Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wajk


Wajk
addikt

hát én aligha leszek benne abba a 30 millába (pedig jelenleg WM-es vagyok)
nem győztek meg :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#2) erdoke válasza Wajk (#1) üzenetére


erdoke
titán

Jövő év végére sok hiányosságot pótolhatnak, más dolgokon finomíthatnak. Lehet, hogy a 7.3 már nekünk is tetszeni fog.
Never say never. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#3) Daczy


Daczy
aktív tag

Lehet nár tudni, milyen készülékek fognak debütálni ezzel a platformmal?

(#4) Wajk válasza erdoke (#2) üzenetére


Wajk
addikt

A 30 millát jövő év végéig mondták, én is úgy értettem szóval nem "never" csak next évben nem valószínű. Hagyom hogy kiforrjon a rendszer. Azt elismerem, hogy szükség volt erre az alapokat is átalakító megújulásra.

bár az is tény, hogy az elején úgy kezdték, hogy - hajaztak az Apple-re ezerrel - nincs Copy Paste meg Multitasking, de ezzel hamar fel is hagytak :)

majd meglátjuk mit hoznak ki belőle, de szükség lesz a Marketingre az tuti és itt nem éppen Steve "Blamer"-re gondolok.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#5) moonman


moonman
titán

nemhogy debütálhat, hanem szükségszerűen debütálni fog. mármint olcsóbb kategóriákban is.

az Xbox Live engem kevésbé érint, de amit eddig láttam a rendszerből az tetszik, ha nem is az első körben, de biztos ott leszek a vonaton.

(#6) David75


David75
őstag

A wm7 akár engem is érdekel pedig iphone user vagyok.A harmincmilliót nem biztos hogy komolyan tudom venni de a xbox-os market miatt ha jobbak lesznek a játékok mint iphone-on akkor akár egy magam fajta is válthat.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) moonman válasza David75 (#6) üzenetére


moonman
titán

itt nem csak a jobbságon van a hangsúly, hanem azon, hogy ugyanazt a játékot tudod három platformon is játszani: PC, Xbox, WP7, ráadásul folytatólagosan, tehát közben az állás mentve van. szerintem ez elég sok gamernek bejön majd.

(#8) Wajk válasza David75 (#6) üzenetére


Wajk
addikt

hát nem tudom, szerintem az iPhone egyik nagy előnye az "azonos" HW, míg ha valaki WM-re fejlesztett ott széles a skála, ott nehezebb dolga van a fejlesztőknek.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9) David75 válasza moonman (#7) üzenetére


David75
őstag

Na igen ez jelenleg olyan szinten elképzelhetetlen a számomra mintha a gondolataimmal írhatnék sms-t viszont nagyon bejönne.De gondolom a játékok se ilyen pár dolláros áron mennének mint az appstore-on...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#10) David75 válasza Wajk (#8) üzenetére


David75
őstag

jó de wm7-nél meg kell felelnie a telefonnak egy bizonyos hardware beli követelménynek ha jól tudom.Azt se tudom hogy most akkor a hd2-t lehet-e majd frissíteni wm7-re vagy az is kevés lesz hozzá?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#11) moonman válasza Wajk (#8) üzenetére


moonman
titán

van egy olyan alap, aminek minden készülékben meg kell lennie, a felbontás sem lesz kettőnél többféle, úgyhogy egyáltalán nem érzek különösebb nehézséget. eddig szanaszét volt szegmentálva a készülékpiac is, mégis rengetegen fejlesztettek WM-re.

(#12) moonman válasza David75 (#9) üzenetére


moonman
titán

pedig egyáltalán nem elképzelhetetlen, már demózták többször is, működik a dolog, ráadásul a bemutató szerint a kód 90%-ban azonos, csak néhány dolgot kell platformspecifikusan megírni. az árakat nem tudom, de szerintem lesznek afféle akciós csomagok, amiben veszel Xbox-ra játékot és adják mellé bónuszként a mobilos kiegészítést.

#10: nem kevés, hanem sok. :)

(#13) Wajk válasza David75 (#10) üzenetére


Wajk
addikt

hivatalosan nem lehet

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#14) LA_COSTE


LA_COSTE
senior tag

Na, erre kíváncsi leszek.

(#15) Wajk válasza LA_COSTE (#14) üzenetére


Wajk
addikt

ilyet nyugodtan lehet mondani, mert most jól hangzik, akkor meg már a franc fog emlékezni rá, másfél év távlatában :)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#16) Gabesz84


Gabesz84
őstag

lesz wp7-re külön SDK? gondolom lesz, mert ugye nem kompatibilis a wm6.x-el.
Ha lesz, mikor fog megjelenni nem tudjátok?

áhá, előbb kérdeztem mint gugliztam :)
itt is a válasz

[ Szerkesztve ]

(#17) oO7 válasza moonman (#7) üzenetére


oO7
őstag

azért még sajna vannak a grafikán túl is elég komoly korlátozások a telefonon játék szempontjából... pl amennyire tudom egyelőre még nincs benne lehetőség real-time hálózati játékot készíteni (pl silverlight -ban sincs valódi duplex kapcsolat csak éppen elfedik előlünk a kérdezgetést)...

viszont amit én érdekesnek találtam, hogy bár "csak" DX9 -es GPU -t írnak elő a telefonokba, API-ból DX11 van a WP7 -ben ami a későbbiekre nézve még bőven okozhat meglepetést...
gondolom egyelőre azért a DX9 a közös nevező mert xbox dx9 -es...
viszont ha figyelembe vesszük, hogy az a trend, hogy össze van csomagolva egy chip -be az egész gép (system on chip) akkor elképzelhető, hogy hardverileg megteheti majd az MS, hogy kivonul a konzol piacról és csak egy elég erős vasat követelnek meg a TV-s platformjuknak (nem lesz azzal probléma hogy különböző CPU-GPU párosokhoz kellene optimalizálni a rendszert... kb lesz egy Intel, egy AMD, meg talán egy nVidia platform és ezeknek különböző erősségei de nem lesznek ennyire szerteágazóak az összerakható rendszerek)

[ Szerkesztve ]

(#18) LA_COSTE válasza Wajk (#15) üzenetére


LA_COSTE
senior tag

Ezt azért írtam, mert WP-ről akarok váltani Androidra és ezért leszek kíváncsi, hogy mire lesz képes a WP7. Nem viccnek szántam.

(#19) Wajk válasza LA_COSTE (#18) üzenetére


Wajk
addikt

én is pont ezen gondolkozom, a Microsoftól függ, hogy mennyi pénzt áldozz a beindításra, pl fejlesztési versenyek támogatások, reklámok, hogy a kreatív és igényes fejlesztők hasznos programokat készítsenek...

Az Android már egészen szépen pörög :K
Az AppStore-ról meg ugye nem is beszélve

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.