Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

szvsz a pro méretben és súlyban is nagy kompromisszum ezek szerint, vagyis egy ultrabook talán használhatóbb.

Az atomos verzió nálam alapból kiesik, mert atomos. Majd ha lesz AMD alapon az érdekesebb lesz.

Az armos meg nagy kár hogz nélkülözi az stylust.

Nekem inkább egy Samsung Note 10.1 kellene WP8-al. :B

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) Gusztáv válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


Gusztáv
addikt

Én az egész sorozatot bevállalnám. A Pro változat jó annak, aki egy eszközzel szeretne mindent megoldani. Nálunk a cégnél olyan eszközt keresünk, amit napközben az értékesítők tudnak használni, esetleg prezentálni róla, emaileket megnézni, egy-egy dokumentumba belenézni. Erre szerintem bőven elég még az Atomos verzió is, de akár az ARM-est is szóba jöhet, ha jó lesz a Office rajta. A komoly munkára meg otthon ott van nekik a 14"-os üzleti gépük. Tényleg ezekbe van HSDPA modem?

Laci

(#3) #05364992 válasza Gusztáv (#2) üzenetére


#05364992
törölt tag

Állítólag van, legalábbis máshol azt olvastam, hogy 3G/4G modem-el vannak szerelve.

(#4) sgery


sgery
őstag

Nekem tetszik a pro változat, remélem lesz hozzá egy otthoni dokkoló amibe ugyan úgy dobnám bele mint a bill. részébe és minden jó kimenet legyen a hátulján.

Azért remélem a 300e-ret nem haladja meg, annak nem örülnék :(

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#5) Chrys_


Chrys_
addikt

A Pro tetszik, főleg a készenléti ideje. Most egy Slate PC-m van (W8-cal), de erre az új gépre elcserélném.

@sgery: szerintem könnyen lehet, hogy többe fog kerülni, a Slate PC is 1300€ körül indult, és sokáig tartotta is az árát. Bár ott akkor még nem volt túl nagy verseny.

[ Szerkesztve ]

(#6) auracolor


auracolor
csendes tag

Szevasztok!
Jár erre valaki akinek van ilyen?
Nekem van. Keresem akinek szintén van.
Keresek S note, tudok cserébe Swype-ot, instalt, installért...
S note-ot nem tudom letölteni, pedig nagyon kellene... nincs a gépemen...
Swype-ot Win 8-ra meg sehol sem találsz...
Install verziót találtam a gyári lemezeken... :)
Kösz, Rob

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.