Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

na én mindegyikre vevő leszek ( HD remastered és a 3 ra is akár előfizetéssel is.) Már el is felejtettem a sztorit ennyi év után, legalább végigtolom előröl. Rakodhatok újra targoncával a dokkokban :DDD

Csak kérdés, hogy várható e Switch-re vagy Pc re kelL megvennem?

Sirandrish ( #2): Hát ,grafikában nem lesz mérföldkő, ahogy nézem sajnos, mint az elődei.
A fickót szappanból faragták ki lehet :D

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Remélem azért a nagy pasla szájún még javítottak, mert azzal vallatni lehetne ahogy az kinézett :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) oriic válasza Sirandrish (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GC-s videó?:D Állítólag az arcok csak placeholder elemek voltak, nem így fognak kinézni.

Live-Die-Respawn

(#4) Sirandrish válasza oriic (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bízom benne mert attól féltem :D
Igen, a GC-s vidi :D

b.A grafika nem érdekel, amíg nem lesznek rémálmaim a karakterektől :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) b. válasza Sirandrish (#4) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Na ez jó hír, már el is felejtettem, hogy készül, olyan régen olvastam róla hírt. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Heylel


Heylel
csendes tag

Na és a Dreamcast kiadás hol marad? :P

(#8) Silenzio


Silenzio
addikt

Azért az durva, hogy a Deep Silver adja ki. Ez olyan, mintha a Disney csinálta volna a Ponyvaregényt. :) (Gyk: jogilag a Disney-é a Ponyvaregény ;))

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.