Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bacsis válasza Esmein (#150) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hogy ne lenne komoly?! Hát még ha jön a folytatása is :DD

(#152) Picco


Picco
addikt

meghajlok hulyeseged merteke elott tiszteletem jeleul :R

azthittem levizelem magam a rohogestol :DDD

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#153) DemonDani válasza bacsis (#151) üzenetére


DemonDani
addikt

Egy kis tesztet csinálhatsz a száradásra van egy tippem. kenj minden pasztából egy vasdarabra mellé meg lekvárt, es akkor ki a napra az egészet. és akkor kiderűl h mennyire száradnak! és a teszt meg hamar megvan... mindössze egy nap, a napon. :K

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#154) ollie


ollie
MODERÁTOR

A lekvárok hamar kiszáradnak, a bennük levő cukor meg karamellizálódik. Szóval hosszabb távon nem érnek semmit, viszont lehet majd nyalogatni a procit.

***

(#155) bacsis válasza ollie (#154) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

igen tényleg hamar kiszáradt, most elkezdtem készülődni az új összefoglaló teszthez, és a baracklekvár keményen rászáradt a procia, nagyon nehezen jött le, érdekes módon a hővezetése megmaradt annak ellenére is...

(#156) szab.tam válasza ollie (#154) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"...viszont lehet majd nyalogatni a procit." :D

és előtte elcsábítod: cpu, te édes.....
ja, és még a végén a procinak is jó lesz.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#157) band1103 válasza ollie (#154) üzenetére


band1103
őstag

Vért! Tesztelj vérrel is! Nem kell sok belőle és az is kocsonyás lesz mint később a lekvár sőt lesz vastartalma is.

Valaki itt már kifejtette hogy NEM karamellizálódik a lekvár még 100 nap alatt 100 fokon sem csak a víz szárad ki belőle. De nem is baj mert igazából NEM az ami vezeti a hőt hanem az a természetes vagy hozzáadott zselatin ami benne van.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#158) geprombolo válasza Supra (#98) üzenetére


geprombolo
senior tag

A higannyal csak az a baj, hogy nem tudnád könnyen a procira szorítani, mert elgurul. Még egy ilyen megátalkodott fémet! :)) Amúgy off mondom, hogy vannak mérgezőbb dolgok is, mint a higany.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#159) DemonDani


DemonDani
addikt

Esetleg aloe vera tartalmú testápoló? :DDD ki tudja mire jó még az az aloe XD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#160) bacsis válasza DemonDani (#159) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ok beveszem a te javaslatod is!
Sajna mivel nem kerültem be az MSI féle tuningversenyre, ezért lesz bőven időm jövőhéten a szerverrel tesztelni :C

(#161) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Ha már egyesek jöttek korábban a fogkrémmel, lehetne még protkó rögzítő is. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#162) DemonDani válasza bacsis (#160) üzenetére


DemonDani
addikt

Lehetne ragasztó is, a biztos egyesülés érdekében de félű hogy ugy is maradna XD mjuk a pillanatragasztó elég gyengén köt meg és könnyen oldható kötést hoz létre, de felesleges kockáztatni :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#163) nike_


nike_
addikt

Gyáá, ez durva!

Mondjuk tényleg egy idő után biztos elpárologna.

(#164) jerry311


jerry311
nagyúr

Öööööö... Akkor most szedjem le a sima fehér pasztát és tegyek a helyére fekete szedret?
Melyik konzervgyár termékéről van szó? Esetleg házi? :DDD

(#165) JetiRulez válasza jerry311 (#164) üzenetére


JetiRulez
őstag

Volt róla szó korábban, hogy bolti. Csak a márka nincs még meg. ;)

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#166) bacsis válasza JetiRulez (#165) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

"nagymama kedvence" a márka! :C

(#167) r-chee válasza bacsis (#151) üzenetére


r-chee
őstag

Wazzeee, ez nagyon komy cikk lett :DD :C :DD . Én kíváncsi lennék, májkrém vagy kechup hogyan szerepelne hővezetésből :DD :DD :DD .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#168) bacsis


bacsis
Közösségépítő

amúgy volt pár percem kicsit előkészíteni a tesztet, és ha mindegyik cpu-n szilikonpaszta van, akkor az 1es cpu 2C fokkal mindig melegebb, terheletlenül és terhelve is :F
Megpróbálom újra pasztázni minél egyformábban a procikat s megnézem újra, remélem akkor már nem lesz eltérés. maximum valahogy belekalkulálom az eredményekbe...

(#169) zoleek


zoleek
tag

:DD
AztAleborultSzivarvégitNekíjje!!! :DD
Szia.
Nagyon komoly írás, felettébb meglepő eredményekkel!
De attól tartok, hogy a kelleténél te is jobban unatkozol egy kicsit... :C

Ha nem vagy képes egy értelmezhető privátot összehozni, (köszön-->nevezd meg a tárgyat-->kérdés róla-->elköszön) könnyítsük meg egymás dolgát! Kérlek inkább NE is írj nekem.

(#170) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

a lekvárral csak az a baj, högy könnyen kiszárad, és akkor már nem lesznek olyan jók a hőfokok.

(#171) bacsis válasza Cyberbeni (#170) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ezt már sokan írták előtted, hamarosan ki derül :DD

(#172) band1103 válasza bacsis (#171) üzenetére


band1103
őstag

Lesz vér? Legyen már! Régen lehetett kapni füszeres disznó vért a boltokban amiből isteni hagymás vért csinált apu mikor még élt. Csinálj vérrel is egy tesztett, van vastartalma!

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#173) r-chee


r-chee
őstag

A végén még az lesz, hogy a külföldi site-ok arról fognak írni, hogy Magyarországon vajjal kenik meg a CPU-kat és így érnek el tuning-világrekordokat :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#174) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Van most egy kis időm, elkezdem a tesztet...
Most először a szerverből kipakolom a fölös cuccokat, pl hdd-k quadro vga kártya, jelen esetben ezek teljesen fölöslegesek, és mivel elég sokat fog menni a gép, ne zabálja fölösen az áramot...
Igyekszem a procikat minél jobban felhúzni, hogy magasabb hőfok értékeket kapjak... bár eléggé korlátozottak a lehetőségeim, elvégre szerverről van szó... csoda hogy enged fsb-t állítani de a feszkókat elfelejthetjük...

(#175) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Milyen márkájú lekvárt kell venni? :C

Jevons paradox

(#176) bacsis válasza Aprósólyom (#175) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

eddig a feketeszeder a befutó, a márkája "EKO Nagymama kedvence"

(#177) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ELkezdtem a tesztet, a szeder és a barack lekvár van most a procikon... most is aktuális az előző teszt eredméynei...
Nem tud valaki valami jó cpu hőmérséklet monitorozó progit?
Mert az everest kiirja a hőfokokat, de visszamenőleg nem tudom megnézni, mert a rendszer stabilitástesztnél már nem rajzolja ki a hőmérséklet vonalat... s hogy folymatosan bámulom a monitort kicsit úncsi... jó lenne ha vissza leehtne nézni

(#178) DemonDani válasza bacsis (#177) üzenetére


DemonDani
addikt

Most szétnéztem de sajnos negative. Csak azt tudom, de ha állítanál frissítési időn, akkor tovább tartana mire végigér a csík! Jobbat nem tudok...

Az erő legyen veled! XD

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#179) bacsis válasza DemonDani (#178) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

de nincs az az átkozott csík... csak az alaplapot jelzi ki, meg a hdd-t abból is csak az egyiket...
mindegy majd akkor bámulom folyamatosan a monitort...
Holnap tesztelek valami aloeverás kézkrémet meg mondjuk mézet vagy nutellát, még nem tudom pontosan :C

(#180) DemonDani válasza bacsis (#179) üzenetére


DemonDani
addikt

Nemlehet hogy nincs bepipálva a kijelzés?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#181) bacsis válasza DemonDani (#180) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

bepipálnám, ha lenne mit.. nem ajállja fel.. mindegy... a háttérben nézem a pillanatnyi hőmérsékleteket... Holnap délelőtt meg lesz az első 24órás teszt, én is nagyon kiváncsi vagyok, hogy a lekvár mennyire fogja vezetni továbbra is a hőt... meg hogy mennyire kozmált oda a procira...

(#182) DemonDani válasza bacsis (#181) üzenetére


DemonDani
addikt

Itt is ki vannak rendesen választva?
Mert ha igen akkor húzd újra vagy vmi, de annak menni kellene...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#183) bacsis válasza DemonDani (#182) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi a segitséget, tényleg ott volt, meg még a többi hdd is, szóval egy csomó minden.. nemtom alapból miért nem mutatta...
Megvolt amúgy a 24órás teszt!
Röviden annyit, hogy alekvár nem adta be a kulcsot, ugyanolyna jól működik!

(#184) DemonDani válasza bacsis (#183) üzenetére


DemonDani
addikt

Már csak azt kellene tesztelni, hogy vajon egy méregdrága pasztát is levernek-e ezek az egyéb háztartásban fellelhető dolgok?!

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#185) bacsis válasza DemonDani (#184) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szereztem egy nagyon jó fajta ezüstpasztát, az IBM és a HP a nagy teljesítményű szervereinél használja! NA ezt a szeder lekvár sem veri meg, bár szépen tartja magát, alig-alig marad le! viszont eddig minden mást lenyomott a szeder lekvár!
ha minden igaz hétvégére meglesz a tezst 2. része is :C

(#186) Klemens válasza bacsis (#1) üzenetére


Klemens
őstag

Hát ez nagyon komoly.
Ezt kikellene próbálni egy X2-esen is ami döngeti a 2.6-3.0Ghz-et. :)
Jár egy nagy UP a lekvároknak!
Persze azért mindezt valakinek meg is kellett csinálni, így neked is egy nagy UP! :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#187) bacsis válasza Klemens (#186) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

örülök hogy tetszett neked is!
Figyeld a folytatást!

(#188) DemonDani válasza bacsis (#185) üzenetére


DemonDani
addikt

Egy felsorolást dobhatnál, hogy akkor végülis eddgi kik szálltak ringbe.
:)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#189) bacsis válasza DemonDani (#188) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

baracklekvár
szederlekvár
ezüstpaszta (de ez valami más fajta nagyon jó minőségű)
szilikonpaszta
aloevera kivonatú kézkrém
és próbáltam paszta nélkül is, hogy legyen viszonyítási alapunk!

(#190) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Kicsit korai még, de bátorkodom megkérdezni, hogy lesz-e 1 hetes, azt követően pedíg 1 hónapos teszt? :) :)) :D :DD :DDD ;] :P ;) :B :K :U :C

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#191) Hujikolp


Hujikolp
őstag

nem tudom h tudtok-e róla: [link] van sikere :D

(#192) Furky válasza bacsis (#185) üzenetére


Furky
őstag

Hol szereztél ilyen jófajta hővezető ezüstpasztát? :B
Még a végén nem a lekvár fog nyerni :(

[ Szerkesztve ]

(#193) DerDer


DerDer
tag

pár év mulva 8magosokhoz szederlekvárt adnak ^.^ :K

(#194) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Sajna nem hiszem hogy lenne hetes illetve hónapos teszt, legalábbis nem mindegyik hővezető anyaggal, ha gondolod, az egyik procin rajta hagyom a szeder lekvárt, s meglátjuk egy hónap múlva hogy fog szuperálni!
Ezt a spéci ezüstpasztát pedig a székesfehérvári IBM-ből hoztam, ott használjuk a nagyteljesítményű szervereknél... nem baj hogy ha nem a szederlekvár fog győzni, ha a 2. helyet szerzi meg az is igazán előkelő :DD

(#195) Omega81 válasza bacsis (#1) üzenetére


Omega81
senior tag

"Végeredméynben lehet hogy hülyeségnek és betegnek hangzik, hogy lekvárt kenjünk a processzorunk alá, "

Valóban. :) A processzorunk ALÁ inkább semmit ne kenjünk. :DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#196) bacsis válasza Omega81 (#195) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

már javítottam is köszi :R

(#197) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ha minden jól megy, holnap befejezem a tesztelést, és hamarosan publikálom a végeredményeket!

(#198) No-kia


No-kia
őstag

nekem most hűtő csere után csak a gyári(5-6 éves) paszta maradéka van(ami maradt a procin) lehet kenek mellé egy kis lekvárt

nyitni kéne egy topikot: Milyen lekvárt használjunk a proci hűtéshez?

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#199) DemonDani válasza bacsis (#197) üzenetére


DemonDani
addikt

Na hogy alakul a teszt? :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#200) bacsis válasza DemonDani (#199) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hát őőő izé...
Megvolt a 24órás teszt... semmivel sem lett rosszabb a hővezető képessége!
Szóval hosszabb távon veszíthet, ha egyáltalán veszít... megjegyzem pl a fogkrém kb 2perc után már nagyon rá száradt a borda aljára, megjegyzem az is továbbra is elég jól át tudta venni a hőt... a baracklekvárt is alig tudtam levekarni a prociról, mégsem vesztett semmit sem a hőátadó képességéből...
sajna viszont kiderült hogy minden 2. eredmény fals, mert a 2. cpu 2-3fokkal mindíg hűvösebb, így tesztelhetem újra az összes anyagot, bár az kb 1nap alatt meglesz mert a 24órás tesztet kifogom hagyni... ha minden jól megy, jövő hét szerda csütörtök magasságában publikáéom az eredményeket!
Azon a gépen lesznek tesztelve a hővezető anyagok, mint legutóbb!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.