Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#215) Fall-N válasza philoxenia (#212) üzenetére


Fall-N
veterán

Topik témájánál maradtunk. Itt senki sem Huawei ellenes. Ahogy írtam korábban van és volt is a családban Huawei*. Sőt amikor még volt G+ akkor rengeteg EMUI témát készítettem. Akkor Honor telefonom volt. Legutóbb telefon vásárláskor is Huaweit (P Smart Z) akartam venni a Trump fiaskó előtt még (tavaly októberben), de végül Redmi Note 7 lett belőle. Nekem nem tetszik az egész USA cseszekedés és sajnálom is emiatt a Huaweit és bízom benne, ha a Google Szolgáltatásokat nem is kapja vissza, akkor legalább a HMS-be lehessenek fent a Google dolgai hasonlóan az iOS-hez.

Viszont amire reagáltunk az az, hogy jelenleg szar a helyzet itt Európában. Ti egy szűk réteg vagytok, akik így elfogadják a tényt, de sokan emiatt el fognak pártolni a Huawei mellől. De ettől függetlenül nem kell szemellenzős módon védeni a dolgokat, mert a tények makacs dolgok. Később majd ki fog derülni mire jut a Huawei, reméljük nem áll bele a földbe Kínán kívül. Meg remélem a Netflix és egyéb streaming dolgok is megoldódnak idővel.

Ha netán visszakapja a liszenszet a Huawei akkor még esélyes a jövőben hogy tőlük veszek telefont, de így nem. Úgyhogy érint engem is.

* A szerviz hozzáállásuk is példás és baromi gyors, ez is tetszett mindig. Kétszer is volt dolgunk velük és mindkét esetben a Postán kereszetül intézve két nap alatt megjött a telefon korrekten megcsinálva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.