Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szép munka, jól néz ki. :C

Amúgy nem lehet egyébként hogy lopott vagy ilyen kamionról leesett cucc? Kicsit túl olcsó az egész, meg a tag gyanúsan gyorsan el akarta adni.

Live-Die-Respawn

(#2) icemad válasza oriic (#1) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kamionról leesett cucc nem igazán lehet, mert akkor a gyári kontroller lett volna hozzá. Esetleg doboz is. Meg az ilyeneket legtöbbször leadják az első használt cucc kereskedőnél. Vagy elpasszolják haveroknak. Nem szenvednek netes hirdetéssel.

Ettől függetlenül lopott cucc lehet, de akkor elég hamar elkapták volna a rendőrök. Nem hiszem, hogy sok eltűnt series s lenne bejelentve ilyen spec kontrollerrel.

Én arra tippelek, hogy kellett a pénz hétvégére, eléggé "mariska" szag volt a házban, ha érted... :)

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3) oriic válasza icemad (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Áh, esélyesebb hogy SOS kellett a pénz bulizni :D

Live-Die-Respawn

(#4) Luck Dragon

Jó vásár lett , ügyes voltál és most már jól is néz ki. Ezt így kell csinálni :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Haljakmegezfullgyári! :DDD

Van egy félrerakott Renault tetőkárpitom, azt esetleg nem vállalnád el? ;]

(#6) icemad válasza Jack Hunter (#5) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tetőkárpitra fóliát? Kösz, de nem. Szerintem az első melegebb napon a nyakadba zuhanna az egész. :D
Az meg balesetveszélyes. (neked meg már így is kijárt a jóból, olvasom a te logout írásaidat is.)

Luck Dragon : Köszi, igyekeztem. :)
Nekem ilyen téren jól indult a 2024-es év. Szereztem egy asztali "belépő" játékos PC-t, kb féláron, egyenesen a boltból, 3 év garanciával (500 euró) , meg hozzá egy alig használt monitort 70 euróért. (Acer xv270) Mindkettő remek üzlet volt, és még itt van ez az SS is. Tervben van másik ház vásárlása idén, remélem annál is ilyen szerencsés leszek. :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#7) Luck Dragon válasza icemad (#6) üzenetére

Ház vásárlása nem kis feladat lesz. Kicsit más kategóriát képvisel mint a fentebb említett elektronikák. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.