Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DemonDani


DemonDani
addikt

Nagy kár, hogy ennyire vad áron kapjuk meg (eredetileg ennek töredékébe kerül).

Kicsit kell csak hozzátenni, és meg lehet venni a Band Zerót, aminek azért már van egy kijelzője is, és szinten pazarul fest a maga nemében.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#2) jUUh


jUUh
addikt

Ennek az UV mérésnek nem nagyon látom hasznát, amúgy biztos szerethető kütyü, de akkor inkább egy Mi Band 2-re ruháznék be.

Samsung Galaxy S23+

(#3) Straw


Straw
senior tag

Ennek a terméknek semmi létjogosultsága nincs a Xiaomi Mi Bandek mellett. Olcsóbbak és többet nyújtanak (vízállóság, pulzus mérés), ugyan nem néz ki így, meg nincs UV szenzor, de ezek másodlagosak sztem.

42

(#4) Csapoati válasza Straw (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is, ráadásul a Mi Band 2-nek már kijelzője is van, ami nagyon nagy plusz. Mert ezzel ugyanúgy elő kell venni a telefont a pontos időhöz, vagy mellé egy karórát is kell hordani.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#5) helixP válasza Straw (#3) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek! Ez itt, így ennyiért, ennyi funkcionalitással értelmetlen.

(#6) Obyboy válasza Straw (#3) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha választanom kellene a pulzus mérés és az UV mérés közt, nagyobb fölénnyel nyerne a pulzusmérés mint Katinka 400 vegyesen :DDD

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Számomra teljesen értelmetlen, és fölösleges ez a kategória, kijelző, és puzus mérés nélkül. Lépést a telefon is számol, nagyrészt a zsebünkben van mindig, nem hiszem, hogy ez sokkal pontosabb. (de cafoljon meg akinek van)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) chatran


chatran
őstag

Látom képes felismerni a biciklizést. A Miband-ok ezt nem tudják. Szerintetek GPS nélkül, hogy képes erre?

(#9) Fejvadi válasza jUUh (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jóval olcsóbban.

(#10) batai15


batai15
félisten

Mi band 2 jobb.

(#11) etohun


etohun
aktív tag

Szerintem azért elég sok fog fogyni a p9 liteok mellé.. és ha egyszer ugyanannyiba kerül, miért ne adnák mellé

(#12) bollokcs80 válasza Straw (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

És ott legalább az appok is értesítenek....

Nem rossz egyébként, csak ennyiért nem rúg labdába a MiBand-ek mellett....teló mellé promóajándéknak jó.

B.Cs.

(#13) alexander12


alexander12
aktív tag

5 ezerért i5 plus. sms, viber, hívóazonosító kijelzés.stb,stb...

kíváncsi, OP8T

(#14) gproject válasza chatran (#8) üzenetére


gproject
aktív tag

a program kepes, mert a telefonban van gps :)

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#16) attiati


attiati
veterán

"a kommunikáció pedig Bluetooth LE szabvány szerint, 4.1-es vagy 4.2-es alapokon épül fel"

magyarul már nem is elég neki a 4.0-s bluetooth képes okostelefon?

kell neki a 4.1 vagy 4.2?

(#17) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

"Fícsör... Trekker..."?

Na nem akarok nyelvtannáci lenni, de az ilyen fogalmazással az a bajom, hogy a cikket olvasva olyan, mintha két telipofával rágógumizó kis suttyó okoskodását hallgatnám a számtech óra utáni nagyszünetben a suli folyosóján. Nem bántásból, de szerintem ez kicsit necces.

Hogy on is legyek: a Xiaomi említett termékéhez képest ez nulla. UV mérő? Minek? Vagy érzed te magad, vagy meglesed telón, vagy bemondják a tévében, ha minden kötél szakad. Vicc az egész.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#18) helixP válasza Den Hadnagy (#17) üzenetére


helixP
nagyúr

Felesleges ezt felhozni. Kikopott a villanylevél és a világháló is, mint kifejezés, ehhez is hozzászokik majd a magyar fül ;)

(#19) AusWolf


AusWolf
őstag

Hasznos kis cucc lenne, de a folyamatos Bluetooth kapcsolat miatt értelmét veszti, ugyanis futáshoz nem viszek magammal mobilt.

Az már más kérdés, hogy utoljára kb. egy éve szántam rá az időt, hogy lemenjek futni. :DDD

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#20) RaveForce


RaveForce
veterán

ronda ez is, mint minden kategória-társa, gearfit1 azért szép, de pl a 2. az már... NADE.. az egy huawei watch mellette?... es enyire szarrákarcolva??? ez gáz. nemhogy a több éves analog karorámon, de a moto360 fémvázán nincs ilyen.... najó huawei orám se lesz... ez undórító látvány... :(

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez ronda is, és nem is tud valami sokat. Van értesítés, de csak hívások és SMS-ek után? Akkor meg minek? Ez kb olyan, mint amikor be akar kapcsolni az energiatakarékos mód a telefonon, hogy csak hívások és SMS működjön. Úgy pont egy haszontalan téglát csinálna a telefonból számomra, ezt a két funkciót havonta egyszer használom talán.

Nagyon leült az olcsóbb fitnesz karpántok piaca sajna. Ott a Miband (2), de azon kívül senki nem képes értelmes ajánlattal előállni, az összes gyártó csak az okosórákat, meg az ilyen GPS-es mindent tudó cuccokat erőlteti, aranyáron.

(#22) Den Hadnagy válasza helixP (#18) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Anélkül, hogy nagyon rúgózni akarnék ezen: ok, hogy a testpermet, drótposta, stb. szavak nem honosodtak meg, de nekem erős nyelvi barbarizmus az említett példákat leírva látni. Legalábbis egy minimálisan elvárható újságírói szinten. Mondjuk engem pl. a "júzer" is aggaszt, de ez legyen az én bajom.

Na mindegy, csak érdekes tendencia ez, és semmi indokát nem látom.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#23) Gusztáv válasza AusWolf (#19) üzenetére


Gusztáv
addikt

Szerintem ehhez sem kell folyamatos kapcsolat, ahogy a Mi Band-hez sem. Ettől eltekintve nem túl versenyképes, talán a bringázás felismerése ad egy kis pluszt, de gps+pulzus mérés nélkül az sem nagy szám. Viszont telefon mellé ajándéknak jó lesz :D .

Laci

(#24) schawo


schawo
titán

Google Fit (és ezen keresztül a 3rd party appok) használata is már ufó ennek a kütyünek. A MiBandok kompatibilitásban is sokkal jobbak. Mi a frász értelme van ennek a vacaknak? Hogy lehet ilyen balf..z a huawei?

Szoftveres és hardveres funkcionalitásban, designban és árban is sokkal jobb a Xiaomi. Mi maradt ennek?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#25) #16820480 válasza schawo (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk a Miband normális használatához is erősen kellenek 3rd party fejlesztők, akik írnak rá normális appot, mert a gyári egy vicc.

(#26) schawo válasza #16820480 (#25) üzenetére


schawo
titán

A gyári app csak a google fithez csatlakozáshoz kell, utána azzal pedig mehet minden 3rd party, akár endomondo is. Ezek pedig jobbak bármilyen kütyü saját alkalmazásánál.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#27) AusWolf válasza Gusztáv (#23) üzenetére


AusWolf
őstag

Na ez az, hogy nincs benne GPS, gondolom a telefonét használja. Pedig ha lenne, az mérföldeket lendítene a hasznosságán. :K El tudok képzelni egy olyat, hogy futás, vagy bringázás előtt felrakom a karperecet, és amikor hazaértem, akkor kapcsolom rá mobilra Bluetooth-on, és letöltöm a GPS és egyéb adatokat. Sokkal több értelme lenne, mint ennek így. :U

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#28) #16820480 válasza schawo (#26) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát ja, oké, de akkor három appot használsz mondjuk arra, amire egy is elég kellene legyen, ha képesek lennének kicsit figyelni ténylegesen a kompatibilitásra.
Amúgy meg a gyári app azért sem jó, mert például nem mér pulzust vele a karperec. Illetve igen, de nem látszik sehol az eredménye, úgy meg sokat ér. Vagy az értesítések testre szabása, ami szintén másik appból lehetséges csak. Nyilván a Xiaomi-nél nincs erre elég fejlesztő, amikor hetente pakolnak bele újabb bloatware-t a telefonjaikba, közben meg kis egyéni fejlesztők jobban megírják a szoftvert helyettük.

(#29) schawo válasza #16820480 (#28) üzenetére


schawo
titán

De a többi kínai gyári app még ennyit se ér :DDD Vakok között a félszemű a király.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#30) Gusztáv válasza AusWolf (#27) üzenetére


Gusztáv
addikt

Nekem MS Band van, abban van gps, meg pulzusmérő, meg egy halom szenzor. Persze így sokkal részletesebb adatokat tud adni, de aktív gps mellett pár óra alatt lemerül, meg alapból is kb 2 naponta tölteni kell. Szerintem a Huawei a mozgás adatokból tippeli azt is meg, ha bringázol, nem használja hozzá a telefon gps-ét.

Laci

(#31) Kékes525


Kékes525
félisten

Hiányzik a szívritmus mérés. Másrészt az alváskövetésnek semmi értelme, mert nem az alvást, hanem a mozgás hiányát méri. A valódi alváskövetéshez EEG kell.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#32) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Hány nap adatait tárolja a karpánt?

(#33) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nincs senkinek ilyen karpántja itt a fórumon??

(#34) kiszeb válasza gyuri2008 (#33) üzenetére


kiszeb
csendes tag

Üdv!
Nekem van, tegnap vettem. Egész jó kis kütyű. Amit vállalt az teljesíti. A kérdésedre a vállász még csak kisebb távolságra mentem ki a telefon hatóköréből, és mikor újra szinkronizált pár száz lépést írt ki. De ha minden igaz akkor többet mentem ténylegesen.

[ Szerkesztve ]

(#35) bacskait


bacskait
tag

Van valakinek tippje, hogy miért csak időnként jelzi a bejövő hívásokat/üzeneteket?
Ha keresem az app-on, akkor rezeg, ébresztéskor rezeg, de bejövő híváskor a legritkábban. :-(

(#36) scream24


scream24
senior tag

Üdv. Nem tudjátok hol lehetne venni hozzá külön csak a bölcsöt? Történt vele egy kis baleset. Aliexpress, ebay nem láttam, vagy én voltam vak. Köszönöm.

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#37) girnyau válasza bacskait (#35) üzenetére


girnyau
tag

Szia!

Nekem is pont ez a bajom vele. De mostanság semmit nem jelez pedig minden engedély és minden más meg van neki adva. Nekem P9-el van párosítva. És neked?

Hali!

(#38) bacskait válasza girnyau (#37) üzenetére


bacskait
tag

P9 lite-al.

(#39) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
Vki nem tapasztalt olyat, hogy nem érzékeli az alvást? Pár napja nem érzékeli, semmilyen adatot nem jelez, de a lépéseket számolja. Előre is kösz a választ :)

felo

(#40) kiszeb válasza feloman (#39) üzenetére


kiszeb
csendes tag

Szia!
Nálam csak olyan volt hogy mondjuk lefeküdtem 10kor, aztán mikor reggel megnéztem csak 11től számolta az alvást pedig könnyen elaludtam. Máskor meg mikor olvasok vagy filmezek könnyed alvásnak méri ha nem mozdul a kezem egy darabig. Bár én elsősorban pont a lépések miatt vettem szóval annyira nem zavar :) Talán próbáld meg újra szinkronizálni vagy a programnál az adatokat törölni hátha megjavul.

(#41) feloman válasza kiszeb (#40) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!

Töröltük a programot és gyári visszaállítást is ráengedtünk. Ez megjavította, most már rendesen mért. Nem tudom mitől lehetett az a pillanatnyi zavara :)

De azért kösz!

felo

(#42) Joker88


Joker88
őstag

az okoskarkötő vízálló ? vagy csak egy ideig bírja a vizet ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#43) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Ios app merre található? Nem találtam huawei gyártótól ilyen a store ban. Kösz
Miről értesít amúgy iphoneon? Hivás sms? Esetleg viber stb?

[ Szerkesztve ]

(#44) bigdady válasza bigdady (#43) üzenetére


bigdady
nagyúr

Senki?

(#45) mistvan68 válasza bigdady (#44) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Color A1 Band néven keresd!

Üdv.István

(#46) bigdady válasza mistvan68 (#45) üzenetére


bigdady
nagyúr

Meg van kösz. Iphonel használod?

(#47) mistvan68 válasza bigdady (#46) üzenetére


mistvan68
tag

Szia!

Igen iPhon6S-el.

De a jelenlegi frissítéssel V1.6.7-el sem a lépésszámlálás,sem az alvásfigyelő nem működik.Se Android se IOS alatt.Eddig működött,de az új frissítés óta már nem.Két órám van egyiken se megy.

Üdv.István

(#48) bigdady válasza mistvan68 (#47) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az szép. Kösz

(#49) szekra válasza mistvan68 (#47) üzenetére


szekra
őstag

Hatótávolságon belül kell lenni a telefonodtól, 1-2m, csak akkor rezeg.

(#50) kátú


kátú
őstag

Sziasztok!
Valaki megtudja nekem mondani, hogy ez a sza***zi iért nem tud párosítva maradni 3 percnél tovább a telefonommal? Az, hogy nem rezeg, már nem is izgat, belenyugodtam, na de, hogy szét is kapcsol és a fene se tudja olyankor mit érez, az kikészítő idegileg | | ennyire vagyok hogy kivágom az ablakon mint macskát sz**ni.
Köszönöm a választ!!

It still works!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.