Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Andie


Andie
őstag

Szia!
No örülök, hogy kitetted logoutba, de beixelhetted volna a publikus jelzőt, akkor a cimlapon sokan megtalálnák. Sebaj, még pótolhatod, vagy igy a topicon keresztül is idetalálnak.
Kicsit csapongó az irás, de gondolom direkt lett ilyen. Amit kihámoztam belőle, hogy mindketten vonzódtok egymáshoz, csak nem meritek bevallani, sőt, durcás óvodás módjára inkább piszkálódással és hátatforditással leplezitek ezt.
Úgy gondolom, igy nem juttok egyről a kettőre. A beszélgetés (hogy utánnatelcsiztél! gratula! :) ), már nagyon jó kezdet. Csak nem szabad itt megállni. Nem érted ugyan a tanácsomat, de ha tényleg közel akarsz kerülni a lányhoz, akkor igenis ne azt nézd, hogy milesz ha, és mi lenne ha, hanem szépen hivd el vacsizni, mondd el neki öszintén az érzéseidet, aztán mozizzatok egyet, és reggel meg ébredjetek együtt :)
Butaság köröket futni, egyszer vagytok fiatalok. Pár év múlva, egy esetleg nemis igazán hozzátok illő párral az oldalatokon meg majd titkon szomorkodtok, hogy bezzeg a huffnáger pisti...
Nemszabad. Legyetek bátrak, vagy legalább Te, kapd el és szerezz örömet mindkettőtöknek. Aztán 2 hónap múlva még mindig lehet azt mondani, hogy ok, szép volt, jóvolt, csók.

Nem birom ki, hogy ne kérdezzem meg : a hölgynek kellett egy pszichológusi végzettség, hogy megértsen téged? :DDD

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#2) Xpod


Xpod
addikt

Bocsi, hogy csak egy töredéket emelek ki, de hiretelen most erre tudok csak reagálni.
''és hogy a távolság is közrejátszik nálunk''
Ismerem az érzést. Ezzel még most ne foglalkozz. Ne ezzel kezd a dolgokat. Meg lehet oldani, nekem is sikerült. Kompromisszumos megoldás, de mégis működik. Ha egyszer összejötetek és működik a dolog, áthidalhattok minden akadályt.
Ha meg nem működik a dolog, az úgyis gyorsan kiderül.
Az én barátnőm pesten lakik, én fehérváron tanulok (70km), soltvadkerten lakok (120km). A fél hétvégémet elutazgatom, de nem érdekel, mert boldogok vagyunk.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3) #64791808


#64791808
törölt tag

ÚÚÚÚ nagyonjó és egyben nagyon veszélyes topic, az emberi lét alapjait feszgető kérdésekkel.

Én a magam részéről annyit tennék hozzá, hogy ha a padlón vagy, vegyél fel valamit onnan, továbbá én specielle nem merek elkezdeni az ilyeneken gondolkozni, mert egy órán belül arra jutnék, hogy főbelövöm magam. Mindenkinek jobb lenne. Illetve 5teve kollégának nem, amíg meg nem kapta tőlem a hardvereket... :)

Szóval veszélyes vízek ezek, ahol az emberen se mentőmellény, se semmi. Bízom abban, hogy a hsz-ekből lehet majd meríteni.

(#4) Akheron


Akheron
senior tag

Tudom, hogy nem feltétlenül célszerű vagy ildomos beírnom ide, de: engem személy szerint roppant mód tud már fárasztani ez a buta játék; a szavak p betűjének Ph!-ra cserélése. :U

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#5) Hunci válasza Andie (#1) üzenetére


Hunci
aktív tag

ihi :DDD
'' Nem birom ki, hogy ne kérdezzem meg : a hölgynek kellett egy pszichológusi végzettség, hogy megértsen téged? ''
Noss egyátalán nem azér ment pszihomókusnak .
Őezt választotta , s ezekután az orvosit akarja majd elvégezni .
Lehet van abban a nemes egyszerűségben valami ait mondtál , csak tudod vannak bibik benne.
A legnagyobb bibi az az , hogy szerintem Ő sem én sem akarom feladni a függetlenségemet még .
Meg akarjuk ismerni egymást címszó alatt találkozunk s tudod az a fura nekem , hogy amint hazaér ( vagy akár a leveleim amike küldök neki iwiw-en azokra ) mindíg olyan lelkesen reagál .
Soha egy rossz szava nincs , s ezért mondom , hogy inkább a függetlenség feladásáról van itt szó .

Hogy kell be X-elni azt a dolgot amit mondtál ?
Megcsinálom , csak nem igazán tudom , hogy merre keressem :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#6) Hunci válasza Akheron (#4) üzenetére


Hunci
aktív tag

Azt mondod ?
O.K. Keresek egy másik címet ;) ( PH!róbálok találni egyet )

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#7) Hunci válasza #64791808 (#3) üzenetére


Hunci
aktív tag

Gyere át a másik íráshoz ;) :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#8) Andie válasza Hunci (#5) üzenetére


Andie
őstag

Tudom mire gondolsz, de nagyon sokan itt baltázzák el a dolgot. Miaz, hogy a függetlenség feladása? Egy ember nem lesz rabszolga attól, mert együtt él valakivel. Megkockáztatom: még ez sem kell. Én évekig külön éltem bnőmtől, csak minden nap összejártunk. Aztán eccercsak nálam aludt. Aztán haza se akart menni :)
De nem kell összekötve lennetek. Vannak olyan ismerőseim, akik évek óta boldog párként élnek, de rendszeresen eljárnak külön külön bulizni. A csaj hüjiti a pasikat, a srác udvarolgat a társaságbeli lányoknak - persze az már vérmérséklet kérdése, hogy meddig megy el az ember. Ha megegyeztek, hogy megbiztok egymásba, és tényleg ne is legyen alapja a bizalmatlanságnak, akkor lehet ilyen nyilt kapcsolatban is élni. De hidd el, idővel nem akarod ezt, csak őt, és semmi senki mást. :))
Igy ismeretlenül azt mondom : vágj bele. Mit veszithetsz? Max maradtok ilyen hideg távolságban, ami ugyan egyikőtöknek sem jó, csak gyávák vagytok közeledni. Hát tedd meg az első lépést!

A hozzászólásod MÓDOSITÁSánál az első lapot leOKézod, aztán a második lapon van egy ilyen checkbox: Közérdekű bejegyzés?
Ezt ixeld be. Csak arra figyelj, hogy egyszerre 1 közérdekü blogod lehet a főlapon, minimum 4-5 nap el kell teljen mire újat kitehetsz.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#9) Hunci válasza Andie (#8) üzenetére


Hunci
aktív tag

HMMM érdekes a téma , de a dolgok nem ennyire lineárisak :)
A hölgy akiről szó van egy nagyon erős egyéniség .
Akaratos , törekvő , s maximalista típiu .
Ezt megfűszerezve egykis nőies naivsággal + hozzáadod az '' kis esetlen '' fogalmát , s őt kapod .
Egy Angyalka :U
Nem igazán vagyok belebolondulva , s nemis a birtoklásvágy hajt vele kapcsolatban .
Alapvetően ez maga érdekes .
Egy 6 fős családban nőttem fel , s igencsak megtanultam a dolgoknak az értékét .
Vagy az enyém , vagy a másiké .
Ebben a szituban azonban nem akarok önző lenni .
Szeretném ha egymásban megtalálnánk valamit ami különleges lenne mindkettőnknek , s érezzünk , ne csak beszéljünk róla .
Ezeket a gondolatokat szeretném szépen megfogalmazni , s egy levél formájában eljuttatni hozzá .
Nem maga a tézis , hogy '' rab '' vagyok lebeg előttem .
Sokkalinkább az maga , hogy a legszebb állapota az embernek amikor vad , s érzi a függetlenségét .
Akkor ragyog igazán .
Akkor tud felelőtlen , hetyke , s igazán szenvedélyes lenni ( a csókja is ) .
Amikor már egy kapcsolatban van akkor van valaki akire gondol , aki miatt mintegy '' leszabályzás '' van az emberben .
Az egy más állapot .
Valahol énis érzem , hogy egy vallomás lesz a dologból , csak nem tudom , hogy mikor jön el az a mommentum amikoris elérkezettnek érzem az idejét :U

Nyílt kapcsolat .
NEEEEM kösz .
Hogyismondjam :F
Konzervatív vagyok ilyentéren :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#10) Hunci


Hunci
aktív tag

Egyébként a topik nemcsak az én problémámat akarja magábanfoglalni .
Amikor a PH!-n elindítottam akkor arról akartam topikot indítani , hogy mi az ami által más lettél a mai napon ?
Inkább így : Mit tettél , hogy más legyen a mai napod ?
Értem ez alatt azt , hogy leszokóban vagy a dohányzásról , nem érzed már azt , hogy valaminek rabja vagy , próbálsz valamin változtatni amiről észre sem vetted , hogy egy pót cselekvésed , mert annyira alatta nőttél fel .

Magamról :
kb 1 hete , hogy nem dohányzom , s büszke vagyok magamra , hogy a reggelem nem azzal kezdőgik , hogy huhh de száraz a torkom , fáradt , levert vagyok .
Maga az a kérdés , hogy vagyok-e eléggé erős , hogy végleg megtegyem amit már rég terveztem :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#11) 3psilon válasza Hunci (#10) üzenetére


3psilon
aktív tag

Túléltem egy táborkapupróbát.
Elkezdtem reménykedni, hogy egy hét múlva ugyanide beírhatom, hogy ''elkezdtem készülni az érettségire''.

Leszoktam a dohányzásról. Bár, még sosem volt a számban cigi. (hazudtam, egyszer a számbavettem, de nem szívtam le a füstöt)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#12) Hunci válasza 3psilon (#11) üzenetére


Hunci
aktív tag

HMMM látod elgondolkodtam , hogy mit is tettem a napomban , hogy jobb ember legyek .
Talán semmit sem , de nem bántottam ma meg senkit .
Talán ezis egy pozitív dolog a napomban .

Ez nem kristálytiszta : '' Túléltem egy táborkapupróbát '' konkrétan mi az a táborkapupróba ? :B :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#13) 3psilon válasza Hunci (#12) üzenetére


3psilon
aktív tag

A táborkapupróba egy cserkészpróba. Ha átjutok, bejuthatok az őrsvezető-vezetőképző táborba. Alapvetően mókás dolog, de azért elég sokmindent kérdeznek, és ráadásul még izgultam is, emiatt néhol besültem. :)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#14) Hunci válasza 3psilon (#13) üzenetére


Hunci
aktív tag

Értem :D
Szépen elterveztem a mai napomat , s minden halad a maga '' monoton '' rendjében .
Elmegyek még ma a Thermal-ba , s kicsit áztatom '' öreg '' csontjaimat .
A nap végéig még vagy 50 oldalt végig veszek , s este írok , hogy milyen volt a napom ;)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#15) burgatshow válasza Andie (#8) üzenetére


burgatshow
veterán

Nekünk ez a része még csak most jön. Ha minden jól megy, akkor talán szeptembertől. Mindenki mondja nekem, hogy a függetlenség, de hát a függetlenséggel mi lesz?

Én meg azt, hogy nem tudom de tojok rá mert szeretem! :U

(#16) burgatshow válasza Hunci (#10) üzenetére


burgatshow
veterán

Erre pedig azt tudom mondani, hogy végre elkezdtem tanulni az érettségire.

De mára elég volt, az egész napomat eltöriztem... :U :DDD

(#17) 3psilon válasza burgatshow (#16) üzenetére


3psilon
aktív tag

Jó neked!!! Van hozzá lelki powa :)
Én csak matekot csináltam, de igazából a töri a nagy para.

Miből emeltszintűzől? (és hova mész?)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#18) Hunci válasza burgatshow (#15) üzenetére


Hunci
aktív tag

HMMM.
Lehet van benne valami .
Ahogy elnézem eléggé fiatal lehetsz .
Még nem igazán tudsz tapasztalat alapján dönteni :R
FIgyi :
Az , hogy valakit választol , s valaki határozottan téged választ az egy olyan kötelék , felelősség ami az egész letedet meghatározhatja adott korban .
Az idő múlásával sajnos a próbálkozások egyre alábbhagynak , a bizalom fakad , s nemis igazán akarsz már TE törekedni arra , hogy megfelelj a másiknak .
Egy idő után szépen beletörődsz abba , hogy te már senkihez nem fogsz idomulni annyra sokat csalódtál az emberekben .
Én most végülis egy olyan korban vagyok ahol a hit , a lelkesedés még meg van .
2 lehetőségem volt .
--Annó mikor az X-emmel szétmentünk nagyon nyeregben éreztem magam , s úgy voltam vele minden csajt ide , csakhogy a csajok nem jöttek , s tudod mikor megláttad azokat a hibákat a kislányban amik miatt az eéőző kapcsolatod elromlott akkor úgy vagy vele , hogy ÁÁÁÁ ezt inkább kihagyom .
-- Vagy vársz , hogy jöjjön Ő
Most abban a fázisban vagyok , hogy ettől az állapottól ( ami konkrétan nincsis meg , csak a hit , s a bizonytalanság biztos benne ) várok valamit .
Miért ?
Azért mert egy olyan ember aki belép az életedbe ~8 év után s motivációt ad neked dolgokra nem oktalanul teszi amit tesz .
Inkább kivárom , hogy mi lesz a dologból .
Eléggé erős lesz , vagy esetleg a rózsaszin felhő szertefoszlik :U

Ui.: Neked szurkolok , hogy boldog kapcsolatod legyen :)

(#16) t|-|om! : milyen titulus az , hogy harcművész :)

[Szerkesztve]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#19) Hunci


Hunci
aktív tag

Szép ,s eredményes napot zártam .
Voltam magam kúrálni , s lefutottam ~7Km-t .
A lelki állapotom csodás köszönhető a sok jóembernek aki körülvesz ( itt a PH! - s tagokrais célzok ) :R
Nem gyújtottam rá , de holnap kezdődnek a szürke hétköznapok .

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#20) concret_hp


concret_hp
addikt

hejjessíráss :O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#21) Hunci válasza concret_hp (#20) üzenetére


Hunci
aktív tag

O.K :R

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#22) Racecam válasza Hunci (#21) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Javítsd ki a hibákat, addig leveszem a címlapról.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#23) Hunci válasza Racecam (#22) üzenetére


Hunci
aktív tag

Behelyeztem a Word-be , s úgy csekkoltam le .
Köszi , hogy szóltál :R

Még 1 dolog :U
Honnan jön a neved ? :DDD


[Szerkesztve]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#24) Racecam válasza Hunci (#23) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Milyen Word-be?
Mint mondottam volt az OT-ben, a mondatközi írásjelek előtt nincs szóköz. :U

u.i.: Hosszú.....

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#25) Hunci válasza Racecam (#24) üzenetére


Hunci
aktív tag

ÓÓÓ .
Had maradjon meg a szóköz :D

O.K. majd egyszer megbeszéljük


[Szerkesztve]

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#26) Hunci


Hunci
aktív tag

Mai nap .
Eredményteljes , s bizalomteli .
Legyőztem önmagam .
Sosem ettem degeszre magam , s elmentem a kondiba is .
Sok ember kapcsolatot teremtett velem , s remélhetően tudtam rajtus segíteni .

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#27) 3psilon


3psilon
aktív tag

Te aztán sportos vagy. Én csak 3 óra törit tanultam. Átnéztem az ókort. :D
Most hogy mondod, nem rossz ötlet, holnap asszem bringával megyek suliba.
(Budafok->Belváros)

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#28) Hunci válasza 3psilon (#27) üzenetére


Hunci
aktív tag

Szép szép .
Tudod azok a fránya hormonok nem hagynak békén .
Kell a mozgás , de csak adott mértékig .
( Benéztem a gyúrósokhoz , s egyáltalán nem örültek nekem :DDD
O.K. kérdeztem olyanokat , de nem értem a mentalitást , ezért kértem a segítségüket )

Kezdődik a nap .
Ez lesz az a nap amikoris neki esek a tanulásnak is .

Beszéltem a lánnyal , s lehet eljön velem a Cesaria Evora koncertre .
Cesaria néni brazil zenét játszik . ( Zöld-Foki Szigetekről származik )
Aki ismeri , s megteheti , hogy eljön Debrecenbe , hogy meghallgassa az tegye meg , mert megéri . ( S énis ott leszek :D )

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#29) Boxiné válasza Hunci (#28) üzenetére


Boxiné
tag

( Benéztem a gyúrósokhoz , s egyáltalán nem örültek nekem
O.K. kérdeztem olyanokat , de nem értem a mentalitást , ezért kértem a segítségüket )

Na, szerinted miért is? Tudod én mindig olvasgatom őket, és már elég jól ismerem a világukat, a gondolkodásukat, főleg mivel a párom is ennek a mókás kis csapatnak a tagja. És kicsit rossz néven vették a te megközelítésedet a dologhoz, amit tökéletesen megértek. Bőven elég lett volna ha csak kérdezel tőlük, és nem ítélkezel, sőt nem nézed le azokat, akik ennek a sportnak nagy hívei. De a te hsz-eidből sajna nagyonis ez jött le. :(

Bocsi az off-ért, de ez kikívánkozott belőlem.

[Szerkesztve]

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#30) burgatshow válasza Hunci (#18) üzenetére


burgatshow
veterán

A Logout-os blogomban találsz egy írást, már a címben is benne van a rangom! Ott elolvashatod, hogy honnan is. :)

(#31) Hunci válasza Boxiné (#29) üzenetére


Hunci
aktív tag

Konkrétan nem bántotta senki a másikat .
Én csak magyarázatot , s értelmezést kértem tőlük :U
Nem ítélkeztem egyáltalán , mert nem olyan vagyok .
Én csupán tapasztalatokat írtam , s nem bántottam Őket , mert elfogadom a dolgaikat , s nem véleményeztem , hogy ilyenek - olyanok .

Utánnanézek a dolgoknak ,s megyek majd háborgatni Őket , majd , ha aktuális lesz , s be-be nézek majd olvasgatni a tapasztalataikat , mert megígérték , hogy segítenek :R

Egyébként rég láttalak .
Minden oksi ? :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#32) Hunci válasza burgatshow (#30) üzenetére


Hunci
aktív tag

Hallottam már róla .
Márk a modi mesélte nekem , hogy valami nagy versenyt megnyertél , s onnan ez a titulus .

Olyan Őrült dolgok vannak itt a PH!-n :DDD

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#33) Hunci


Hunci
aktív tag

És igaz .
Le vagyok szokva a dohányzásról. :)
O.K. még ne kiáltsuk el , mert ...

Mi is történt ?
Elmentünk tegnap szakestre , s annyira nagy volt a füst , hogy a végén ( + a pia miatt :DDD ) rágyújtottam , de rosszulesett :o
A felénél eloltottam .
Azt mondják , hogy hogyha kibírja az ember s nem gyújt rá az ember 3 napig akkor menni fog a leszokás .
IGEN .
3 nap pipa .
Egészséges életmód jövök :)

Egyébként ez visszavezethető a párkapcsolatra is .
Amikor összevesztem az X-emmel akkor evidens volt , hogy inkább elmegyek rágyújtok , s elgondolkodom azon , hogy mi is történt .
Mostmár ennek vége , s remélem olyan emberekkel is fogom magam körülvetetni akik nem dohányoznak .
S abbanis reménykedem , hogy találok olyan helyet , ahol a füsttöl megszabadítják a térséget . :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#34) Hunci


Hunci
aktív tag

Mai nap :)
A csodás másnaposság felszabadult állapotában zajlott .
Köszönhetően a sörcinek .
Valahogy így volt ez rendjén .
Dolgozok , dolgozok , s most kicsit kiengedtem :)

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

(#35) Hunci


Hunci
aktív tag

Szépen lassan elnylődik az a hang bennem ami formázni akar , mert lassan a gyűrődés angem fog formázni .
Kezdődik a vizsgaidőszak előtti hajtás , s most énis része akarok lenni , mert nem akarok augusztusban szenvedni :(

WoW account eladó 4 izmos 80-as karival , dual speccel ... csere is érdekel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.