleg gyártatni fogja..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Azok a mutatók digitálisak, vagy 'analógok'?
Amúgy baromira bejövős.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#3) Viper26


Viper26
nagyúr

Jóféle, várom. :)

Pixel 7 | FR955

(#4) BiP válasza kakuk.tamas (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Szerintem az egész kör digitális, így azon belül a mutató is. Mint minden korábbi okosóra.

(#5) batai15


batai15
félisten

Nem csúnya

(#6) Viper26 válasza BiP (#4) üzenetére


Viper26
nagyúr

:K

Pixel 7 | FR955

(#7) domos


domos
senior tag

Hát ez elég unalmasan néz ki, tbh.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#8) Graphics válasza domos (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Izgalmasan kéne kineznie egy órának? :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Petya88 válasza Graphics (#8) üzenetére


Petya88
tag

Ha nem lennének izgalmasak, nem is adnának értük emberek milliókat...
Talán inkább az a kérdés, hogy sokat akarnak eladni kisebb haszonnal vagy kevesebbet nagyobb haszonnal.

(#10) fornettisuti válasza Graphics (#8) üzenetére


fornettisuti
veterán

az en oraim unizgalmasak (ha van ilyen szo)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) haxiboy


haxiboy
veterán

Szerintem kegyetlen jól néz ki!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#12) #56573440


#56573440
törölt tag

Egy jó árral és korrekt szolgáltatásokkal ez igen csábító lehet még nekem is, aki nem igazán híve ezeknek a cuccoknak. Ez talán az első kép ami kicsit elcsábított....

(#13) Xaels válasza Graphics (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem pl. a Casio megoldása nagyon tetszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) cuebler


cuebler
senior tag

huawei watch elnapolva :DDD

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#15) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Nem rossz.

A térerő veled van!

(#16) peestee83


peestee83
aktív tag

Tetszik. Ha jó lesz az ára, elcsábulok. Jelenleg a XiaomiMiBand 2-n gondolkodk, de az zavar, hogy a kerékpározást nem tudja figyelni, ami jól jönne. Ha ez el tudja kezelni, vevő vagyok rá :)

Cor ne edito

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Úgy néz ki mint a többi, ami nem baj. A funkcionalitás és az akku élettartam fontosabb!

Finn the human

(#18) guriga1234


guriga1234
addikt

Nem egy szépségdíjas óra, az biztos.

(#19) Memmaao


Memmaao
addikt

Bár render képről nem könnyű megmondani, milyen a termék, de ez a minimal design, matt acél szín szerintem nagyon jól néz ki. Részemről veri a gear s2 szériát, és szerintem mutat annyira, mint a Huawei watch! Bár az se kutya:

My name is Bond, James... Dean.

(#20) Blyan


Blyan
félisten

Ez így most eléggé tetszik, bár nem hiszem, hogy vennék ilyesmit.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#21) moleculez


moleculez
veterán

Lehetne rajta mutató, az Amoled panel úgyis fekete, ha ki van kapcsolva. Amúgy bejön. Max 50e, de ez esélytelen.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) #16820480 válasza moleculez (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igazából okosórákra kellene pont (színes) e-ink kijelzőt tenni, ott úgysem számít annyira, ha kicsit lassabb a képfrissítés, nem néz rajta filmet az ember, és nem játszik.

(#23) cuebler válasza #16820480 (#22) üzenetére


cuebler
senior tag

nana... még nem néz rajta filmet, még nem játszik :P

"Vannak, akik csak a csúfságot látják a világban... a zűrzavart. Én a szépséget látom..."

(#24) RaveForce válasza cuebler (#23) üzenetére


RaveForce
veterán

utóbbi se igaz.. már évekkel ezelőtt, az első GEAR-re már felhekkelték a GTA-t is :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#25) moleculez


moleculez
veterán

Na jó azért ilyen rajzot paintben kb 20 perc összerakni (félrészegen, nagykabátban). Szóval maradjunk annyiban, hogy lehet hogy készül Nexus, vagy Google illetőségű óra, (amit az Android Wear rendszer megérdemelne igazán) de ennyi. Várjunk még a nyálcsorgatassal.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#26) CB


CB
senior tag

Nekem nagyon tetszik első ránézésre.
Ötletes, átlátható számlapnak látszik a fotón. Ha felbontás is jó lesz, akkor van benne fantázia. Már csak a tok formájának kell szépnek lennie - na és persze nem mindegy a jó árazás sem - és eladható termék lesz.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#27) BiP válasza Memmaao (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

A szilikon megszállottja :)
A karóra szíja hogy harmonizál a papuccsal :)))

[ Szerkesztve ]

(#28) atike


atike
nagyúr

Nekem bejön. Ha jó áron lesz - én nekünk is - akkor tuti beruházok egyre.

(#29) balgab84


balgab84
aktív tag

Nagyon szürke, semmi plusz😠

(#30) Memmaao válasza BiP (#27) üzenetére


Memmaao
addikt

A szíj az G10 NATO szíj, nem szilikon, hanem nylon :) narancs crocsom sajnos nincs.

My name is Bond, James... Dean.

(#31) BiP válasza Memmaao (#30) üzenetére


BiP
nagyúr

Ó bocs. Nem akartam simán leműanyagozni, azért írtam szilikont :)
Ahogy nézem, ez olyasmi, mint a hátitáskák szíja.
Nálam ez a narancs és ez a zöld passzol, amióta a Lumia telók ezen a skálán mozogtak :)

[ Szerkesztve ]

(#32) TTTotya


TTTotya
senior tag

Nekem bejön, úgyhogy jöhet, mert amúgy is gondoltam a szögletes G watch mellé egy kerek számlapú, okosórát is venni.

(#33) Viper26 válasza TTTotya (#32) üzenetére


Viper26
nagyúr

Egyre gondoltunk...bár akkor szerintem a G watch lehet hogy megy, hacsak nem kéri valaki itthon. :)

Pixel 7 | FR955

(#34) kakuk.tamas válasza Memmaao (#19) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ez melyik óra?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#35) Memmaao válasza kakuk.tamas (#34) üzenetére


Memmaao
addikt

Huawei watch

My name is Bond, James... Dean.

(#36) kakuk.tamas válasza Memmaao (#35) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Baromi dögös :Y

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#37) Memmaao válasza kakuk.tamas (#36) üzenetére


Memmaao
addikt

Köszi! Van vagy 6-7 nato g10 szíjam hozzá.

My name is Bond, James... Dean.

(#38) kakuk.tamas válasza Memmaao (#37) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Irigyellek! :DD
Használd egészséggel! :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.