Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter13


Peter13
senior tag

Hát ez a kis hangszoró elég vicces. Az jó, hogy nem kell hozzá külön táp, de miben jobb ez egy mezei laptophangszórónál? :F Nem adnám oda az R720-as beépített csipogóit...hmm, talán egy netbookhoz lehet értelme...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#2) schawo válasza Peter13 (#1) üzenetére


schawo
titán

Ennél jobb hűtőm van olcsóbban, és jobb beépített hangszóróim vannak. Ó borzalom :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#3) Boxi88


Boxi88
őstag

A hűtők jók nagyon, de a hangszóró nekem sem tetszik :N

(#4) McLaca válasza schawo (#2) üzenetére


McLaca
őstag

Honnan tudod, hogy jobbak a beépített hangszóróid? :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#5) schawo válasza McLaca (#4) üzenetére


schawo
titán

Habár valóban nem teszteltem, de a beépített Altec Lansing csipogóim jó eséllyel jobbak ennél. Ha már kiváltanám valamivel egy notebook hangszóróit, az biztos, hogy nem ilyen lenne.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#6) #56573440 válasza schawo (#5) üzenetére


#56573440
törölt tag

ez akkor alternatíva mondjuk amikor a hangszórók a csuklótámasz alatt vannak. nem egyedi eset, és pl ha filmezel de nem valami kemény van alatta, akkor a hangja khmm szal olyan lesz amilyen. tudom, nem netbook az enyém és előre van a nyílás a hangszóróhoz és ez is altec, de ha hason az ágyban filmezek vagy betakarózok és a hasamon van akkor azért elég gáz.

(#7) blueMerle válasza #56573440 (#6) üzenetére


blueMerle
veterán

de ha hason az ágyban filmezek vagy betakarózok és a hasamon van akkor azért elég gáz.

... és ezzel a húzással jól meg is rövidíted a notid életét. :K

[ Szerkesztve ]

(#8) - = Zk = - válasza blueMerle (#7) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...miért is? :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) #95590400 válasza blueMerle (#7) üzenetére


#95590400
törölt tag

inkább csak a tisztítási periódust, amit persze ki szoktak hagyni. aztán persze a cucc jobban melegszik, na és ez rövidíti az élettartamot. egyébként elég alá egy szimpla alu lap, és máris jobb a hőleadás meg nem szív fel olyan mennyiségű apró szöszt sem.

[ Szerkesztve ]

(#10) #56573440 válasza blueMerle (#7) üzenetére


#56573440
törölt tag

neo x2 van benne :B nem szokása melegedni filmezés közben, takarítani meg szoktam elég rendszeresen, de nem nagyon retkes, pedig általában az ágyban használom...

(#11) Morden24


Morden24
nagyúr

Jeee, eddig még a notihűtők piacán található hatalmas rést, a "gémer hűtők" rését senki nem fedezte fel. De most végre-végre a CM-nek sikerült betömnie. Gratula :D

A második ráadásul kifejezetten ócska, mert a lap hátsó felén sikerült nem gumisávval, csak két vacak tappanccsal megoldani a rögzítést, ami édeskevés lesz.

Sectumsempra - For Enemies

(#12) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Az a lényeg, hogy egy Steve Vai Ibanez Jem van az alsó képen.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#13) Sicilian


Sicilian
addikt

Az a hangszóró vagy hangafal, vagy mi a t.cs, sem tudhat többet a beépítettnél ..Semmi értelme

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#14) PH-User


PH-User
addikt

Nem értem, mire a 3 kis gubics ventilátor egy nagy 14-es vagy nagyobb helyett... :U

- = Zk = - - Mióta szokás notit pl. ágyon vagy bebugyolálva használni? :U Enyhén megnő az esély a besülésre. :DDD

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#15) benczeb válasza schawo (#2) üzenetére


benczeb
aktív tag

Hey, milyen hutod van, megirod privatban? Most keszulok venni vmilyet

(#16) - = Zk = - válasza PH-User (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

áhh. bebugyolálva. értem...(Y)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#17) PH-User válasza - = Zk = - (#16) üzenetére


PH-User
addikt

:DDD

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#18) - = Zk = - válasza PH-User (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én ölben használom. de szellőzik rendesen. ha forrósodik a hejzet, azt megérzem.:C
szó szerint lefüstöli a ....... ;] jó a lángolt kolbász, de csak ha nem fáj xDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) nagysandor88


nagysandor88
tag

Nekem egy Zalman ZM-NC 1000-es hűtőm van. Még a Acer 6920G-mhez vettem anno. Nagyon jó és megbízható hűtő. Sajnos kicsit drága volt. A második hűtőre még lehet le is cserélném. Bár most egy jóval kisebb,3820TG-m van, de be szoktam kapcsolni alatta. A hangszórónak a régi gépemhez semmi értelme nem lenne, lévén, hogy 2.1-es és nagyon brutál hangja van, az újnak meg szó szerint csipogók a csipogói. :( Na ehhez lehet elférne...:P

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.