Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) janeszgol válasza Gardo (#4250) üzenetére


janeszgol
félisten

Mivel az akku nem kivhető, meg kell várni, míg lemerül. Töltesz rajta, és a bekapcs+hang fellel kapcsolod be és reseteled. A bootloop kifejezésre keress még rá.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4252) Gardo válasza janeszgol (#4251) üzenetére


Gardo
tag

Köszönöm, ezt kipróbálom (holnapra csak lemerül)! Bár az a bajom, hogy látszatra (most töltőre téve) nem tölti a készüléket, a Led nem világít. :F De bízom benne, köszönöm! :R

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#4253) punky10 válasza Gardo (#4250) üzenetére


punky10
addikt

Ha úgy sem tudod kikapcsolni,ha sokáig,akár 40 másodpercig is nyomva tartod a power gombot,akkor valóban meg kell várni,míg lemerül.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4254) Gardo válasza punky10 (#4253) üzenetére


Gardo
tag

Szia! Nos, reggelre lemerült... de sajnos előrébb nem jutottam vele, mert ahogy rádugom a töltőre, automatikusan bekapcsol és elindul a korábban írt végtelenített ciklus (rezgés, Huawei logo, majd kikapcs...). :(:O Hiába nyomom hosszan a gombokat, csak ez a ciklus ismétlődik. :W

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#4255) jeni válasza Gardo (#4254) üzenetére


jeni
félisten

Garis még?
Főpanel lehet hibás lett.

(#4256) janeszgol válasza Gardo (#4254) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor valószínűleg tényleg hibás lehet. Az androidos telefonokat lehet kikapcsolva is tölteni (oké, az alaplap nyilván áram alá kerül, és a töltésvezérlő is aktív lesz), bejön egy boot animáció, de az OS nem indul el, csak a töltés. Viszont ha ilyenkor is bootloopol, akkor valószínűleg alaplaphibás lehet.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#4257) Gardo válasza janeszgol (#4256) üzenetére


Gardo
tag

Elképzelhető... használtan vásároltam néhány hónapja, papírjai sajnos nincsenek meg hozzá (elvileg még bő 1 évig garanciális lenne), de azok nélkül azt elvileg nem tudom érvényesíteni. A Huawei Support szerint a HiCare-ben található garancia idő nem releváns információ csak egy becsült idő.
Mivel otthon nem jutok vele előrébb és a papírjai nélkül a Huawei sem akar vele gariban foglalkozni, keresek helyben egy szervizt, hátha...
Köszönöm mindenkinek! :R

Annyi vagy, amennyit a szavad ér.

(#4258) petyametyo válasza Gardo (#4257) üzenetére


petyametyo
aktív tag

Mikor és mennyiért vetted ?

(#4259) jeni válasza Gardo (#4257) üzenetére


jeni
félisten

Telekom a Telenor és a Vodafone 1500Ft áron ad ki garancia jegyet
akitől vetted azzal menjél be a boltban

(#4260) bedibazsa válasza jeni (#4259) üzenetére


bedibazsa
senior tag

A Telenor nem kér érte pénzt, annyi, hogy abban az üzletben tudjuk díjmentesen kinyomtatni, ahol a készüléket vásárolták.

(#4261) jeni válasza bedibazsa (#4260) üzenetére


jeni
félisten

Telekom tutira írja ezt a dolgot,a Telenorban nem voltam biztos.

[ Szerkesztve ]

(#4262) punky10 válasza jeni (#4259) üzenetére


punky10
addikt

Telekomnál az eredeti vásárló ki tudja nyomtatni a garanciapapírt,és azzal bárki beviheti a szervízbe.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4263) Dino69


Dino69
aktív tag

Az Emui 11 ből már nem kapunk úgy nézem... [link]
Bár így is 2 fő verziót kaptunk, míg a P9 annó csak egyet :R

[ Szerkesztve ]

(#4264) punky10 válasza Dino69 (#4263) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem a 11-re már senki sem számított igazán...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4265) Dino69 válasza punky10 (#4264) üzenetére


Dino69
aktív tag

Tudom, csak na... :DD

(#4266) punky10 válasza Dino69 (#4265) üzenetére


punky10
addikt

Jó-jó...a lepényhal meg utoljára... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4267) jeni


jeni
félisten

A 8.1-s rendszeren van akinek néha a wifi elfejti a kapcsolódást?
Csak az újra indítást követően javul meg.

UPC .....7D54
ez amit nem tartja meg.
Az S9 Plus mobilon nézve nincs WIFI gond,csak a P20-n.

(#4268) gmatyi88


gmatyi88
tag

Sziasztok. Járt már úgy valaki, hogy fellazult, kikopott a telefonon levő töltő aljzat ahova dugom a typ-c kábelt? Nekem kb kiesik egy apró mozdulattól is. Párom p30 töltőkábelével egyan ez van... Garis még a telefon Telekomnál. Köszi

(#4269) punky10 válasza gmatyi88 (#4268) üzenetére


punky10
addikt

Akkor irány a szervíz.
Én nem jártam még így,igaz jópár éve már,higy minden eszközömön mágneses csatlakozót használok.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4270) GSPLR válasza gmatyi88 (#4268) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szia, tiszta az a csatlakozó?

Huawei

(#4271) punky10 válasza GSPLR (#4270) üzenetére


punky10
addikt

Jogos,már én is hallottam olyan esetet,amikor a sok kosztól nem tudott rendesen "megülni" a csatlakozó,és emiatt mindig kiesett.Bár az már elég extrém piszok mennyiség... :)
Gmaty88-nak:Egy próbát megér.Valami vékony,lehetőleg műanyag tűszerű eszközzel meg lehet próbálni.Esetleg sliccerrel egy PET palackból kivágni egy fogpiszkáló méretű tüskét,és azzal próbálkozni.
Ha nem sikerül,akkor marad a szervíz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4272) Hieronymus válasza punky10 (#4271) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Az optimális eszköz, a fogköztisztító kefe. A kék színű általában jó, de lehet eggyel kisebb mérettel is próbálkozni.
Mindent kiszed, ami mozdítható kosz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#4273) GSPLR válasza punky10 (#4271) üzenetére


GSPLR
senior tag

Csak azért kéredeztem mert nálunk minden második ilyen hiba az eltömődött csatlakozók miatt van:) kikopott P20 csatival még nem találkoztam, ha hibás általában nem tölt gyorsan.

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#4274) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Új droidról van valami új hír? Egy ideje még csak read onlyban (vizsga szezon :) ) se voltam sorry! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4275) punky10 válasza GSPLR (#4273) üzenetére


punky10
addikt

Igazad van,csak mint már említettem,én évek óta mágneses csatit használok minden eszközömben.No kosz,no kopás,no para... :)
És így meg sem fordult a fejemben,hogy koszos is lehet...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4276) Mans20 válasza Micsurin (#4274) üzenetére


Mans20
addikt

Márciusban elvileg.

(#4277) shifty! válasza Micsurin (#4274) üzenetére


shifty!
senior tag

Afrikai régiókban már elérhető, de én nem állítgatnám át a telefont azért, hogy egy más kontinens szabványaira szabott konfigurációs beállításokkal rendelkező szoftver legyen fent... szerintem egy hónapon belül megkapjuk mi is.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#4278) v.attis


v.attis
őstag

Gondolkodtatok már azon mi lesz nálunk a Huawei-el? Most a p20-al van a negyedik Huawei telefonom a család is nagy Huawei hívő, de mi lesz ebből a botrányból ami forog körülötte?
Szolgáltatásban és minőségben mi hozza ezt a színvonalat? Pl hívás minőség, led értesítés, stb. Ki adja meg a közkedvelt szolgáltatásokat nálunk?
Samsung nagyon nem tetszik. Akkor Xiaomi vagy Oneplus?

(#4279) sharp4 válasza v.attis (#4278) üzenetére


sharp4
őstag

Nekem is P20-am van, és nem nagyon tudom mire lecserélni. Úgy nézki, hogy Xiaomi vonalra lépek át. P40 nem tudom milyen lesz, főleg a méret és az ár lesz a mérvadó, na meg persze a Google szolgáltatások hiánya.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#4280) Micsurin válasza sharp4 (#4279) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi a droid infót! Jó lenne már a system wide sötét mód. :B

Mintha a Gmail előtt nem lett volna email... Vagy az Apple telok életképtelen lennének. :D

Összeálltak a kínai gyártók a közös store miatt ez még akár komoly fegyvertény is lehet, várd ki a végét. :)

Btw néha tekergessétek az AppGallery-t meglepődök néha, elég gyorsan bővül.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4281) v.attis válasza sharp4 (#4279) üzenetére


v.attis
őstag

Lehet még a P30-at bevállalom, ezt meg örökli a gyerek. Így néhány évre még rendben vagyunk. De nekem is a Xiaomi tűnik ésszerű alternatívának.

(#4282) sharp4 válasza Micsurin (#4280) üzenetére


sharp4
őstag

Volt élet a Droid előtt is. Biztos előbb uóbb lesz rá megoldás.
Csak egy példa: játék mentések Google Play-en. (tudom nem olyan fontos, de nagyon sok más hasonló dolog van még,ami megszokott és a hiánya kellemetlen.)
Természetesen ezekre lesz megoldás, csak nem biztos, hogy akkor amikor a telefon megjelenik, hanem majd a távoli jövőben. Nem ennyire egyszerű kérdés ez.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#4283) Micsurin válasza sharp4 (#4282) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Most is van, a játékok 99%-ban Facere is lehet menteni.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4284) sharp4 válasza Micsurin (#4283) üzenetére


sharp4
őstag

Nem egészen. Kompatibilitási problémák lépnek fel, elég sok esetben. A lényeg, hogy amíg a jelenlegi közel stabil állapotot elérik, az nem most lesz.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#4285) Micsurin válasza sharp4 (#4284) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ugyan az az alkalmazás olvassa ugyan azt a típusú fájlt csak máshol tárolódik.

Többször vittem telefonok közt Face - Gplay mentést vica versa ide oda.

Más:
Blitzwolf kábelek milyenek minőségre? Most törtem meg augusztus óta a második gyári kábelem fejét. Nincs itthon több gyári... :o :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#4286) punky10 válasza Micsurin (#4285) üzenetére


punky10
addikt

Ajánlott márka,legalábbis részemrøl.
Blitzwolf és Baseus,nálam ez a kettő szokott előfordulni,ezek simán hozzák bármelyik gyári cucc minőségét,mind töltőbe,mind kábelben.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4287) punky10 válasza v.attis (#4278) üzenetére


punky10
addikt

Én már többször is gondolkodtam ezen.Főleg,amikor merült a telóm,mint a Titanic,és a statisztika szerint a Google Service egyedül több szuflát szedett ki az akksiból,mint a telefon,a launcher,az időjárás és 2 játék...Na ekkor agyaltam,hogy mi lenne nélküle... ;]
Valahogy nem rettentem el az általam elképzelt Googlementes világtól...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#4288) bedibazsa válasza v.attis (#4278) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem a megoldás egy Huawei Nova 5t lett, még pár évig jó lesz és jó az ára, 115 volt e.digiben.

(#4289) jeni válasza bedibazsa (#4288) üzenetére


jeni
félisten

Frissítés meg jött ahhoz?

(#4290) bedibazsa válasza jeni (#4289) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Igen, EMUI 10, Android 10 és teljes GMS van rajta, és nagyon jól működik, az aksi pedig zseniális.

[ Szerkesztve ]

(#4291) Mans20


Mans20
addikt

Most jött a 9.1. 380-as frissítés. Nálam a kamera a lényeges, így vagy Pixel vagy Xiaomi lesz. Huavej biztos nem.

(#4292) Zolee11


Zolee11
senior tag

Sziasztok!
Valaki nem találkozott olyan problémával, hogy a Hisuite használhatatlanná válik? A probléma az, hogy ha csatlakozik is a telefonhoz, akkor az 10-20 mp csak és eldobja, ujra csatlakozik, vagy nem tud. HDB-t kéri kapcsoljam be, majd hirtelen a 8 jegyű kódot kéri, beírom, semmi, beírom semmi, csatlakozik, eldobja. Leszedtem, újratelepítettem, telefonon is, de semmi változás. Korábban soha nem volt vele probléma, most amióta csatlakoztatni kell a telefonon lévő HiSuite-al, azóta KO. Le kéne mentenem a telefont és nem tudom, mert használhatatlan a gyári program... jön majd, hogy másik gépen, de komolyan elmehetnek a P-ba, hogy ezt is el kellett cseszni a sok azonosításos ökörséggel. Valami nem klappol, és most cseszhetem az egészet... Gratulálok a fejlesztőknek, igazán szép munka!
(Több USB kábellel, és porton próbáltam.)

[ Szerkesztve ]

no brain, no problem

(#4293) Zolee11 válasza Zolee11 (#4292) üzenetére


Zolee11
senior tag

Megoldva.
Visszatettem a HiSuite_10.0.0.510_OVE verziót, frissítést letiltottam, és lőn csoda, működik.

no brain, no problem

(#4294) winhate


winhate
őstag

Folyamatosan piszkal a telo a frissitessel ha netet kap a segge ala.
Le lehet valahogyan veglegesen tiltani?
Meg tartom a 8.1 et. 😉

[ Szerkesztve ]

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4295) tika06


tika06
csendes tag

Sziasztok, ki milyen üvegfóliát használ a telefonhoz?
Esetleg tudnátok ajánló megbízható, strapabíró márkákat?

(#4296) winhate válasza sharp4 (#4279) üzenetére


winhate
őstag

Miert szeretned cserelni?

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#4297) Vinous_89 válasza tika06 (#4295) üzenetére


Vinous_89
tag

Nilkin, még aliról rendeltem, korábban a linkjét is megosztottam. Nekem bejött. :)

(#4298) Bazsee71 válasza gmatyi88 (#4268) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nekem ez volt, munkám miatt le sem tudtam adni szervizbe, a múlt héten már gyorskötözóvel kellett rászorítanom a kábelt.
Tegnap indult el a szervizbe, remélem gyorsan visszakapom.

(#4299) jeni válasza winhate (#4294) üzenetére


jeni
félisten

sehogy ,az a dolga,hogy piszkáljon a frissítéssel!

(#4300) winhate válasza jeni (#4299) üzenetére


winhate
őstag

Ez van. Nem baj majd jon a 10-es.
Vegre sikerult raengednem kizarolag a tmobilos frissitest.

http://pouet.net/prod.php?which=5633

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.