Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Weather

    csendes tag

    Ez egy köszönet lesz a Huaweinek és tapasztalatok. :R
    Nos, 4 éves ! már elmúlt a telefonom, és végre úgy döntöttem lecserélem.
    Nem mintha rossz lenne,én sem tudom miért...
    Tökéletesen működik még mindig, pedig:
    -vagy 10x leejtettem, volt hogy járólapra, aszfaltra, vagy a zebrán csúszott végig.
    -3x megázott az esőben, mert kint felejtettem munka után, ebből kettő teljes éjszakán át.
    -Ráültem, ráfeküdtem véletlenül sokszor.
    -Használtam is, igaz nem erősen, de ment.
    -Soha nem volt tokban, nincs rajta fólia sem.
    -Vigyáztam ugyan rá, de az utóbbi egy évben már azt sem.

    2x elnavigált Németországba és vissza(!!!256Mb ram emberek), fut a Viber, térképprogramok, fényképezek vele(nappal egész tűrhető képeket csinál), még mindig kb 4-6 napig bírja az eredeti akkumulátorával, úgy hogy ki sem kapcsolom, se USB (mindig teljesen lemerítem, akárki akármit mond a lítiumos akksikról, nekem ez vált be), és több kisebb egyszerűbb alkalmazás van rajta amit használok is. Szép hangja is van.
    Az esésektől a kereten halvány repedések vannak(alig látszanak) de a kijelző majdnem teljesen karcmentes még most is !!! Fólia és tok nélkül! Én sem értem... Imádom ezt a műanyag kijelző előlapot ! A mai telefonokon mindenféle majom üvegek vannak és ééérdekes rommátörik mind ha nem vigyáznak rá. Ebben hányszor kellett volna már cserélnem ?! De ma már nincs műanyag, csak üveg... :(
    Ez egy alsó kategóriás tel volt már akkor is.
    De van benne:
    -értesítési LED
    -Dig iránytű, magnetométer
    -Fény és közelségérzékelő
    -A kapacitív gomboknak világítása
    -Jó IPS kijelző
    -Nem kell naponta tölteni.
    Manapság ezek már "extra" dolgok, az alsó kategóriában max 1-1 dolog van ebből.

    Igaz rootoltam és kiirtottam belőle mindent ami nem kell, beállítottam úgy hogy a leggyorsabb legyen, de így már király.
    A következő is Huawei ! lenne...ha a cég nem árazta volna föl a telefonjait. :(
    ...és ha nem a szokásos vérszegény 2000mah akkukat tenné bele.
    ...és ha nem vette volna ki a tudást, a jó kis ficsőrőket az alsókategóriából.
    Szép 4,5 év volt, köszi !
    De ami akkor a Huawei volt, most úgy látom a Xiaomi az.
    Viszlát. -az Y200 asok egyik utolsó túlélője. :D

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés