Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ivana


ivana
Ármester

Egyszer majdnem vettem egy sim hibás lumia 920-at, már ott voltam a megbeszélt helyen erre hív a csávó, hogy mégse akarja eladni. :(( Idióta :W

(#2) inspiroyhome válasza ivana (#1) üzenetére


inspiroyhome
aktív tag

Lehet útközben megjavult. :D

(#3) T.G.B válasza inspiroyhome (#2) üzenetére


T.G.B
tag

jó olvasni hogy nem csak velem történnek ilyenek :D

én még tavaly akartam venni egy Note 3- t itt HA- n (jó árban, jó állapotban volt és ráadásul csak 2 hónapos volt a telefon) le is beszéltem a sráccal a találkozót ami vagy egy hétig húzódott mert nem ért rá és lemondta (persze ezt egy órával a találka előtt minden egyes alkalommal) ezt még úgy eltűrtem mivel mondta hogy nem Kecskeméti hanem csak ide jár dolgozni. Akkor telt be a pohár mikor már ott álltam a megbeszélt helyen és időben és kaptam tőle egy sms- t hogy bocsi, de már nem eladó a teló :(((

két hétre rá meg kaptam még egy üzenetet hogy nem- e érdekelne megint.... :W (hááát majdnem visszahívtam hogy tudja hova rakja a készüléket most már)

másrészről nekem is volt hogy aznap kellett lemondanom a vízhűtésem átadását, mert kiszerelésnél vettem észre hogy hibás az egyik cső. :O

(#4) Shinjike87 válasza T.G.B (#3) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Ja, az a srác, akinek meg ment volna a vízhűtés, most írja, hogy milyen aljas vagy, ilyen indokkal állsz el az eladástól. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.