Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kelly416


kelly416
veterán

Imádom, amikor vannak rövid szösszenetek a képek alatt, nem csak egy "+" jel. :R
Köszönöm szépen, jó teszt lett, a készülék is nagyon szép, de már a Vibe Z2 Pro is nagy nekem, ezt el sem szeretném képzelni a zsebemben. :DDD

(#2) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Amikor rápillantottam az A3-mal készült képre, először azt hittem, hogy a Samu valami alátéten van, vagy dobozban. :B Osztán látom, hogy az a max. Nem kicsi.

Vuff.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#3) darvinya


darvinya
titán

Csak én érzem, hogy egyre drágábbak értelmes HW szerelt készülékek.
Anno max. 130eFt volt csúcs, most már középkategóriás ennyi.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#4) A 2. Vesztes válasza darvinya (#3) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Hát igen, egyre jobban élünk, így több és több pénzünk van telefont vásárolni. ;) Így jogos az áremelkedés. :W

Vuffli.

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#5) Kasya válasza A 2. Vesztes (#4) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szvsz. globalisan is dragultak a telefonok, nem csak itthon. Es bar piackutatast most nem vegeznek, ez szerintem reszben az Apple-nek is koszonheto.

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Nagyon kemény. Bár nálam ez már telónak nagy, tabletnek kicsi kategória.

(#7) .DLL


.DLL
veterán

Ez egy tablet. T-vel. Már várom a 8 colos változatot.

NFC meg miért marad ki rendre... Ennek ma már olyan alapnak kéne lenni, mint a Bloetooth... bele kő pakolni azt' kész. De legalább nem 230e Ft pedig azon sem lepődtem volna már meg. Persze még így is magas, elég beteg árak vannak ma már*, de akiknek a méret a lényeg azok megveszik.

*és az a durva, hogy amíg egy jó hangfal, erősítő, fényképezőgép objektív, stb. mondjuk 200 ezer, azok megérik, mert tartják is az árukat és 5-10 év múlva is ugyan olyan örömet okoz, jó képet lő, stb., de telefonért nevetséges kiadni ilyen összegeket. Még a PC is tovább húzza mint ezek, pedig az a másik gyorsan amortizálódó ágazat.

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#8) Luck Dragon

Imádom az ilyen "apróságokat" ezért is várom a P9 maxot az új kirinnel. :D

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A fotók nekem gyengének tűnnek, amúgy baromi jó készülék.

(#10) atike


atike
nagyúr

Durva... A Mate7 is épp, hogy elfér a zsebemben, na de ez... :) Huh. Nem kicsi...

(#11) Syl


Syl
nagyúr

6,8"? Ez kell nekem! :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) A 2. Vesztes válasza Kasya (#5) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Egyetértek veled! Globálisan élünk jobban... ;)

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#13) Nigér


Nigér
őstag

Ez nem egy olyan nagy eresztés és drága is...
... Z Ultra utódot nem akar csinálni a Sony...? :W

(#14) blueMerle


blueMerle
veterán

Az én 5,5"-os telóm szintén nagyon kis kávákkal is már a medveölő-kategória, akkor ez?! Bár nem volt a kezemben, de nem akaródzik elhinni hogy ezt telónak kényelmes lenne használni, pláne cipelni. Talán ha adnak hozzá egy serpát.... :U

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Juuuuuj, nem mondom hogy nem kéne :))

All→M8

(#16) Beri78


Beri78
őstag

nagyon tetszik ez a telefon - igazán "hatalmas" lett

Link - hiányzik egy betű ;)

A 6,8 üvelykes, 1080 x 1920 pixeles LTPS IPS

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) James67


James67
aktív tag

Nekem tetszik, amúgy is szeretem ezt a márkát. Bár meg kell, hogy mondjam talán elkéstek egy picit ezzel. Ennek tavaly nyáron kellett volna jönni.

Redmi Note 8 4/64

(#18) Aron1988


Aron1988
tag

Függetlenül egy 89.000 ft-os áron lenne esélye. Bár lehet ezzel a hardverrel megvárnám, míg lemegy 70-re az ára.

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#19) jackmate


jackmate
csendes tag

kicsit lehetnétek naprakészebbek,ez már majdnem egy éves modell.. :K

(#20) rdt89


rdt89
addikt

Félelmetes a mérete, de ennyi pénzért az a hardver és gpu elég "középkategória", még ha a kinézete lélegzetelállító is. 170-180 között már azért a mikrolag is bűn, nem, hogy a döccenések. A mérete nem zavarna, a Z2 Pro-t is sikerült megszoknom, ez se lenne nagy kunszt, főleg a legelső Phabletemhez nézve (Dell Streak 5, ami méretét anno a tesztekben strand papucshoz mérték). :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ez nekem tök jó lenne. Én szeretek olvasni a telómon, de külön eszközt nem vennék rá. Arra pedig eléggé határeset az 5,5".

(#22) prolad


prolad
őstag

MM-ben nyomkodtam, hiába fém, valahogy nem volt az igazi, nem jött át a minőség. Az előlapi alsó felső káva nagy, de belefér. A méret ízlés dolga , ez már nagy lenne a mindennapokban, nem fér el a zsebemben, viszont abszolút kezelhető.
Ennyiért drága.

(#23) berzser67


berzser67
tag

Ezt a batárt már megint a méret számít

(#24) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt hittem 100-120 között lesz, annyit meg is ér. Na de 175-180? Ugyan, kérem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#25) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ez a telefon hatalmas :Y Viszont olyan gyönyörű mellé, hogy csak na, le a kalappal :) A kérdés adott: Kinek hasznos az ekkora készülék? :)

Finn the human

(#26) BeastMode


BeastMode
őstag

Egyetértek azzal, aki szerint ez telefonnak nagy, tabletnek pedig kicsi.
Viszont a külső nagyon baba. Új Kirin procival, erős GPU-val, 10-12" kijelzővel tabletnek tökéletes lenne számomra.
( már megint bilibe lóg a kezem:) )

[ Szerkesztve ]

(#27) johnahex


johnahex
tag

nagyon be vannak állva a mobilarénánál arra a mutatványra, hogy simogatással megállapítják milyen vastag egy fém hátlap :))
továbbá:
1. az árazás is türközi a hardveres
2.és ezzel el is visszajutottunk a Mali T628MP4 problémájához, amely komoly grafikai igényű játékoknál érezteti a lóerőhiány t igazán
:R

(#28) benjonino


benjonino
tag

Árulja nekem már el valaki, hogy ha egy tabletba GSM modult is tesznek, miért lesz rögtön kétszerese az ára?

(#29) Matada2.3 válasza benjonino (#28) üzenetére


Matada2.3
veterán

Bővíti a lehetőségek tárházát? :))

Finn the human

(#30) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nagyon tetszik, de max a 6-os nálam, ami szóba jöhet még telefonként.

(#31) enonlui


enonlui
tag

Nagyon csunya a fekete káva, ahogy körbe halad a ház és a kijelző köztes részen. Nem birom már ezeket a kávákat nézni....

(#32) zeon.hu válasza enonlui (#31) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sajnos tényleg nem szép és ekkora méretben jobban kijön.
Ettől függetlenül csábító, persze majd (sokkal) olcsóbban.

#?*@&!

(#33) Aron1988 válasza benjonino (#28) üzenetére


Aron1988
tag

kétszeres? kínából rendelve ilyen hardverrel rendelkező 7 colos tabletet 150 dollár körül hozzádvágnak, ingyen postával. Nem mindegy, hogy 30ezer, vagy 180ezer FT. Egy rohadt SIM foglalalatért..

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#34) ripla


ripla
őstag

biztos maradt még benne elgépelés, én most elsőre ezt a magyartalanul megfogalmazott, keszekusza mondatot szúrtam ki. :)

"Böngészés közben már gyakoribbak a megakadások, és ezzel el is visszajutottunk a Mali T628MP4 problémájához, amely komoly grafikai igényű játékoknál érezteti a lóerőhiány igazán, például az Asphalt 8-at nyúzva."

[ Szerkesztve ]

(#35) Fejvadi válasza berzser67 (#23) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nagy test, nagy élvezet. Nem tudtad? :)

(#36) #80439296


#80439296
törölt tag

Segítek Bone123-nak:

Alul a gombokat ki lehet kapcsolni (lehúzod), méghozzá mind az 5-öt (!!).

Kicsit látványosabban:


(#37) beyruth82


beyruth82
veterán

175-180 ezer?Az egyetlen eddigi előnyét is elvesztette a huawei ami mellette szólt a nagy gyártók ellenében.A valamivel alacsonyabb ár ami még a p6 idejében erős érv volt immáron megszűnt teljesen.

(#38) zeon.hu válasza beyruth82 (#37) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Aránylag hamar esik az áruk, így pár hónap elteltével lesz jó ár/érték arányuk.

#?*@&!

(#39) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez szép nagy lett, de még így is tetszik.

kengyel

(#40) berzser67 válasza Fejvadi (#35) üzenetére


berzser67
tag

De igen tudom, de itt csak nagy test van....Utánna meg pár hónap és szépen elvesznek a süllyesztőben.Arra sem fogunk emlékezni,hogy ez a cikk íródott :K

[ Szerkesztve ]

(#41) Prime110


Prime110
aktív tag

Imádom, pár napig nálam is volt is egy ilyen.
Nekem, akinek nem létszükség a notebook (pár .xls megnyitása napközben), annak ez a legjobb választás.
Zakózsebben hordva, plusz összekötve egy okos-órával ki sem kell kapkodni, az órán látom, hogy mi történik.
A kettős ablak a best, az alsón emailt írsz mondjuk, a felsőn meg fut a böngésző vagy bármi más, sokszor priceless.
A cikk kár, hogy majd' egy évet késett, hiszen ezt is a P8-al mutatták be anno a Max-ot is, így a HW már valóban nem acélos, de napi feladat (-játék) tökéletes.
Az ára az vitafüggő, de tulajdonképpen egyedi darabot is vesz az, aki ebbe beruház és valahol sokaknak az is szempont.

(#42) AxBattler


AxBattler
félisten

Frankó, nagyon. :C Ugyanezt kérném Win10-zel, 100-150k környékén. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#43) #56573440 válasza blueMerle (#14) üzenetére


#56573440
törölt tag

xperia z ultra se sokkal kisebb ennél, kocsi elviszi, asztalon elfér. nem a buszon fél kézzel kapaszkodva netezős kategória ez tény, de akinek oda kell az vesz olyat amit fél kézzel lehet kezelni (kifejezetten hosszúak az ujjaim, és az 5.5-ös telefonokat se érem át kényelmesen, úgyhogy ha már két kézzel kell matatni miért ne legyen kényelmes méretű...)

frankó cucc lett. az ára meg... nem fogok rohanni érte a boltba, max ha kijön a 9 és betolja az árat 120 alá ;]

(#44) #80439296 válasza #56573440 (#43) üzenetére


#80439296
törölt tag

120 alatt van, nyugi... ;)

(#45) #56573440 válasza #80439296 (#44) üzenetére


#56573440
törölt tag

Akár pm-ben is de van link? Nem találtam...

(#46) Jeanne d'Arc

Huh, ez mar tényleg nagy. Néha amikor a 6+-al telefonálok az utcán és egy kocsi ablakában megpillantom magamat kicsit hülyén nézek ki, mi lenne egy ilyennel?

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#47) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Kár a mono hangszóróért meg a gyenge vasért... Nekem nagyon tetszene mindene, ha az aktuális csúcshardvert kapta volna. Ennyi pénzért ne legyen már kompromisszum a grafikai vonalon, pláne nem fHD-n. 150 lenne szvsz a reális indulóár.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#48) zeon.hu válasza #80439296 (#44) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha ez igaz, nekem is jöhet egy link :)

#?*@&!

(#49) helltp


helltp
aktív tag

El van tévedve a huawei, 180k több mint vicc ezért a cuccért, pedig nem lenne ez rossz, 100k körül. Azt meg végképp nem értem hogy miért nem bírnak normális GPU -t licenszelni a socjaikhoz, eléggé értelmetlen ez a belerakunk 200 magot hogy meglegyen az egy csilliárd pont a zantutuban, de kihasználni semmi se tudja, mert ami ki tudná ( játékok) azok élvezhetetlenek a satnya GPU miatt...

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#50) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Köszönjük a tesztet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.