Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Honnan mérik a 10cm-t? A készülház fenekétől?

(#2) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a 120Hz a szokásos kamu 120Hz, vagy valaki feltaláta a 4k@120Hz-re képes HDMI-t.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#3) Ijk válasza t72killer (#2) üzenetére


Ijk
nagyúr

60Hz-es jelet fogad és 120Hz a képfrissítési frekvenciája.
Kíváncsi vagyok milyen képminőséget produkál, az ára nem is vészes projektor szinten.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#4) t72killer válasza Ijk (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Én a 3D-ben vagyok érdekelt, amihez kell a valódi 120Hz, úgyhogy ez a projektor is bukta...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#5) Ijk válasza t72killer (#4) üzenetére


Ijk
nagyúr

Gondolom jatekokra, mivel nincs UHD 3D. Filmezesre azért jó lesz ez.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#6) flashpointer


flashpointer
őstag

KÍváncsi lennék milyen hangja van a hűtésének, ez az info valahogy mindig lemarad a projektoroknál.

(#7) painkillerx válasza flashpointer (#6) üzenetére


painkillerx
tag

Vízhűtést bele! :)

(#8) Nyugis


Nyugis
senior tag

Üdv

Akármitis irtok én speciel örülnék egy ilyennek!
Nagyon kis szupernek tűnik a cikk alapján.

(#9) jerry311 válasza flashpointer (#6) üzenetére


jerry311
nagyúr

Lézeres fényforrással annyira nem kellene, hogy gáz legyen, persze 500 Watt még 500 Watt marad, attól, hogy lézer eszi.

(#10) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Ráadásul a fekete fény vetítését is megvalósították. Valószínű anti-fotonokkal.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#11) #72042496 válasza flashpointer (#6) üzenetére


#72042496
törölt tag

Engem is ez érdekel. (Elméleti szinten csak, kíváncsiságból. Eddig még nem hallottam olyan projektort, ami ne lett volna messze túl zajos az én fülemnek. Egy leszigetelt doboz, megfelelő beépítés azért biztos segítene ezen. Ettől még kíváncsi vagyok, mennyire zajos.)

(#10) Blindmouse: Lehet az egy fekete falrész, akár egy fekete vászon is a falnak azon a részén, ahová a képet vetíti a projektor. Ha meg kérdezik, hogy mi az, hát, modern festmény. :D

[ Szerkesztve ]

(#12) Duree


Duree
veterán

Az árát leszámítva hibátlan termék, de még az árához adjuk hozzá a vászonnak az költségét és akkor máris jóval 2 milla fölött vagyunk, és mire ideér kis hazánkba akkor ez simán lesz 3 milla.

duree54

(#13) X Factor válasza t72killer (#2) üzenetére


X Factor
addikt

Ha 4:2:2-őt használ 8 bittel, akkor az 15.9gbps, ami még pont belefér a hdmi2.0 limitációjába 120hz-el. De ettől független szerintem is vmi kamu 120hz lesz az. :)

Make things work

(#14) t72killer válasza Ijk (#5) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

UHD 3D remélhetőleg saját termék lesz fél-egy éven belül, ha cserélem az egyelőre egy szem hero4-et egy újabb kamerapárra. Amúgy igen, alapból 3DVision érdekelne rögtön:R

#13: ja, de még 3Dvisiönnel is kompatibilisnek kéne lennie, az meg a displayportot szereti. Asszem maradok a monitoroknál:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) EZeey


EZeey
csendes tag

Ennyi pénzért ez egy bitang jó vétel! Ha lenne ennyim rá, egy percig nem gondolkodnék... hasonló tudással bíró projektort eddig a Sony-tól láttam (de az nem HDR-es...) 24 millióért... Biztosan gyönyörű képe van. Nekem egy acer Dlp-s házimozi projektorom volt ami natív 1080p-t tudott és 5m-ről vetített 320cm-es, tűéles képet. Imádtam és mindenki el volt ájulva a látványtól ha látta. 3k volt anno. Szóval kétlem, hogy ez több mint másfél milláért ne tudna ezerszer szebb képet produkálni... :) Az üzemideje is milyen már, napi nyolc óra 10 éven keresztül meg sem kottyan neki... :) akarom!!!

(#16) junkpod válasza EZeey (#15) üzenetére


junkpod
nagyúr

Mi a pontos típusa?

Box's don't touch!

(#17) .DLL válasza t72killer (#2) üzenetére


.DLL
veterán

Gondolom akkor azt csak fullHD esetén tudja, a kettőt ne akard egyszerre. :DDD

(P.H.)

(#18) AVhelper


AVhelper
senior tag

Ez a projektor az Optoma által a tavalyi Infocom kiállításon, aztán a CES 2017 és ISE 2017 alkalmával is már bemutatott prototípus, valójában az OEM gyártó Coretronic U50K Palform modelljének egy új változata lehet, aminek némileg növelték a fényáramát, kihagyták belőle az Android TV-t és jelentősen csökkentették az árát (korábban 20.000 $ körüli árról cikkeztek).

Ahogy sok más DLP 4K UHD XPR technológiás projektorhoz hasonlóan, ez sem támogatja már a 3D képmegjelenítést.

(#19) AVhelper válasza EZeey (#15) üzenetére


AVhelper
senior tag

A Sony VPL-VZ1000 nettó listaára 16.670 € (idehaza kb. bruttó 6.5 MFt)

(#20) bteebi válasza Ijk (#3) üzenetére


bteebi
veterán

"az ára nem is vészes projektor szinten"

Épp ezt akartam mondani. Már-már túl szép, hogy igaz legyen... Valós 4K (?), HDR, jó kontraszt, hosszú élettartam, ráadásul UST... (Vajon 3D-t is tud?) Egy ilyenre már érdemes lehetne beruházni, bár egy darabig azért kellene gyűjtögetni rá :D.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#21) .DLL válasza AVhelper (#18) üzenetére


.DLL
veterán

Utolsó mondat: Ez azért szomorú :( pláne, hogy kisebb felbontású forrás esetén sem.

(P.H.)

(#22) bteebi válasza .DLL (#21) üzenetére


bteebi
veterán

Azért kibírható, bár semmiképp sem szerencsés. Mondjuk én még nem láttam házimozi projektorral 3D-s filmet, de amit eddig - nagyon kevés - filmet, tesztet láttam passzív 3D-ben TV-n, azok közül egyetlenegy volt tényleg meggyőző, és ami a poén, az nem is a gyártó (LG), hanem a Samsung demója volt :D. Ha projektorral se jobb érdemben a térélmény (és valószínűbb, hogy sajnos nem), akkor már-már mindegy is a hiánya. Persze én se örülök neki, sőt.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) .DLL válasza bteebi (#22) üzenetére


.DLL
veterán

Az tapasztaltak azt mondják sokkal jobb a térélmény nagy képernyőn ahol az nyugodtan kitöltheti a látómezőt anélkül, hogy kényelmetlenül közel kéne menni hozzá.
Sajnos nekem sincs sok tapasztalatom, mert a 10 éves házimozi projektorom nem 3D képes. :(
De láttam egy két projektoros barlangász bemutatót, ahol egy egyedülálló mexikói kristálybarlangot mutattak be, passzív, polarizációs szemüveggel, és nagyon durván kijött a mélység, félelmetes volt érezni a méreteket.

(P.H.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.