Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HKorn


HKorn
addikt

Cikk megnyitása nélkül is fogadtam volna bárkivel, hogy 5" és 5.5" lesznek.

Gyakorlatilag ma ebből a két méretből lehet választani új modellek esetében.

Run&Ride

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Jópofák, de a designereket láthatóan nem akarták kétszer kifizetni :)

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

Van +2 telefonjuk ezzel. Mindegyikbe ugyanaz a SoC kerül jobbára, hasonló mennyiségű memória, ugyanaz az felület, nagyon sok különbséget nem látok, ami miatt izgalmas lenne...

(#4) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Egyre jobb készülékekkel rukkol elő a Huawei :R Ráadásul 130-140 ezres kezdő ár nem is rossz.

(#5) U2ka


U2ka
csendes tag

Én kérek elnézést, de kezd elegem lenni abból, hogy a nememet úgy le-degradálják a gyártók, hogy attól koldul:
Ó, itt egy csili-vili, rózsaszín, virágos készülék (legyen az telefon, autó, stb.), ami szép kívülről meg csinál szép selfie-ket, de egyébként ha nőként női külsejű (értsd: kicsit "csajosabb") telefont keresek, esetleg CSÚCS hardverrel, hát csalódom.

Értem, a nemem nagyobbik része nem kíváncsi a belbecsre? Na lehet, hogy nem kíváncsi, de szereti a minőséget, és lehet, hogy nem érti az átlag a szakmázást, de hogy egy gyártó, ha NŐI telefont dob a piacra, az JÓVAL gyengébb, mint a csúcsmobil, az biztos. Mert a nőknek jó ez is.

Ma már különben nem issue, mert ha közép kategóriát adnak a kezünkbe, már az is elég jó, de mi van akkor, ha én nőként CSÚCS női telefont keresek? Na ilyet nem találok.

(Nem belekötni: azért az arany szín minden csúcsmobilnál szép és nőies - is - .)

OFF:

Mostanában egyre jobban idegesít, hogy az okosórák (szintén a csúcs kategória) inkább a pasiknak lettek kitalálva. Meg lehet nézni a mostani Samut, ami nem csak hogy 60g felett van, hanem kifejezetten férfias. Nem hinném, hogy léteznek normálisan, biztosan működő okosórák NŐKNEK, amik csúcs hardverrel vannak szerelve. - Bocs, én nem tipikus "csaj" vagyok, igyekszem képben lenni technológiailag, ezért is zavar. :(

ON

(#6) Zoja™


Zoja™
őstag

Akkor mától a SOT-ot átkereszteljük PGO-ra... :W

(#7) Quqesz válasza U2ka (#5) üzenetére


Quqesz
nagyúr

LG G5 van rózsaszínben ;)

Ezek meg tucat kinézetű tucattelefonok. Már a huawei sem akar újat kinézetben.....akkor már egy xiaomi fele ennyiért...v op3

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#8) ollie válasza Zoja™ (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából sokat mond a Pokemon GO-s SoT, mert eléggé eszi az akkut, így borítékolható, hogy átlagos felhasználásnál ennél jóval nagyobb lesz az üzemidő.

***

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Az 5" Nova tetszene, de a Honor8 külsővel.

(#10) Doblós


Doblós
aktív tag

Nova Plus szinte G8.
Bár nem sok leányzót látok szaladgálni öt és feles telóval.

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#11) #86973952 válasza Doblós (#10) üzenetére


#86973952
törölt tag

Magyaroknál még annyira nem jellemző, de pl. fiatal spanyol/olasz csapatoknál sokat látok a pesti belvárosban. Már ha az EU piacot nézzük, mert ez is oda fog koncentrálni.

Már nem csak a "pici" ázsiai kezek a célcsoport.

Szerk.:
Unokahugom imádja a 6 colos telefonokat, és mivel mindig táska van nála, egyáltalán nem problémás a tárolás. 30 éves, 165 centi körül van, nem nagy kézzel.

[ Szerkesztve ]

(#12) Doblós válasza #86973952 (#11) üzenetére


Doblós
aktív tag

Na ja,de ahogy ismerem a mi lányainkat,egy kis púder fílingért hajlandóak lesznek.Bár mondjuk én már a P9-en is hülyét kaptam a szépítés funkcióval,ha nem figyeltem oda,Miki Rúrk köszönt vissza a szelfiben :D

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#13) #86973952 válasza Doblós (#12) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mickey Rourke -nak mindegy a szépítés funkció, mert maxon is úgy fog kinézni, mint nélküle. :D

-------------------

Szerk.:
Ez a cikk miért a Mobiltelefonok téma alá került?

[ Szerkesztve ]

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Tényleg az van, hogy szép telefonok, jó telefonok, de már annyira alternatívájuk van. Jó az 5 colosnak még van piaca.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Fall-N


Fall-N
veterán

Jól néz ki meg minden, de a kezdő ára nem jó, mert elég közel van már a P9-hez, ami jobb ajánlat, főleg az új kék színben. 100 ezer lenne a reális érte, pont a P9 lite és a sima P9 közé. Nem beszélve a Honor 8-ról, ami szintén jobb hasonló áron.

Méreten nem tudom mit lepődtök meg. Évek óta 5" - 5.5" az átlag. Mondjuk erre is van igény többségében, hiába írják itt még páran.

[ Szerkesztve ]

(#16) U2ka válasza Quqesz (#7) üzenetére


U2ka
csendes tag

Ez igaz! Ezért is írtam, hogy klasszak a csúcstelefonok is ezekkel az új árnyalatokkal, csak a "csajos" vagy annak kikiáltott telefonokról üvölt, hogy gyengébb hardver is elég nekik.

OFF:

Barátnőmmel néztünk neki fősulira laptopot. Simán eladták volna neki a hardveresen gyengébb készüléket, mert - és ez látszott az ürgén - úgyse ért hozzá (ez igaz) és nő.
A pali pechjére én is ott voltam és nem hagytam. Végül egy i3-as procis és 128-as SSD-s kicsikével jöttünk el (egy másik üzletből), gyönyörűen és gyorsan működik és évek múlva is gép lesz. Mert nekem ez is szempont volt.

Mondjuk én imádok ilyeneket keresni-nézelődni. :D

ON

(#17) U2ka válasza Fall-N (#15) üzenetére


U2ka
csendes tag

Ha el akarnám viccelni, azt mondanám, á, már úgyis öregszünk, jobban látunk nagyobb kijelzőn! :D
Visszatérve, nekem ez a 4,3, 4,6" az, ami TELEFONBAN oké. BÁR mostanában meg vékonyabbak a kütyük és lenyesik az oldalsó-felső kávát, szóval simán lehet, hogy ami régen 4,6-os telefon volt, most 5"-lal is akkora! :D

(#18) #86973952 válasza Fall-N (#15) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ráadásul a P9 pirosban baromi jól néz ki (szerintem).

Szerk.:

[ Szerkesztve ]

(#19) fornettisuti válasza #86973952 (#18) üzenetére


fornettisuti
veterán

Hol kapható P9 pirosban és kékben?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#20) #86973952 válasza fornettisuti (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak most mutatták be, még nincs info. Viszont 50 dollár felárral.

(#21) Doblós válasza #86973952 (#20) üzenetére


Doblós
aktív tag

Pirosban valóban bitang,50 dodó felár annyira nem vészes,nyílván nem a magyar piacnak árazzák

[ Szerkesztve ]

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#22) Bailey


Bailey
senior tag

A Nova Plus nem ugyanaz mint a G9 Plus? Vagy csak az európai piacon nevezték át Nova Plus-ra?
Nova Plus, G9 Plus, Maimang 5?
Bár a G8 futott Maimang 4, G7 Plus, GX8 néven is.

[ Szerkesztve ]

(#23) Doblós válasza Bailey (#22) üzenetére


Doblós
aktív tag

És tényleg,ezt már láttuk Maimang 5 néven

Nincs ez elb@szva,csak másra lesz jó

(#24) atike


atike
nagyúr

Nőknek szól? Meg van tömve technikai újdonságokkal, vagy mi? :DDD :P

(#25) stewiehu válasza kcsa (#2) üzenetére


stewiehu
csendes újonc

Pfff... Ugyan már. Apple-nél fizetnek kétszer Johnynak? :D

(#26) YoungCaesar


YoungCaesar
csendes újonc

A P9-nek nem jutott a 4k-s videó rögzítésből ,viszont a Nova alapból ezzel jön. Nem értem ,annyira össze vissza kavarják a dolgokat . Miért nem kel a P családot felruházni valami "extrával" , például 4k-s rögzivel ,vagy valami mással . Aztán külön a Mate bandát 4k + OIS ,és igy tovább. Legyen kategória függő ,hogy milyen szintű extrákat kapjon. Viszont itt egyikben ilyen dolog van ,másikban amolyan . Lehet csak én vagyok ennek a híve? :DD

(#27) Zoja™ válasza ollie (#8) üzenetére


Zoja™
őstag

Értem én, csak ezzel a túltolt pokémon lázzal én már vagy 15 éve nem tudok azonosulni. De van már biztosítás is pokémon függőknek 90 napos próba időszakkal, úgyhogy ezen annyira már meglepődni sem érdemes.

(#28) moleculez


moleculez
veterán

Stábnak: nem fotóztátok a p9 -eket? Hogy ne csak így rendereken lássuk.
A teló: szeretem a Huawei-t, de ez most ilyen nesze semmi fogd meg jól, valamit hozni kellett...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29) YoungCaesar válasza moleculez (#28) üzenetére


YoungCaesar
csendes újonc

Pontosan ,nagyon erőltetett. Nem a Huaweire jellemző pedig ez a dolog ,vagyis nem ennyire. Eddig sem volt jól átlátható palettája egy gyártónak sem és mostmár a Huawei is kivánkozik nyakig bele mászni ebbe buliba . :W

(#30) acelos válasza YoungCaesar (#29) üzenetére


acelos
tag

A Nova annyiba kerül mint a Honor 8 ,szerintem nem egy liga.Remélem a Nova lesz a Honor 8 Lite(kicsit más designal)Nem válasz akart lenni csak félrenyomtam.

[ Szerkesztve ]

(#31) YoungCaesar válasza acelos (#30) üzenetére


YoungCaesar
csendes újonc

Nem tudom milyen logika működteti a gépezetet ,de ez tényleg kannibalizmus a Honorral szemben ,még ha nem egy liga is. :K

(#32) forgonati


forgonati
őstag

Arra az 1,8mm kávára nagyon kíváncsi lennék, mert szemmel láthatóan több az. A nagyobbika háta amúgy tiszta Lekó.

Keelah Se'lai!

(#33) takacsbotond


takacsbotond
őstag

A vicc, hogy ennyiért már majdnem kapni Honor 8-at, meg P9-et is... :U

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#34) CB


CB
senior tag

A két telefon ugyan olyan, mint a korábbi telefonjaik. Semmi új.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#35) mjani1172


mjani1172
addikt

Ha ernyire rámentek a kamerára akkor lehet hogy már nem csak homályos képeket készít? Vagy ez valami Huawei trükk?

(#36) Ricardo válasza U2ka (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Van az a réteg (jellemzően nők) , akik úgy vesznek dolgokat, legyen telefon laptop, autó, hogy a szín a legfontosabb "olyan szép zöld", a többi szinte nem is számít. Erre építenek.

(#37) Fall-N válasza Ricardo (#36) üzenetére


Fall-N
veterán

Így van! Sok lánynak kimerül abban az okostelefon, hogy egész nap pörgeti az FB-t, megy a FB Messengeren chatelés meg az Istát nézi. Erre nem is kell erőmű, elég egy tisztességes közepesen erős vas. A külső és a kiegészítő tokok fontosabbak nekik.

[ Szerkesztve ]

(#38) U2ka válasza Ricardo (#36) üzenetére


U2ka
csendes tag

Ez igaz, és ehhez igazodnak is a gyártók.
De ettől még, hogy szép meg zöld, lehetne félnormális HW-t belerakni (nem mostanról beszélek, mert most egy közép hardver is használható).

(#39) Ricardo válasza U2ka (#38) üzenetére


Ricardo
félisten

A párom szerencsére nem ilyen. Jelenleg egy Ulefone powert használ.

Kellett a nagy kijelző, és az erős akku. Így amellett tette le a voksát. Eddig jó döntésnek bizonyul.

[ Szerkesztve ]

(#40) Almonen válasza Fall-N (#37) üzenetére


Almonen
aktív tag

Jah. pl . benchmarkot sztem kevés lány futtat, vagyis hát úgy átlagban kevesebb köztük az ilyen 😘

[ Szerkesztve ]

(#41) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Tehát nova lett a G szériából. Nem rossz, de drága lesz a képességeihez mérten.

Finn the human

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.