Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) b. válasza kolopele (#46) üzenetére


b.
félisten

Nem megsérteni akartalak, csak nekem régi álmom egy ilyen szett és volt szerencsém hallani is audio magazin kiállításon őket, pont akkor voltunk Berlinben , ahol hobbi fanatikusok is vihettek összeállított lejátszókat, ahol olyan rendszerekkel szólaltak meg, amiből itthon kisebb lakást lehetne vásárolni.
Most mit mondjak neked, mikor egy Denon-t vagy egy Marantz márkát előrébb helyezel, mint egy Rega-t vagy egy Technics-lejátszót, mert neked jobban bejön a hangzása. Biztos vagyok benne, hogy nem hallottál akkor még egy jó Rega-t vagy egy nagyon szuper Technics összeszerelést. ( amit egyébként 500 K ból ebayról , remek karral és hangszedővel , alátámasztással meg tudsz vásárolni fél áron is akár). mert nincs olyan zenei stílus szerintem, amiben ezek alulmaradnának az általad említett márkákkal szemben.
Ha esetleg még is így gondolod, és hallottál az említett összeállítást és nem mellettük döntöttél,, akkor valami nem volt ott kóser, hidd el nekem. A szíved joga azt venni a pénzeden amit akarsz és neked tetszik, ebben teljesen igazad van,de ez nem szubjektív dolog , a hangzás és a minőség.
Mindkét márka remek házimozi-rendszereket gyárt , de ez nem az ő terepük magasabb kategóriában.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.