Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AMD Power


AMD Power
titán

Érdekes ez a kis torta. Idő kérdése és az LG elveri a Motot.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2) Mamuska


Mamuska
őstag

A nokia kicsit későn vette észre ,hogy szükség van érintőkijelzős mobilokra de így sem sínyli meg az eladásokat. Samsung hamar kapcsolt és ez látszik is az eladásokban. Nokiának lassan félnie kel mert ha ilyen tempóban kapaszkodik a samsung mint ahogy idáig, a végén még letaszítja a trónjáról. Komoly versenyre számitok tőlük ami nekünk csak jó lehet. Abban is bízom ,hogy az Lg is beleszól ebbe a párharcba mert mostanság vannak jó telóik.

(#3) copin válasza AMD Power (#1) üzenetére


copin
őstag

(#4) Stanley-B. válasza Mamuska (#2) üzenetére


Stanley-B.
őstag

Szerintem még jó ideig nem kell félniük, ha egyáltalán félniük kell majd bármikor is.

(#5) <NewL> válasza AMD Power (#1) üzenetére


<NewL>
addikt

Ha nem vennének amcsiban motorolákat,már legalább 1 éve lehuzhatták volna magukat.
Az LG meg az évek során nagyon tör felfele,nehogy valamelyik nagyot kiüsse a helyéről(SE),még ez is megtörténhet.

Mamuska : a nokiának nem kell még azért betojnia,tudnak azért valamit. Annyira az érintőkijelzője se kell.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#6) Viktor0610 válasza <NewL> (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A tortát nézve már a Sony Ericssont megelőzte, a Motorola pedig mindössze egy tized százalékra van tőle, szerintem rövid időn belül helyet cserélnek.

Samsung Galaxy A54

(#7) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Én úgy emlékszem,volt már itt valami hír,hogy az LG a világ 3. legnagyobb mobilgyártója... :U Vagy tévedek?

/\/0zb3/27

(#8) Viktor0610 válasza --Nozbert-- (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes, valóban... :U

Samsung Galaxy A54

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

Csak azt nem értem ,az SE csak itt Európában népszerű,azért kapott ilyen kevés részesedést a tortából? :U

Vikror! A belépés mellett a nickem eddig nem piros volt illetve mindenkinek,vagy én most kábulok? :F most fekete dőlt.

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#10) Viktor0610 válasza <NewL> (#9) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A háttérben folyamatos fejlesztés folyik, azért volt tegnap más színű, formátumú a név. ;)

Samsung Galaxy A54

(#11) joey04 válasza <NewL> (#9) üzenetére


joey04
titán

A belépés mellett a nickem eddig nem piros volt illetve mindenkinek,vagy én most kábulok?
okés ezek szerint nem csak nekem volt fura. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) AMD Power válasza --Nozbert-- (#7) üzenetére


AMD Power
titán

Ez így van. De azóta lehet ,hogy változott valamit a helyzet. :U :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) <NewL> válasza Viktor0610 (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

Akkor előtte piros volt vagy sem,mert nekem az a piros jobban tetszett! Szavazni nem lehet valahol,vagy meglesni ,h mit javitottok,van erre topic?

There's an app for that

(#14) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

hát igen nokia még mindig vezet :DDD

(#15) copin válasza AMD Power (#12) üzenetére


copin
őstag

Bő egy hét alatt? Inkább a felmérés béna. Lehetne amúgy részletesebb is. Azért elég nagy az "egyéb" rész.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.