Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aucor


Aucor
senior tag

Az a Power On Demand nagyon jó lett. :K Igényes munka.

(#2) Dassler


Dassler
őstag

Van bennük munka óra, az látszik. Ezt a fajta modd style-t személy szerint nem kedvelem, de elismerem.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#3) xmaas


xmaas
őstag

Hat van bennuk munka az biztos de valamiert nekem nagyon nem tetszik egyik se tul gicses az egesz

(#4) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Félelmetes, konkréten azt sem tudom, hogy én hogyan fognék hozzá...illetve tudom, sehogy.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) MZperX75


MZperX75
addikt

Xmaas

Osztom a véleményed,azt még hozzáfűzném,hogy Fogalmam nincs mi volt a koncepció az építése során ,olyan nesze neked fogmeg jól.

[ Szerkesztve ]

(#6) jones965 válasza MZperX75 (#5) üzenetére


jones965
Modder

Ali Abbas-t ismerni kell, hogy az ember megértse a koncepcióját. Nekem volt szerencsém 5 éve személyesen megismernem. Számomra erről a módról a korábbi munkájából ( The Dark Knight) visszaköszönő elemek jelennek meg.
Másodsorban biztosan volt a megrendelő Asus részéről valami elképzelés, ami az új platformjukhoz illeszkedik. nekem bejön az a részletesség, amit Ő képvisel.
A másik gép viszont nekem sem jön be, olyan nem is tudom minek nevezzelek.

(#7) Olajka02 válasza jones965 (#6) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Én arra lennék kíváncsi, hogy a "felső" kártyának milyenek a hőfokai?
Vagy ez a modnál nem számít?

(#8) jones965 válasza Olajka02 (#7) üzenetére


jones965
Modder

Értelem szerűen ez a gép nem mindennapi használatra készült, ebből adódóan nem a hardverek ideális hőmérséklet elérése volt a cél. Bár mivel nyitott a "gépház", így nem lehet rosszabb a hőmérséklet, mint egy normál gépházban kiépített sli konfiguráció esetében.

(#9) Olajka02 válasza jones965 (#8) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Értem. :R

(#10) MZperX75 válasza jones965 (#6) üzenetére


MZperX75
addikt

Egyet értek veled,mi itt mű értők vagyunk,és kritikusok,persze fikázni könyű,építő jellegű kritika ritka,mint a fehérholló,mégis a te munkáidban van némi plussz egyszerű iparosmunkánál,(nem nyalizásként mondom)
ez hiányzik ezekből a moddokból.
Én a puritán egyszerű,letisztult praktikus,használható Eszközök híve vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#11) FID


FID
őstag

A Power On Demand köré konkrétan ilyen világú szobát rendeznék be annyira jó :K

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#12) Dassler válasza jones965 (#6) üzenetére


Dassler
őstag

Na ez az, amit nem találzam: a részletesség, aprólékosság tetszik ebben a két munkájában. Attól függetlenül az összkép nem, de nem én voltam a megrendelő :))
Szép elfoglaltság, a következő konfigomon - under constuction - minimálisat én is variálok, mindegyiken szoktam, hogy egy kicsit legyen customised, de nagyon egyedinek soha nem fogtam neki, sajnálok neki esni adott esetben egy több tízezres háznak.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.