Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#71) #90933760


#90933760
törölt tag

Nem tudom, de az én gépem olyan 350W-ot elzabbant (vizes topikban anno méregetünk mekkora radi kéne rá) és hiába Furmarkolom meg Primeolom fossá ez aztán semmit se fűt. De még kisegítőnek is röhej, szerintem a saját testem több hőt termel ki, mint ez. Viszont nyáron érezhetően fülledtebb meleg van abba a sarokba ahol a gép megy, és ha nem megy a gép akkor nem érezni. Gondolom nyáron nincs hova elszökjön a meleg és megáll ott, télen viszont akárhova elmegy semmit se ér.
Ha alapul veszünk egy 4 karis 2 CPUs rendszert már talán sikerülne egy kisebb szobát ami agyon van szigetelve, de normális helységbe az is legfeljebb kisegítőnek. A 2 kW-os fűtőtest ami éppen be tud fűteni egy átlag szobát, akkor a PC mégis mire elég, főleg egy átlagos. (Átlag, durva ökölszabály szerint 100W/nm.)

Itt cserépkályhába épített patkó van, azt kell mondjam hogy fos. Egy jól leszigetelt házba elmenne, de ilyen átlagosokkal valami eszméletlen retek egy megoldás, rühellem is. És a beépítés árából kijött volna egy új kazán, de mindegy mások jobban értenek mindenhez. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.