Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) errorz válasza Zsocy155 (#18650) üzenetére


errorz
csendes tag

:R

Ha egy lánnyal töltök egy estét, akkor azt nappal vissza kell hogy seedeljem?

(#18652) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Olyat vettem észre a telefonom észre mostanában hogy nem hallanak telefonálás közben.Többször kitakarítottam már,sim kártyám új.Esetleg egy reset megoldhatja a problémát?

(#18653) szemesi69 válasza martin1369 (#18652) üzenetére


szemesi69
addikt

Szia! Egy fr. megoldás lehet, ha mégsem akkor szerviz.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18654) martin1369 válasza szemesi69 (#18653) üzenetére


martin1369
aktív tag

Szerviz off mert már nincs rá gari :/ Resetet megpróbálom.

(#18655) ANDROID??? válasza martin1369 (#18654) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az összefoglalóban megtalálod a módját. :K

(#18656) mongoose01


mongoose01
tag

Sziasztok lenne egy gondom adott egy tmobilos ale-l21c-1508587 rom erre melyik független rom megy fel? Elöre is köszi :)

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#18657) ANDROID??? válasza mongoose01 (#18656) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ilyen ROM nincs.

(#18658) mongoose01 válasza ANDROID??? (#18657) üzenetére


mongoose01
tag

Bocsánat L21c-150B587

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#18659) szemesi69 válasza mongoose01 (#18658) üzenetére


szemesi69
addikt

Mokolás nélkül egyik sem.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18660) Zsocy155 válasza mongoose01 (#18658) üzenetére


Zsocy155
őstag

Ahogy szemesi69 mondja, bootloader nyitás, majd fastboot módszer. Én is inkább Vodafone-os-szoftverrel adtam el a P8 Lite-omat, pedig az független volt.

(#18661) mongoose01 válasza Zsocy155 (#18660) üzenetére


mongoose01
tag

Szia,és a vodafone-s felmegy sima háromgombos módszerrel?

[ Szerkesztve ]

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#18662) szemesi69 válasza mongoose01 (#18661) üzenetére


szemesi69
addikt

Mokolás nélkül nem, már mondtam, 3 gombossal csak T-mobilost tudsz fel tenni, ha mást akarsz Zsocy155, már írta mivel jár.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18663) mongoose01 válasza szemesi69 (#18662) üzenetére


mongoose01
tag

Amúgy most van egy olyan helyzet hogy ki lett függetlenítve a teló és minden kártyával működik csak blue mobilossal nem és arra gondolok hogy a szoftver miatt nem jó bele, mondjuk fura mert a témázó se működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#18664) szemesi69 válasza mongoose01 (#18663) üzenetére


szemesi69
addikt

A szoftvernek nem sok köze van hozzá, ha többi kártyát elfogadja, akkor azt is el kellene. Mit takar az, hogy nem működik? Nincs hálózat? Kártya tuti jó, nincs letiltva?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18665) mongoose01 válasza szemesi69 (#18664) üzenetére


mongoose01
tag

Fel áll hálózatra de telefonálni nem lehet mert azt írja ki hogy nincs hálózat.más telefonba működik a kártya és a teló is működik t-mobilos kártyával,letiltva nem lehet mert dominósan lett vásárolva.

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#18666) szemesi69 válasza mongoose01 (#18665) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem a telefon letiltásra gondoltam, hanem a sim-re. Azt mondod minden sim kártyával megy csak a blue kártyával nem. Régi sim is okozhatja. Talán azzal beszéld meg aki belenyúlt a hálózati zárba, ami egyébként itt tiltott téma, hacsak nem a szolgáltató nyitotta ki hivatalosan. Egyébként sok feltöltős simet lekapcsoltak, mert nem volt adat egyeztetés, nem az lehet a gond?

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18667) mongoose01 válasza szemesi69 (#18666) üzenetére


mongoose01
tag

Szolgáltató nyitotta,más telefonba működik a kártya,adategyeztetés meg rendben megvolt.

zte blade-motorola defy-htc desire hd-sony ercsson ray-lg g2 mini-s4-p7-p8-p9-nexus 6p

(#18668) Tomikaa. válasza mongoose01 (#18663) üzenetére


Tomikaa.
tag

Röviden a Blue létrehozása után az újonnan eladott magenta függő telefonokban elkezdték IMEI alapján blokkolni a blue-s SIM-eket, szóval a Telekom hibája. (Akkor még a Blue Mobile volt alacsonyabb percdíjú.) Kérdezd meg a Blue Mobile topikjában, ott biztos tudnak segíteni, már ha fel lehet valahogy oldani a blokkolást. (Asszem pár év után maguktól feloldják a korlátozást.)

(#18669) MaciG


MaciG
addikt

A mikrofon érzékenységén valahogy lehet állítani? Telefonálás közben egyre többen mondják azt, hogy nem hallanak, vagy csak nagyon halkan, pedig én ugyanúgy telefonálok mint eddig. :Y

BANZAII

(#18670) ANDROID??? válasza MaciG (#18669) üzenetére


ANDROID???
addikt

Elég közel van a szádhoz?
FR volt, egy próbát megér. ;)

(#18671) Zsocy155 válasza MaciG (#18669) üzenetére


Zsocy155
őstag

Az nem lehet, hogy valami piszoktól eldugult egy kicsit?

(#18672) ANDROID??? válasza Zsocy155 (#18671) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ezt alapból ellenőrizte :K

(#18673) MaciG válasza Zsocy155 (#18671) üzenetére


MaciG
addikt

Az elképzelhető, de hogy tudnám kitisztítani? Mert külsőre ránézésre nem látok semmi különöset. :S

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#18674) spiritex


spiritex
veterán

Most kaptam egy sms-t a Vodától, hogy az ügyfélélmény javítása érdekében hálózati fejlesztést végeznek, ami az én P8 Lite készülékemet is érintheti, emiatt csináljam meg a szoftverfrissítést, hogy a telefon a jövőben is megfelelően működjön... Milyen baromság ez??? Miért kéne kötelezően frissítenem a telefonomat, ha nem szeretném? És ha valaki öreg, nyomógombos készülékkel rendelkezik, akkor mi van???

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18675) Niki87


Niki87
újonc

Sziasztok! Kérdésem a következő.valaki járt-e már úgy,hogy egyszerűen nem működik a WIFI? Valakinek valami ötlet?

(#18676) Zsocy155 válasza Niki87 (#18675) üzenetére


Zsocy155
őstag

Igen, többen is. Ha a factory reset nem segít, akkor sajnos szerviz.

(#18677) zsigaa94 válasza spiritex (#18674) üzenetére


zsigaa94
csendes tag

Én is kaptam nekem B589 van most, és azt olvastam van már frissebb vodás rom de nem értem miért nem jelentkezik akkor.
Valamint hiába megyek rá a frissítésre annyit ír nincs frissítés. :/ :/ :/

(#18678) ANDROID??? válasza Niki87 (#18675) üzenetére


ANDROID???
addikt

:W :W :W
Keress! :K (annyit keresőbe "wifi") ..... :U

[ Szerkesztve ]

(#18679) szemesi69 válasza zsigaa94 (#18677) üzenetére


szemesi69
addikt

Türelem, nekem is sokáig nem jelzett B589 alatt, aztán kb. 1 hónapja feldobta a B896-t, viszont volt akinek már előttem 1 hónapja jelzett frissítést. Szóval bármikor jelezheti neked is otán a a B896-t.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18680) ANDROID??? válasza szemesi69 (#18679) üzenetére


ANDROID???
addikt

Addig is teljes stressz, mert biztosan rosszabb a mostani, mint a legújabb frissítés. :K

[ Szerkesztve ]

(#18681) spiritex válasza ANDROID??? (#18680) üzenetére


spiritex
veterán

Én ugye el tudom kerülni a frissítést? Tehát nem valószínű, hogy a Voda olyan fejlesztést csinálna, amire ne lenne jó a gyári szoftver? Egyrészt nem szeretném kockáztatni, hogy az üzemidőm rosszabb legyen a mostani átlag 3-5 napnál, másrészt nem szeretném legyalulni frissítés előtt, után, mert nagyon szépen belaktam és mindent pöpecül beállítottam. Előre is köszi!

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#18682) ANDROID??? válasza spiritex (#18681) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem kötelező frissíteni :K

(#18683) snpetit


snpetit
aktív tag

Feltettem én azt a kérdést a Huawei ügyfélszolgálatnak, hogy miért lehet, hogy sokszor visszhangzik a telefon a túloldalon. Legfrissebb szoftver, eddig minden verzión csinálta. Gyakorlatilag minden más hibás a telefonon kívül az álláspontjuk szerint. Ezek után minek küldjem szervizbe? Normális ez a hozzáállás?
________________________________________________________
Köszönettel vettük megkeresését, mellyel lehetőséget biztosított arra,
hogy teljeskörű tájékoztatást nyújtsunk az Ön számára.

Kérjük a készülék beállításaiban az egyebek menüpontban a mobilhálózatokat kiválasztva állítsa a preferált hálózattípusokat 2G/3G/4G opcióra.

Valamint kérjük, amennyiben van rá lehetősége tesztelje a készüléket egy másik SIM kártyával illetve ha készüléke kártyafüggetlen lehetőleg másik szolgáltatójú SIM kártyával tesztelje.

Reméljük ez megoldotta a jelenséget, amennyiben nem kérjük jelezze számunkra, hogy további segítséget nyújthassunk!

Üdvözlettel,
Huawei Ügyfélszolgálat

[ Szerkesztve ]

(#18684) ANDROID??? válasza snpetit (#18683) üzenetére


ANDROID???
addikt

Igen, így szoktak választ adni.

(#18685) szemesi69 válasza ANDROID??? (#18684) üzenetére


szemesi69
addikt

Az még hagyján, nekem úgy válaszoltak az email címemre, hogy a nevemet sem voltak képesek megjegyezni, valami idegen néven üdvözöltek :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18686) ANDROID??? válasza szemesi69 (#18685) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ugyan, az már nem lényeges ;]

Sajnos ez a trend náluk. Legalább ne zagyvaságokat írnának időnként.

[ Szerkesztve ]

(#18687) Rula


Rula
tag

Már nincs meg a telefon, de úgy rémlik, mintha lett volna a tárcsázó beállításai között valami HD hangszerűség. Azt próbáltad már kikapcsolni és úgy megnézni, hogy viszhangzik e? (Ha rosszul emlekszem és nincs ilyen beállítás, akkor elnézést.)

[ Szerkesztve ]

(#18688) snpetit válasza Rula (#18687) üzenetére


snpetit
aktív tag

Szia!

Köszi a tippet! Ki van kapcsolva. :N

Mondjuk megérne egy visszkérdést, hogy nem kompatibilis ezek szerint a telefon mindegyik mobilhálózattal Magyarországon? Mert ebből az jön le. :DD

Eladnám, de nyomott áron se kell senkinek szinte. Agyoncsapták az árát :-/

(#18689) Karcsi1964 válasza snpetit (#18688) üzenetére


Karcsi1964
tag

Szia! Ha nagyon hangosra van állítva nálad a hangerő, akkor a hívó fél a saját hangját visszhangnak hallja, mert némi késleltetés van az átvitelben. Kicsit vedd lejjebb beszélgetés közben a hangerőt.

(#18690) SFAkos


SFAkos
aktív tag

Sziasztok!

Van valami megoldás arra,hogy megváltoztassam a telefon nyelvét, angolra viszont a régió maradjon magyarország?

Köszi.

(#18691) szemesi69 válasza SFAkos (#18690) üzenetére


szemesi69
addikt

A nyelv választás miatt a régió nem fog változni.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18692) SFAkos válasza szemesi69 (#18691) üzenetére


SFAkos
aktív tag

De. Ha kiválasztod, hogy angol akkor a régiónál csak olyan területeket tudsz választani ami angol nyelvterület.

(#18693) szemesi69 válasza SFAkos (#18692) üzenetére


szemesi69
addikt

Speciális beállítások, nyelv és bevitel, ott választhatsz, hogy milyen nyelven használod, attól a szoftveres régió nem fog változni, mivel gondolom a gyári magyar régiós szoft van rajta. Akár kinai nyelven is használhatod. Ezek szerint a régió alatt nem ugyan azt értjük😀 Az természetes, hogyha angol nyelven használod a google az alapján fog találatokat hozni, ettől függetlenül a szoftver frissítés még a magyar régióra fog jönni. A szoftveres régiót ne keverjük a google- vel😀

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#18694) BIOS


BIOS
tag

Sziasztok!
HUAWEI P8 LITE-ba szeretnék venni 128gb-os memóriát. Melyiket ajánlanátok ami kompatibilis vele?
Nézegettem SanDisk-et meg Samsungot. A lényeg, hogy gyors legyen mind írás mind olvasás szempontjából. Max. keret 25 ezer.

(#18695) csako válasza BIOS (#18694) üzenetére


csako
veterán

[link]
Ha nem sürgős, kb. 2 hét alatt megjön (általában), még éppen áfamentes giftként :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18696) BIOS válasza csako (#18695) üzenetére


BIOS
tag

Jókat nem hallottam a kínai kártyákról... :((

(#18697) csako válasza BIOS (#18696) üzenetére


csako
veterán

Egy ugyanilyen, csak 64 GB-s pompásan működik majdnem 1 éve a Honor 7-emben, az elmúlt 2 évben még ezen felül még 3-félét rendeltem tőle, egyikkel sem volt ezidáig gond. Ezek csak annyiban különböznek az itthon kaphatótól, hogy nincs rajtuk az artisjus matrica... :D
Nyilván mindegyikből ki lehet fogni rossz példányt.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#18698) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Asszonyállat P8 liteja kezd megkerkülni. Merül mint az állat és azt mondja, hogy a hardver 94%ban a felelös érte és azon belül is 91%ban a kiépernyö.
Naponta már 2x kell töltenie. Nyugalomban 25-40%ot is simán merül. Csak a messenger van neki engedve, hogy fusson. Google-play szolgáltatások és hasonlo nyalánkségok le vannak tilva, mert nekem P8am va , végig szoptam vele a merülös létrát rendesen,.
B587 Telekom függö.
Sima RR volt már, kéne neki Hard reset?

Köszi!

(#18699) ANDROID??? válasza csipszikutya (#18698) üzenetére


ANDROID???
addikt

Min az az RR? ;]
Összefoglaló :K Az ott leírtakban találsz megoldást, ha azzal nem javul a helyzet kérdezz újra :K

(#18700) csipszikutya válasza ANDROID??? (#18699) üzenetére


csipszikutya
senior tag

RR= restart, anno valamelyik topicban igy használta valaki és rámragadt :))

Olvastam az összefoglalot, de nem találtam rá érdemi választ. P8 tulajként szinte mindent megéltem a sajátommal, tudom a "titkos fogásokat", csak az érdekelt, hogy itt találkozott-e valaki ilyennel vagy mehet neki a recovery, amit nem akarnék :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.