Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Elfogadnám :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#2) zombinyul


zombinyul
addikt

Ritkan latni ezt a felbontast tablettanal, pedig szerintem tobb ertelme van mint telefonba (plane a 4K-nal, a Sony eseteben).

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#3) Wapmester válasza zombinyul (#2) üzenetére


Wapmester
senior tag

várd ki a végét, lehet pont amiatt fogják venni a sony-t :DDD

(#4) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Nah az Asus tudott végre valami normális kijelzőt szerezni?
1-2 tabletjüket kivéve az összegben sima HD kijelző van. A harmincezrestől a százharmincezresig.

Minden szavam magánvélemény!

(#5) zombinyul válasza Wapmester (#3) üzenetére


zombinyul
addikt

Lehet, e-penishez pont jo. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#6) Benetnes


Benetnes
tag

A Sony most alázott meg mindenkit egy 5.5' UHD telefonnal. :))

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nekem tetszik.

(#8) zombinyul válasza Benetnes (#6) üzenetére


zombinyul
addikt

Lol. Ezt majd akkor jelenthetjuk ki ha lesz hozza normalis uzemido meg optimalizacio. Ha dadogos lesz, fagyogatos, ujraindulgatos, es szar lesz a support, kenheted a hajadra az UHD-t. Ha a kameraja is gyengebb lesz a konkurencianal, akkor se sokra mesz az UHD-vel. Mert hogy telefonnal 2K es 4K kozt nem fogsz kulonbseget latni, az boritekolhato. Rengeteg ponton kell jobbat guritania a konkurencianal hogy jobb legyen, amire az eddigiekbol kiindulva gyakorlatilag 0 eselyt latok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#9) Ádám16


Ádám16
addikt

Az ára is oké, a spec is, szívesen használnám.

(#10) Freiherr


Freiherr
őstag

Jónak néz ki.

XXX

(#11) Wapmester válasza zombinyul (#8) üzenetére


Wapmester
senior tag

az üzemidő nagyon jó az újabb xperiáknál,a gördülékenység is, azzal nem is lesz gond, de a kamerára kell most rágyúrjanak, különben nagyon szét lesznek alázva .

(#12) zombinyul válasza Wapmester (#11) üzenetére


zombinyul
addikt

A G4-et nem azert hozom fel mert nekem az van, de ennek a kamerajat barkinek is nehez lesz megszorongatnia. De majd meglatjuk.
Gordulekenyseggel csak a felso kategoriaval nincs baj. SP-ig botranyos a tamogatottsag, a gordulekenyseg, alapjabaveve minden. Viszont most olyan felbontasu kijelzot kell majd a hardvernek meghajtani, meg az akksinak ellatni energiaval, hogy nagyon oda kell magukat tenni annak erdekeben, hogy minden klappoljon. Kivancsian varom en is, mert regen (meg az X8-as idoszakban) hatalmas rajongoja es fanatikusa voltam a markanak. De azota nagyon sokat mentek ossze a szemembe.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13) Wapmester válasza zombinyul (#12) üzenetére


Wapmester
senior tag

nah jó szerintem a G4 kameráját már startból nem fogja beelőzni, de még második lehetne, ha akarna. Arra viszont én is nagyon kíváncsi leszek milyen lesz a 4K elsőként mobilban és hogyan fogja bírni a SoC.

(#14) zombinyul válasza Wapmester (#13) üzenetére


zombinyul
addikt

Lehet a szememmel van a baj, de en mar a 4,7" pentile HD kijelzot (Lumia 735) se latom sokkal recesebbnek, mint az 5,5"-os 2k-s IPS-t (G4), bar meg szemuveg se kell, szoval ketlem. :D Igaz, finomabb a G4 kijelzoje, de fullHD folott mar nem sok ertelmet latom a felbontas novelesnek. Tudom, kell a fejlodes, meg teny hogy van letjogosultsaga is, de szamomra felesleges. Ha a G4 utan fullHD telefonom volna, az se zavarna. De a 4K-nal a 2K-val szembe 100%-ig biztos vagyok hogy nem latszik mwjd semmi kulonbseg. Az mar inkabb erdekel engem is, higy birja majd a SoC meg az akksi. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#15) Wapmester válasza zombinyul (#14) üzenetére


Wapmester
senior tag

fullHD manapság már mindenre elég, nekem is QHD kijelzős S6 Edge van most, de nem szoktam a pixeleket vadászni amúgy sem, de a fullHD-s Nexus 7 2013-asomon sem látom a recéket :D Az a helyzet , hogy ha már idén megkezdődik ez a 4K őrület, akkor minden gyártó rá fog állni legalább egy modelljénél jövőre ,de még a SoC nincs azon a szinten, hogy ez zavartalanul menne.

[ Szerkesztve ]

(#16) zombinyul válasza Wapmester (#15) üzenetére


zombinyul
addikt

Se a SoC, se az akksi (az akksit mindig kihagyod :D). De igen, lassal trend lesz ebbol is. Szep kijelzoje van az Edzsnek (jejjzusom, en jot irok Samurol? El kellene mennem orvoshoz :D), de en oda is feleslegesnek ereznem a 2K-t. Parom P8-asanak is gyonyoru eles kepe van, pedig az "csak" fullHD.
(Igazabol az a durva, hogy meg a 8"-as tabletomon se tunik a HD kevesnek. Sokan az 1 meter koruli tv-t is HD-n lesik, es semmi bajuk.)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17) balgab84


balgab84
aktív tag

Sony szetalazott most mindenkit!

(#18) Wapmester válasza zombinyul (#16) üzenetére


Wapmester
senior tag

manapság már nagyon jó kijelzőt tudnak gyártani szinte minden felbontásra csak a gyártókon múlik, nekem is volt HD-s tabletem 7 colon IPS technológiával és az is nagyon tetszett, ott egy kicsit már látszottak a pixelek de nem zavaró módon, de manapság már a TFT kijelzőt is elég minőségire tudják legyártani pl. a samsung telefonokban megfigyelhető. Az S6 Edge kijelzője nagyon jó, az a baj ,ha hozzászoksz már a többi rondának tűnik mellette, ez az amoled átka :D Minden készülékben más kijelző van és mindegyik másképp néz ki , aki sokáig használja úgyis megszokja ha jó, ha rossz :) A 4K-s Z5-nél a 2 napos üzemidőt továbbra is ígérik, 3430 mAh-ás akkut kap és gyorstöltés funkciót is :)

[ Szerkesztve ]

(#19) zombinyul válasza Wapmester (#18) üzenetére


zombinyul
addikt

En tobb evi amoledezes utan jottem at IPS-re (Lumia 800 - Lumia 735), de a G4 kijelzoje annyira gyonyoru, hogy egy perc se kellett hogy megszokjam, beleszerettem rogton. :) Pedig elotte en is tartottam, hogy tobb amoled nem kell mar. Azt megis. Egy normalis IPS-sel nincs baj amoled utan se.
De igen, nagyon jol el lehet a receket simitani. Nekem is latszanak kicsit a pixelek tableton, de nem tudok olyan tartalmat keresni, hogy lathato legyen, csak kozelrol, hunyoritva. Sokat fejlodott a technologia de nagyon. A 3430 mAh nekem nem tunik olyan egetveroen soknak, oda mar tenyleg brutalis optimalizacio kell, plane ha nem amoled kijelzovel kinaljak. IPS kijelzovel erre nem sok eselyt latok, vagy csak ha keveset nyuzod, es beleteszel max 2-3 ora kijelzoidot, kimelve.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#20) bostone


bostone
addikt

Csak wifi??? :/

(#21) viano válasza zombinyul (#19) üzenetére


viano
aktív tag

De jó, hogy teljesen szét-offoljátok a topikot!
Szerintem ezt máshol is megbeszélhettétek volna.

---------------
Azért az érintőcerkáról is illett volna írni pár mondatot.
Gondolom többeket érdekelnének a részletek.

[ Szerkesztve ]

(#22) zombinyul válasza viano (#21) üzenetére


zombinyul
addikt

Szeeintem pontosan ezert van az off. :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#23) Wapmester válasza viano (#21) üzenetére


Wapmester
senior tag

úgysem nagyon írt senki ebbe a topikba, ha nem vetted volna észre elfért a mi hozzászólásunk is ahogyan a tied is, ráadásul ezzel, hogy leszóltál minket te is offoltál ;]

(#19) zombinyul : nekem is sony volt, jól bírják szuflával, nem kell félteni őket, az üzemidő teszteken sok telefont lepipálnak az utóbbi időben,viszont engem az fog érdekelni még, hogy mennyire sikerült megoldják a melegedési problémákat és a kamera leállását a 4K videózáskor .

[ Szerkesztve ]

(#24) Enoleyz


Enoleyz
csendes tag

Nem tudjátok lesz itthon és ha igen mikor?

Ez a pixel háború (Nem a film :D ), ugyanaz, mint a kocsiknál a lóerő hajsza. Nem fogod tudni kihasználni. Már a QHDra sokan mondják, hogy telefonba fölösleges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.