Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cranberries


Cranberries
aktív tag

Kiváncsi vagyok a mindennapi használat során mik lesznek a tapasztalatok/vásárlói visszajelzések.

(#2) kbyte1024 válasza Cranberries (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát ennyi pénzért minimum aranyrudak adjon :K

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) #22743424


#22743424
törölt tag

Na végre, elindult az értékesítés. Még egy pár év és elérhető árban lesznek az ilyen telefonok.
.

(#4) Cranberries válasza kbyte1024 (#2) üzenetére


Cranberries
aktív tag

Kicsit konkrrétabban. Arra próbáltam utalni, hogy vajon mennyire sikerült kijavítaniuk a feltárt hibákat illetve lesznek-e újabbak.

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Szép ára van, de valamiért nem tetszik, hogy látszik a hajtás menete a képernyőn.

(#6) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ebben a formában már egész életképesnek tűnik. A Huawei megoldásával szemben is nagy előnye, hogy a fő kijelző védett.
Kíváncsi leszek én is a hosszabb távú tapasztalatokra.

(#7) K0vasz


K0vasz
aktív tag

lol, azóta már el is kaszálták ezt, újra :D

(#8) Kokzor


Kokzor
aktív tag

A színválaszték lecsökkent kettőre. Ezüst és fekete. Kár érte.
Mondjuk én nem merném bevállani az első generációs Foldot. Van még hova fejlődni.

(#9) ollie válasza K0vasz (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt hol olvastad?

***

(#10) sxxorp válasza ollie (#9) üzenetére


sxxorp
őstag

Szerintem félreértette ezt: [link]

(#11) ollie válasza sxxorp (#10) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valszeg.

***

(#12) Aprósólyom válasza sxxorp (#10) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Jajjj de nehezen indul ez a Fold...

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#13) Teal'C


Teal'C
addikt

Annyira jó hogy rögtön egy hülyeséggel indít. "A kijelzővédő fólia eltávolítása után a kijelző megadta magát" nem kijelző védő fólia volt hanem a kijelző része ezt már akkor is elmondták csak gyártáskor nem figyeltek arra hogy az első marha le akarja majd tépni. Olyan jól tájákozottak minden esetben és így alkotnak véleményeket amit nekünk el kéne fogadnunk tényként.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#14) forgonati válasza Teal'C (#13) üzenetére


forgonati
őstag

Pontosan. Nem tudom miért kell fals infókat terjeszteni. A kijelző része volt, csak hibásan megvalósítva, ezért sokan azt hitték fólia és letépkedték.

Keelah Se'lai!

(#15) AtiSnatch válasza Teal'C (#13) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Azért az már régen rossz, hogy a telefon alkatrészét csak úgy le tudod húzni. :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#16) #22743424


#22743424
törölt tag

Specifikáció ami az 5G-a változatot illeti. [link]

(#17) ViSAS válasza Teal'C (#13) üzenetére


ViSAS
senior tag

Uh, én is csak fogtam a fejem ennél a kijelentésénél. Hétköznapi laikus meg természetesen elhiszi (miért is kérdőjelezné meg az állítását) és elkezd terjedni a fals infó.
Mai hírgyártás színvonala ilyen sajnos, tisztelet a kivételnek.

szerk.:
(#15) AtiSnatch: Igen, de ez más kérdés. Attól ő még hülyeséget mondott / rosszul vázolta fel a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#18) Teal'C válasza AtiSnatch (#15) üzenetére


Teal'C
addikt

Az a baj ezzel hogy a sokan rögtön csak azt veszik ki az egészből hogy a samsung annyira silány minőséget adot ki hogy egy védőfólia leszedéstől tönkremegy aztán hetekkel hónapokkal később ezzel lesz tele minden fórum. "bezzeg a samsung mekkora fostalicskát akart eladni az embereknek fél millióért"

Mellesleg csak kérdem hogy ki az az állat aki kap egy tesztkészüléket mert nagyon király ujságíró és az első dolga nicsak itt az a fólia leszedem mert tuti úgy joban tudom tesztelni vagy mi a szar fordult meg a fejében :W

Amikor elkezdte lehúzni nem tünt fel hogy nem jön le, persze lehet hogy még sosem szedett le fóliát így nem tudhatta, de akkor felmerül a kérdés mi a szarnak adtak neki tesztkészüléket :F

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#19) AS


AS
félisten

Samsung hazájában már az összes elkelt :)
Persze nem sok volt alapból, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Nagyon gagyi, hogy nem simul egymásba összehajtás után a készülék két fele. Olcsó, kínai gagyifon feeling. Szerintem nem nagyon van értelme ilyesmit kiadni, amíg a vastagáson és az összecsukhatóságon nem javítanak, mert így szerintem nem igényes.

(#21) Juhaszatti válasza Cingáriusz (#20) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Ha összesimulna a 2 fele, így hogy belül van a kijelző, akkor nagyon kicsi lenne a hajlítási szög. Néhány hajtás után szétmenne. Ezért kell nagyobb rádiuszt hagyni neki, hogy kisebb terhelést kapjon.
A Huaweinél azért nincs ilyen probléma mert ott kívül van a főkijelző. Ott meg az a gond vele, hogy így teljesen védtelenül van hagyva mindkét fele.

[ Szerkesztve ]

(#22) Cingáriusz válasza Juhaszatti (#21) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Én ezt értem, de akkor ez a tachnológia nem érett még be igazán a tömeges elterjedéshez. Ez így olyan, mint évekkel ezelőtt az illesztési hibás telefonok.

(#23) Teal'C válasza Cingáriusz (#22) üzenetére


Teal'C
addikt

Én inkább azt kérdőjelezem meg hogy a 6,8" os note10+ után van-e ennek létjogosultsága a nyilvánvaló nekünk már van ilyenem is en túl.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#24) kutyek válasza Cingáriusz (#22) üzenetére


kutyek
senior tag

Gondolom, Surface Bookot se láttál még... Ez tök ésszerű kialakítás, egyrészt mechanikailag jóval erősebb, másrészt ha egymásra simulna a kijelző két felé, naponta szétkarcolódna.

(#25) csongi


csongi
veterán

Ezzel a hajtással ez valami borzalom. igénytelen. ennyi pénzért....

(#26) bghistvan


bghistvan
senior tag

Nem vagyok atomfizikus.....de ez kb olyan erőlködés lesz mint anno a 3D tv,csak kb úgy fog járni ez a koncepció,mint az LG-nél a moduláris telefon(igazából onnantól lett náluk lejtmenet).

(#27) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

A világ legdrágább notcha.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#28) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az volt a baj,h nem volt a fóliának látszó fólián egy fólia. 2 fóliát csak nem szed le senki egy telefonról. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#29) Plug Life


Plug Life
aktív tag

Amíg nem lesz olyan, ami 16:9 arányúra nyílik szét, hidegen hagynak ezek az origamik.

(#30) Palos válasza pusszycat (#28) üzenetére


Palos
tag

:C

(#31) thebear007


thebear007
aktív tag

A koncepció tetszik, a kivitelezés nem. Óriási Notchok, nem egyenletes kijelzők, borsos ár, nem tetszik.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#32) Zolom89 válasza csongi (#25) üzenetére


Zolom89
senior tag

Hát ezaz! Oké hogy most mindenki ki akarja próbálni én is megtapogatnám MM-ba ha arra járok, de hogy fizessek érte 2000eurót az már vicc :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#33) prolad


prolad
őstag

Ez a cucc még mindig lenyűgöző, hiába csaknegy prototípus. Kicdit még dolgozzanak a kijelző bevonatán meg a felület legyen sima mint a normál mobilokon, akkor jó lesz ez.

(#34) Ádám16


Ádám16
addikt

Ezt a terméket hagyni kellett volna már a francba, és a Fold 2-re koncentrálni teljes mértékben.

Első fecskenek egyébként nem tűnik rossznak, de a Mate X jobban bejön.

(#35) Silenzio


Silenzio
addikt

Valaki meg tudná mondani, miért olyan iPhone 5-ösek az összecsukott arányok az álltól seggig kijelzők korában? Ez a készülék szánikaaa...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#36) forumpista válasza Teal'C (#18) üzenetére


forumpista
tag

Mellesleg csak kérdem hogy ki az az állat aki rárak egy telefonra valamit ami úgy néz mint egy levehető fólia, úgy is viselkedik mint egy levehető fólia, nem ír rá semmi figyelmeztetést, aztán meglepődik hogy a levehető fóliának kinéző levehető valamit a felhasználók leveszik...

Tudod ha én beleöntök 2 liter fagyállót egy üdítős üvegbe aztán kiteszem a polcra bármiféle figyelmeztetés nélkül, akkor nem biztos hogy a vásárló a hülye hogy beleivott, mer' miért nem jutott az eszébe hogy az üditős üvegben lévő szines folyadék nem üdítő...
Itt a Samsung legalább akkora balek volt mint az újságírók.

(#37) Teal'C válasza forumpista (#36) üzenetére


Teal'C
addikt

Aha annál azért picit jobban rá volt ragasztva az a fóliának kinézö fólia. Volt fent róla videó is keresd ki ha érdekel.
Ez a fagyállós dolog meg elég morbid. Mellesleg gyárilag le is zártad az idítős üveget stb...
Mert ha sérült a lezárás nem veszem meg nem hogy még bele is igyak.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#38) ollie válasza forumpista (#36) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem úgy viselkedett,, mint egy levehető fólia.

***

(#39) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem tudom, engem cirka 700 ruppóért idegesítene, hogy ahol hajlik ott olyan csúnya a kijelző.

(#40) doooo


doooo
veterán

Ott javítottak ahol kell... a bemutató videó pedig említést tesz a több rétegből álló képernyőre, aminek a felső rétegeit sértették fel a korábbi verzión. Flagship minden tekintetben, ennyi pénzért persze ez a minimum. Mindenesetre elég sikeresnek ígérkezik, pedig szűk a vásárlói réteg, ami képes ennyi pénzt kifizetni bármire is.

(#41) Armagedown


Armagedown
őstag

Nagyon csúcsa a külső kijelzője, túl kicsi a kijelzőaránya,.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#42) Wolfy33


Wolfy33
senior tag

Erre lesz kepernyovedo fólia? 😁 😳

(#43) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Borzalom koncepció teló, horror áron. Majd egy 3 év múlva, talán...

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#44) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Amúgy idén miért nincs IFA Blog?

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#45) sxxorp válasza Rolie Polie (#44) üzenetére


sxxorp
őstag

Hogyne lenne: [link]
Bocs :D

(#46) Mercel válasza Teal'C (#23) üzenetére


Mercel
senior tag

Már megint ott tartunk, hogy mobilok képátlójával hasonlítanak össze tabletnyi képernyő területet.. agyam eldobom..

Egy szívószál körülbelül 9 colos - tudsz rajta bármilyen tartalmat megtekinteni ha lenne rakta kép?:D
A képernyő terület számít valójában, a képátló pedig egy másodlagos adat ami simán félretájékoztat ha nem viszonyítasz képernyő területre IS.

Marcel

(#47) Mercel válasza forumpista (#36) üzenetére


Mercel
senior tag

Rá volt írva, hogy ne távolítsd el..

Marcel

(#48) Mercel


Mercel
senior tag

Érdekes koncepció. Kíváncsi leszek 1-2 év alatt eltűnik e a süllyesztőben, vagy szép lassan beérik a technológia és a kivitelezés.
Igény lesz rá.
Drukkolok, az utóbbi évek legéletképesebb elképzelése a mobil műfajban.

Marcel

(#49) Noukoum


Noukoum
veterán

Reméljük most nem lesz semmi komolyabb probléma vele, és akkor jöhet a fold 2:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#50) borand


borand
aktív tag

Számomra még mindig ez a koncepció az életképes, kíváncsi vagyok a gyakorlatban mennyire fog működni. A videók alapján remekül mondjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.