Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Felőlem lehet vörös, csak szürke legyen...
Szvsz ez így marha ronda. :U

[ Szerkesztve ]

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#2) mikersz1


mikersz1
senior tag

meghozzá a brit Phones4u szerint május közepén.
Ez a május közepe nem lett elírva?
Szürkében sokkal szebb. :)

(#3) scbb


scbb
tag

Tegnap volt előszöre One a kezemben, nekem nem jött le az a prémium érzés amiről áradoznak sokan.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#4) b.daniel


b.daniel
senior tag

Aztaa :Y :Y Ez szerintem így nagggyooon jól néz ki :K

(#6) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Wow, így a legszebb

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7) logaritmus válasza scbb (#3) üzenetére


logaritmus
tag

Akkor fogdosd nyugodtan a műanyagot, az biztosan prémium érzés. :))

(#8) schawo


schawo
titán

Szép.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#10) O N E


O N E
tag

Rohadt jól néz ki! Nekem nagyon bejön, jöhet a kék is

(#11) beast27


beast27
senior tag

Szép, szerintem szebb mint szürkében és feketében

Oneplus 7 pro // ain't it a shame that you can't say "Fuck" Fuck's just a word And it's all fucked up

(#12) Jeanne d'Arc

Ezt nem lett volna szabad meglátnom. Gyönyörű!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#13) Zolik


Zolik
senior tag

ez a prémium érzés akkora egy paraszt vakítás.
most vagy prémium vagy nem? kit érdekel milyen érzés, ha a termék nem az!
egy alkesznak az 500 ft-os bor is prémium "érzést" kelthet az 50ft-os tablettás után...az 500 ft-os bort meg ugyan úgy lefikázza egy igazi borász akinek az 5000 Ft-os tokai a prémium és nem csak azt az érzést kelti, hanem az az is!
felejtsük már el ezt a béna marketing szöveget!

a teló meg jól néz ki, én már eleve azt nem értem miért kell ekkora nagy csinnadrattát csinálni egy másik színű elő és hátlaphoz? régen volt 10 féle elő-hátlap a nokiákhoz mégse kellett állandóan negyed évente bejelenteni mintha egy új telefont adnának ki.

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#14) Ádám16


Ádám16
addikt

Fiatalos, mégis elegáns. Használnám :K

(#16) Zolik válasza Balu12 (#15) üzenetére


Zolik
senior tag

Ki mondta, hogy nem az? (nem erre a telóra gondoltam, hanem általánosságra, amire rányomják ezt a béna marketing dumát)
A mobilarénások szokták a htc one-os cikkekben használni ezt a "prémium érzést keltő" szóhasználatot a telefonra, ahelyett hogy leírnák prémium kategóriás telefon.
Itt is írta valaki, hogy nem érezte a prémium érzést. Erre írtam azt, hogy maga ez a szóösszetétel egy kurva nagy bullshit.

beírtam a keresőbe ezt a "prémium érzést keltő" baromságot, az első 10 találat mind a mobilarénás cikkekre mutat:
[link]

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#17) scbb válasza Balu12 (#9) üzenetére


scbb
tag

Nagyon utálhatod a Samut :) Az, hogy nekem nem jött be, az nem jelenti azt , hogy másnak ne lehetne ez a valaha volt legfrankóbb csúcsmobil.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#18) Traianus


Traianus
tag

Az eleje jól néz ki, a hátlap már túl vörös.

(#19) scbb válasza Zolik (#16) üzenetére


scbb
tag

Szerintem meg nagyon nem. Attól lesz egy valami prémium, mert a gyártónak az a csúcsmobilja? Vagy attól mert nagyon drága? Szerintem inkább attól, hogy a kezedbe fogod és első pillanattól kezdve érzed, hogy ez csúcs valami.

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#20) HUNPablo válasza scbb (#17) üzenetére


HUNPablo
tag

Ez nem utálat . Valószinüsitem jó telefonnak tartja a csúcs Samsungokat de nincs bennük Prémium anyag... Ne keverjük a szezont a fazonnal... A HTC One-t öröm kézbe venni !

[ Szerkesztve ]

(#21) schawo válasza scbb (#19) üzenetére


schawo
titán

Nem attól lesz valami kevésbé prémium, hogy TE a kezedbe fogod, és TE nem úgy érzed, hogy az. Ezt úgy hívják, egó.

(#20) HUNPablo
Prémium anyag nem létezik, ez bullshit. Illetve létezik, a Vertu abból készül: gyémánt, zafírüveg, titán stb. Az alumínium egy teljesen hétköznapi, olcsó, jelentéktelen anyag. Kilója ezer forint körül van.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#22) Zolik válasza scbb (#19) üzenetére


Zolik
senior tag

Szerintem meg igen. Ne attól érezd, hogy ez valami csúcs ha kézbe veszed (közbe meg egy rakás szar maga a tárgy), hanem már attól hogy ez tényleg csúcs úgy ahogy van minden rizsa és marketing bullshit nélkül!
Erre írtam, hogy egy csórónak egy alsó kategóriás valami is lehet prémium.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#23) HUNPablo válasza schawo (#21) üzenetére


HUNPablo
tag

Hát szerintem meg az aluminium az igen is prémium kategória nézzük meg csak az autógyártást . Nem véletlenül nyomják most a "nagyok" . Amikor a jégmegverte kisautóm (Aluminium karosszéria) elvittem megjavittatni és igen borsos árat mondtak nekem úgy érzem ez az anyag PRÉMIUM :R

(#22) Zolik: Azért egy HTC ONE V-t kezedbe fogsz azért nem olyan rossz az anyagra ;)

[ Szerkesztve ]

(#24) #06658560 válasza scbb (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

Fogdostam eleget Onet és S3, S4-et is, semmilyen prémium érzést nem adott az olomíniom rajta. Cserébe azon filóztam mikor fog megkopni a festése. ha telefonokban gondolkodunk, akkor titán, kerámia, zafírüveg, ahol számomra a prémium kezdődik. Addig csak magas minőségű lehet, de az sem anyaghasználat alapján, mert mindegyik anyagból lehet ipari hulladékot és mesterművet is alkotni.

#23 HUNPablo: akkor a tecsós evőeszközök is prémiumok? Autóiparban sem prémium az alu, max. a megfelelő szilárdságú ötvözet hiánya miatt és a gyártási problémák miatt lehet vele marketingelni mindent. A súlycsökkenést meg valahogy nem is adja meg egy normálisan választott, nem biliacélhoz mérten.

[ Szerkesztve ]

(#25) taramta válasza Zolik (#22) üzenetére


taramta
csendes tag

Különben van szerkesztő az oldalon, vagy kimehet a cikk hibákkal is? Mert zsinórban kettő hír van, az egyiknél még a készüléket sem sikerült eltalálni, ennél meg a legfontosabb infó, azaz a készülék érkezésének időpontja nem stimmt...

Amúgy nem rossz, bár én valószínűleg inkább egy sötétebb, bordósabb árnyalattal adnám ki. Ez nem túl visszafogott (legalábbis a hátlap). Az előlap egyszerűen király. A kékre is kíváncsi lennék, remélem hamarosan bemutatják azt is.

(#26) margithid válasza Zolik (#22) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudom, de engem nem érdekel egy telefonnál, hogy prémium-e vagy sem. Volt a kezemben fém teló, nokia N8, semmivel se éreztem különbnek mint a nexus s-emet. Igaz én a telefonomra nem ékszerként tkintek hanem használati tárgyként.

(#27) schawo válasza HUNPablo (#23) üzenetére


schawo
titán

elvittem megjavittatni és igen borsos árat mondtak nekem
Ez nem prémium, hanem szívás. :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#28) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Na már csak egy bazi nagy liverpool címer hiányzik a hátlapról és kész lenne az ultimate telefon :D

YNWA

(#29) HUNPablo válasza schawo (#27) üzenetére


HUNPablo
tag

Nem akarom teleoffolni , de nekem a szerelő mondta prémiumot megkell fizetni ... De lehet igazatok van a kisautóm 895 KG ami igen jó érték a mai napig

(#30) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Ez k***a jól néz ki!

(#31) dreamdancer válasza schawo (#21) üzenetére


dreamdancer
őstag

Amit mi egyszerűen "alumínium" néven említünk, az elég sokféle ötvözetet jelent, a telefonokat nem beolvasztott alumínium kanalakból csinálják. Maradjunk annyiban, hogy "fém", azzal tuti nem lövünk mellé.

Nem a lényeg a fontos.

(#32) Paul119 válasza Balu12 (#15) üzenetére


Paul119
addikt

Ha ennyire otthon vag a temaban akkor gondolom azt is tudod hogy a polikarbonat majdnem olyan eros mint a kevlar ;)
igy pirosban annyira nem gyerebe inkabb szurke :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#33) schawo válasza dreamdancer (#31) üzenetére


schawo
titán

Tök mindegy, egy jobb alu ötvözet sem kerül többe 1500 Ft-nál kilónként.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#34) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Lol, akkor a kínaiak a HDC One-t is hamarosan kiadják több színben.

(#35) Zolik válasza HUNPablo (#23) üzenetére


Zolik
senior tag

Nincs ezzel semmi gond. Ez teljesen jó amit mondasz, az egyetlen gond, hogy ettől hogy te úgy érzed még a telefon nem lesz prémium kategóriás.
Jól írták felettem. Régen volt a nokiának egy 8000-es sorozata pl a 8800 Carbon, ami karbon szálas anyagból készült. Na ez prémium telefon volt! [link]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#36) HUNPablo válasza schawo (#33) üzenetére


HUNPablo
tag

Igy van , de akkor elmondom a kulcsszót: megmunkálás.

(#37) spawn21


spawn21
veterán

Valóban baromi prémium érzés ilyet fogni.
Mondjuk az is biztos, hogy kb annyira kell rá vigyázni, mint az Iphone 5-re. Mert könnyen sérül.
(a fekete) könnyen karolódik.

De akiknek ez nem prémium, az forduljon orvoshoz ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#38) blueMerle válasza turbulencia8 (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Nebassz, nem tudtam hogy már ezt is koppintják :DD Hát ez hatalmas :)) HDC...kész, besírtam
Akkor már inkább egy Jiayu G3, ami nem koppintás

[ Szerkesztve ]

(#39) Zolik válasza spawn21 (#37) üzenetére


Zolik
senior tag

de mi az hogy érzés? most prémium vagy sem? az érzés nem elég, ha a telefon nem az. ennyi erővel egy kupac szart egy méregdérága selyembe csomagolva megfogva is prémium érzés.

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#40) Csapoati válasza HUNPablo (#23) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az en myaudio tabletem is premium, mert valami alu-szeru anyagbol van a hatlapja? Amugy ez az egesz premium tema egy ordas nagy marketing bullshit barmelyik hasznalati targynal, ha nem jelent valami gyakorlati hasznot. Kit erdekel milyen formaterevezett molibden-berillium stb. egy merokanal, ha egy 100 ft-os szar is ellatja a feladatot? A premiummal lehet nagyobbat kaszalni, pedig a tudas sokkal tobbe kene, hogy erjen, mint egy nyamvadt fem hatlap.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#41) spawn21 válasza Zolik (#39) üzenetére


spawn21
veterán

ha ezt el kell magyaráznom, akkor az régen baj.

iPhone 13p

(#42) schawo válasza HUNPablo (#36) üzenetére


schawo
titán

Látom nem vagy tisztában a megmunkálási költségekkel.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43) Zolik válasza spawn21 (#41) üzenetére


Zolik
senior tag

Nem, nem kell elmagyaráznod mert tudod hogy paraszt vakítás az egész prémium duma.
Miért nem lehetne csak simán "jó érzést a telefont kézbe venni"?

Csapoati, teljesen egyetértek veled. Ennyi. A bizonytalan embereket úgy is meg lehet vezetni az ilyen dumával és hopp már ki is ugrott +50.000 ft a zsebből 3 szó miatt.

[ Szerkesztve ]

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#44) blueMerle


blueMerle
veterán

Biztos velem van a baj, de nekem semmivel sem kevésbé "prémium" egy S4 mint egy HTC One. Oké, az műanyag, de jól van összereakva, nem recseg-ropog, nekem már ettől is "prémium". :)

(#45) afterwhite09


afterwhite09
tag

Nem hiszem el, hogy van olyan ember, aki ezt a füléhez emelné a mai minimalista korszakban :W Annyira ronda, hogy az hihetetlen. Azt hittem a HTC nem fog elmenni a rossz irányba, de tévedtem...

People had more, than they needed...

(#46) spawn21 válasza Zolik (#43) üzenetére


spawn21
veterán

had tudjam már, miről beszélek.

Volt s4-em, Z-m és még sorolhatnám. Ezt jobb érzés kézbe fogni. Akkor fogalmazzunk úgy, hogy NEKEM ez a prémium anyaghasználat, érzés stb....

Csak nehogy agyvérzést kapj ;]

iPhone 13p

(#47) turbulencia8 válasza Zolik (#43) üzenetére


turbulencia8
őstag

A prémium érzés tényleg hülyeség, és valóban szinte mindegy, hogy fröccsöntő, vagy lemezalakító szerszámmal gyártasz, bár utóbbi talán annyiból lehet drágább, hogy egy minőségi eloxálással jól el lehet szórakozni (és az ötvözet pedig a általában AlMgSi1).
Viszont a dilettáns vevőknek (ők a tömeg) a marketing legalább olyan fontos, mint maga a funkcionalitás, és nem várható el mindenkitől, hogy szakértő szemmel ítélkezzen a műszaki termékről.
Amúgy én is jobban kedvelem az alu hátlapot, pl. a P780 nagyon szimpi.

[ Szerkesztve ]

(#48) scbb válasza schawo (#21) üzenetére


scbb
tag

Hát szerintem nekem, mint vásárlónak kell prémiumnak érezni valamit, hogy megvegyem 180e Forintért :) Pont ezt mondom, hogy másnak lehet tetszik, NEKEm nem :)

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#49) #85636864


#85636864
törölt tag

Nagyon jól néz ki. A Beats felirat alul nagyon passzol hozzá. :R

(#50) Robertoq


Robertoq
őstag

Tiszta Samsung utánérzés: mini változat, ilyen-olyan színváltozat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.