Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Šolaire


Šolaire
veterán

Én egy nokia e7-hez hasonló telót modern köntösben hamarabb megvennék mint ezt. Még gyerekcipőben jár. Ára is húzós.

“Praise The Sun” \[T]/

(#102) #24536576 válasza Cs1csó (#98) üzenetére


#24536576
törölt tag

Miben jobb? Ráadásul az drágábban is jön.

(#103) MADcat válasza Šolaire (#101) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Motorola milestone. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#104) Cs1csó válasza #24536576 (#102) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezért:

A zsanér rész sokkal elegánsabb az egész teló vékonyabbnak is tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#105) subset


subset
senior tag

Szóval ezért kerülnek ennyibe a samu telefonok, mert ilyen hülyeség fejlesztésére megy el rengeteg dohány...
Tech demónak, meg hogy mi megcsináltuk arra tényleg tök jó...

Használj Te is szabad szoftvert !

(#106) Šolaire válasza MADcat (#103) üzenetére


Šolaire
veterán

+1 :K

“Praise The Sun” \[T]/

(#107) Ryoo válasza Slack (#97) üzenetére


Ryoo
senior tag

Így

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#108) jacis válasza subset (#105) üzenetére


jacis
nagyúr

Te megvilágosodtál most. Csak így tovább. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#109) BiP válasza prolad (#58) üzenetére


BiP
nagyúr

Így van. Jelenlegi formájában még vastag, kicsit esetlen, de később jobb lesz.
Már most több értelmét látom, mint a tabletté átfordítható notiknak. (pl.Lenovo Yoga)

Nekem pl. nincs tabletem, mobil mellé felesleges +1 hordozható eszköz, viszont néha jól jönne egy a nagyobb képméret. Majd egyszer jó lesz ez a módszer is.

(#59) jacis: Ezen én pl. jobban látom, mint a cikkben szereplő javított Fold-on.

(#69) htc07:a Mate X-ben tetszik, hogy a kis kijelző a nagy kijelző része, tehát nem 2 külön kijelző van, viszont ez a kívül van dolog tényleg necces első gondolatra.
Mondjuk ha azt nézem, a mai telefonokon is bármikor megsérülhet a kijelző, meg az üveg hátlap, stb. Szóval nincs kitéve jobban sérülésnek, mint a mai telefonok.

(#88) hankock: Ha már videós tartalom , szegény srác néha artikulálhatna (vagy feliratozhatnék), a OnePlus 7 Pro-t alig értettem, többször vissza kellett tekernem. Ja. És. Néha. Nem. Ártana. Folyamatosan. Mondani. A. Mondatot :)

(#107) Ryoo : Imádom a srác stílusát.

[ Szerkesztve ]

(#110) subset válasza jacis (#108) üzenetére


subset
senior tag

Te beszóltál most, csak így érdemes... :))

Használj Te is szabad szoftvert !

(#111) Cs1csó válasza subset (#105) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos fejleszteni kell ha nem fejlesztenek akkor lemaradnak és mivel ez is egy potenciális irány ezért ezzel is foglalkozni kell. Tuti sokszor érzik ezt "púp a hátamra" dolognak de pénz elégetésénél csak egy rosszabb van a technológiai lemaradás.

(#112) BiP válasza subset (#105) üzenetére


BiP
nagyúr

Érdekes jelenség, amikor valaki nem a marketingre elégetett milliárdokat, hanem a kutatás-fejlesztést érzi feleslegesnek, árnövelő faktornak.
Gratulálok.

(#113) htc07 válasza subset (#105) üzenetére


htc07
addikt

katódsugárcsöves tévét is minek csináltak, senki sem használja már, csinálhattak volna egyből ledes tévéket.

(#114) subset válasza BiP (#112) üzenetére


subset
senior tag

Én is gratulálok, hogy sikerült általánosítanotok a mondanivalómat.
Mikor mondtam hogy ne fejlesszenek, ne kutassanak ?
Ezt a hajtogat-ósdi dolgot illettem a hülyeség jelzővel, persze nem biztos hogy lehet véleményem.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#115) BiP válasza subset (#114) üzenetére


BiP
nagyúr

Lehet véleményed, persze, ahogy nekünk is.
De akkor rosszul jött át, sorry, hogy emiatt általánosítottam. Szélsőséges véleményre szélsőséges válaszok szoktak születni :)

De azt is lásd, hogy nyilván a Samsung sem fog olyan kutatásokra költeni, amiben nem lát potenciált.
Az egyik lehetséges jövőbeli irányról van szó, és a mobiltelefóniára is igaz, hogy aki lemarad, kimarad.
Szóval nem véletlenül próbálkoznak ilyenekkel. Még ha te hülyeségnek is tartod.
Nyilván nem mindegyik irány fog valóban beválni, elterjedni, de próbálkozgatni kell.

Az egyik legaktuálisabb/leglátványosabb ilyen példa a notch. Mindegyik gyártó próbálkozik azzal, hogy tudja megoldani a "minél nagyobb képernyő vs. front kamera" kérdéskört. Sokféle megoldás született erre, a legtöbb ezek közül nekem sem tetszik, én is hülyeségnek tartom, de nem feltétlenül egyezik a véleményem a gyártókkal vagy a másik 7mrd emberével.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.