Hirdetés

2024. július 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) hegedus001


hegedus001
aktív tag

Mindig is akartam egy saját kondit, viszont így 28 évesen, soksok próbálkozás után rá kellett jönnöm, hogy alkalmatlan vagyok fejben az otthoni edzésre. Nem tudok normálisan oda koncentrálni. Ha lesz egy házam lesz egy edzős helyem, de nem tudom, hogy akkor menni fog-e az át stzellemülés. (hoome office sem megy, nulla lez a hatékonyságom)

Kell a bérlet, kell a motiváció hogy "ki van fizetve" kell a teljesen más környezet, kellenek az emberek (nem beszélgetek, de a nagy hegyomlás emberek motiválnak) . Mióta elköltöztünk Békásra, 3 kondiba jártam. 0-24 esbe, és akkor meló előtt is tudtam menni, (ekkor 2 körül már keltem, hogy egy teljes testes edzést le tudjak tolni, ez kb 10K volt)

Aztán egy jobb és sokkal közelebbi edzéterembe jártam, 13 k ért. Undorítóan zsúfolt volt.

Aztán jött a jelenegi havi 20 k ért (nagyon fáj kaidni)

De bőséges hely van, sosem kell semmire sem várni (csúcsidőben sem) közel van, és van Szauna is :)
Termszetesen korlátlan használattal. Ha beteg vagyok, akkor szauna, ha nem akkor heti 3-4 ritkán 5 edzés és szauna.

Persze ha elköltözünk innen is, akkor megint kell egy új helyet keresnem, de eddig én nagyon elégedett vagyok a ostani teremmel.

A cikk az viszont pazar!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.