Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) S e t h


S e t h
nagyúr

Ahhoz hogy a htc újra sikeres legyen, legalább 3 dolog egyidejű meglétére lenne szükség.
Alacsony ár.
Agresszív kampány.
Innováció.
Mindenki eldöntheti, hogy ez a készülék rendelkezik-e mindhárommal.

Lassan felnő egy generáció, akiknek a htc név nem fog mondani semmit.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Egy rohadt rendes kamera a több helyett rendbe is rakta volna az ajánlatot. De így? Ez egy rakat kérdőjel, mint megnyugtató kijelentés. Mi a fenének erőltetik a sok kamerát az egy rendes helyett? Nem hiszem el, hogy nem lehet egy kiváló stabis autofókuszot kapni.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#3) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Ez még kevés egyenlőre...

Talán a következő...

(#4) PistiSan válasza Polarstar (#2) üzenetére


PistiSan
addikt

Ezért is szemezek a google pixel 4a-val, 1db kamera (jó képek), korrekt át, jó támogatás, Jack csatlakozó, már csak az 5G hiányzik ha hosszú távra tervez az ember, bár mintha olyan verzió is készülne, illetve hivatalos magyarországi forgalmazás hiánya aggaszt még a 4a esetében.

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egyedül a hátlap és az aksi tetszik, más nem igazán fogott meg.

Szolgáltatói kínálatban lehet életképes, de a HTC ennél több volt, ennél sokkal többet jelentett a mobilpiacon.

Anno piacvezető volt egy szegmensben ,de későn reagáltak, és utána futhattak a többiek után.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát ismét sikerült osszekukâzni valami ritka kaka terméket. Kiakarják szorni a megmaradt alkatrészeket. Mert másra nem tudok már gondolni...olyan szintű szenvedés ez hogy ultra gáz! Ezzel a vassal és sokkal jobb paraméterekkel van most a Redmi note 8 44penzert. Jó jó az Gearbest-rol de na...Tényleg nem kéne a HTC-nek tovább egetnie magát.

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#7) Graphics válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Redmi 8 nem ezzel a vassal van szerelve. Redmi Note 8 már igen.

Nem szótam', gyors volt az F5 :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) kbyte1024 válasza Graphics (#7) üzenetére


kbyte1024
addikt

Javítottam. :R

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#9) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez a telefon hatalmas csalódás, ahhoz képest hogy ez elvileg egy HTC. Nagyon találó lett a cím, a Desire 20 Pro tényleg elvesztett mindent kb., amitől a HTC az volt ami. :(

Ja és kedves HTC, mi is ebben a Pro? Mert semmi nem magyarázza.

A kijelző max fényereje nagyon gyenge, drónozni nem nagyon vinném ki. A kamera este kuka, a Full HD-s felvételen csak épphogy kivehető volt, hogy az egy őz.

Jól mondta néhány tesztelő a Pixel 4a-nál, talán nem egy "Pro" eszköz, de az alapokat nagyon komolyan veszi és azokban kategóriájában a legjobb. Ez a telefon már az alapoknál is kudarcot vall(kivéve aksi és jack), egy nagy múltú HTC-től meg már azért alapvető elvárás, hogy ezekben nem hogy felveszi a versenyt a vetélytársakkal, hanem állva hagyja őket.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) Zé. válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


Zé.
tag

Igen, kiszórni a megmaradt alkatrészeket, és eladni a márkanevet!...

(#11) gattolino


gattolino
senior tag

Ez egy nagyon szomorú hír, hogy ezt tudták letenni. Emlékszem régen a HTC volt az egyik nagy márka a Samsunggal együtt Android fronton.
Látszik, hogy az U11 után teljesen szétestek. :W

Vivo X90 Pro Plus

(#12) vadászcsiga válasza Polarstar (#2) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez abszolút így van. A 6, vagy most már 7? éve megjelent LG G2-m képeit visszanézve sokkal jobb képeket lőtt 1db kamerával mint a mostani 5 kamerás mobilok (utóbbi években kipróbáltam párat).

(#13) Graphics válasza vadászcsiga (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tuti? Mert a G2 tesztképeit nézegetve nekem egy nagyon fátyolos, max közepes kamera látképe tárult elém.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) andor80


andor80
senior tag

Jellegtelen tucat a középkategória alja.A név semmit nem tesz hozzá sőt inkább keseredést..

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#15) andor80 válasza vadászcsiga (#12) üzenetére


andor80
senior tag

Vicces vagy.. ;] :)) ;] jöhetnek a g2 képeid privátban.
Volt nekem is na de azért na.......Nappal sincs már sehol a g2 éjszaka meg szánalom

A nosztalgia sajnos eléggé szomorú is tud lenni.
G2 : [link]
P20pro: [link]
És a P20 pro azért kapott rengeteg updatet kamerára(ez az első szoft verzió) ami a az lg ről nem igazán mondható el...

[ Szerkesztve ]

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#16) lolal


lolal
senior tag

Végig olvastam a tesztet, baromi jó volt köszönjük Bog :DDD . Jókat mosolyogtam az iróniákon... sokszor ekéztem már a HTC-t hosszú sorokon keresztül... úgyhogy most különösebben nem is akarom.
Erről az "izéről "Vágy 20 pró" - ról... hát én annyira nem vágyakoznék utána..

-B kategóriás IPS amit megfejelnek egy használhatatlan always-on al
-Nincs egy nyamvadt értesítési LED
-Abszolút nem időtálló a gyenge hardvere miatt
A 201x - évek egyik legstabilabb droidos felülete lecsúszott egy nyamvadt órás widget-ig és gyakorlatilag megszűnt létezni... azért ez sokat elmond...

Hagyjuk is, kedvem sincs tovább keresni benne a hibákat. 105.000 Forintért ez ku*va gyenge.

2018 ban volt utolsó értelmes próbálkozás U12+ néven... A mai tinédzser, kamasz és kis fiatal generációnak már semmit nem mond a HTC név... ilyen gyalázatokkal meg inkább ne is mondjon. Egy szó mint száz a HTC jó évei már csupán a nosztalgiákban él a fejünkbe, semmi több. Lapozhatunk is nyugodtan.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#17) Mezcal válasza vadászcsiga (#12) üzenetére


Mezcal
addikt

Ja, G2... hagyjuk már. Még mindig ez megy, hol a G2, hol a G4 egyik sincs sehol sem már a mai középkategóriához sem. Nekem még megvan a G4 még gcammal sem hozza a nem túl acélos Redmi 6 szintjét sem.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#18) Silenzio válasza vadászcsiga (#12) üzenetére


Silenzio
addikt

Én videóban érzek hasonlót. A drive-omon találtam egy felvételt, Xperia Z-vel készült jó 7 éve, és eléggé lesokkolt. Kissé fakó, és "csak" full HD, de nincsenek foltos textúrák, ricegő mozgás, frame drop, jó a vonalélesség és szemre kellemes.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#19) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Nem kellene ezt erőltetniük.

https://utdetailing.hu/

(#20) helixP válasza Polarstar (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem hiszem, hogy vagy-vagy kérdés lenne.

Itt ha csak egy kamera lenne benne, az is rosszz lenne, más még képes 3 jó kamerát is tenni a telefonjába.

(#21) janeszgol


janeszgol
félisten

Semmit nem indított el bennem ez a telefon. A kamera az nappali fénynél közepes, de ha van árnyékos része, már ott sem jó. A videó képe közepes, a hangja sztereó, de nem jó minőségű.
A részemről kerülöm.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#22) janeszgol válasza Mezcal (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

A Redmi 6 szintjét nem hozza a G4? Azért ekkorákat ne már.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) pali1228 válasza lolal (#16) üzenetére


pali1228
csendes tag

"A mai tinédzser, kamasz és kis fiatal generációnak már semmit nem mond a HTC név..."

Azért ezzel nem teljesen értek egyet. Öcsém például 19 évesen folyton azt mondogatja, hogy neki kelleni fog egy HTC One X, mert az a telefon nagyon megfogta. Egy 2012-es telefont akar használni.

Nézz a szemedbe!

(#24) aelod válasza kbyte1024 (#6) üzenetére


aelod
veterán

Note 9 is van 128gb belső tárhellyel 80e alatt...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#25) gattolino válasza pali1228 (#23) üzenetére


gattolino
senior tag

Tessék, itt egy link az öcsédnek, de szerintem nem valami használható ez a HTC One X így 2020-ban
[link]

Vivo X90 Pro Plus

(#26) janeszgol válasza pali1228 (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha már HTC, akkor: M8, M9 (bár ma már ezek sem azok a fejvesztősek), HTC 10, U11.
Nekem nagyon bejött a régi Desire vonal. Tudjátok az a vastag kávás, mint pl a Desire 650, 628. Nagyon szép telefonok, minőségi összerakással, anyaghasználattal. Pont.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) vadászcsiga válasza andor80 (#15) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tessék. Ilyeneket csinálj a p20próddal. G2-vel van mindkettő, legtöbb mai kamerának nincs ekkora középpontja, ezek pár centiről lőtt képek, beavatkozás mentesek.

alt="" title=""

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

(#28) vadászcsiga válasza vadászcsiga (#27) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Középpont=közelpont

(#29) lolal válasza vadászcsiga (#27) üzenetére


lolal
senior tag

Jónak jó, de engedd már el ezt a G2 témát :D ... Egyáltalán minek ilyennel előhozakodni ?

(23#) pali1228: Öcsidnek tolmácsolom, amennyiben nem szeretne szenvedni, úgy ne próbálkozzon 2020 ban egy 2012 es telefonnal. Semmilyen körülmények között. Telefonálásra jó, maximum zene tárolásra, semmi egyébre. Egyébként pont a One X volt egy eléggé elfuserált egyed az Nvidia Tegra 3 próbálkozás miatt. (Tudom nekem LG Optimus 4X HD volt és kínlódtam vele eleget...melegedett mint a lóhugy, merült mint a büdös szar) . Ha jót szeretne magának, akkor U10 alá, de inkább U11 alá már nem megy. Habár ezeket már nem venném. 0 Support, ha javíttatani kell kevés az alkatrész, és nem sok GSM szerviz foglalkozik vele.... kerüljétek messziről.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#30) vadászcsiga válasza lolal (#29) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Visszaolvasol, és látod kire reagáltam eredetileg ;)

(#31) eliterob válasza aelod (#24) üzenetére


eliterob
tag

Hol? Amit én láttam az vagy karcos vagy törött vagy valami bibi van vele :F

(#32) opr


opr
veterán

Szerintem ez csak a kameran csuszik el, de azon nagyon.
Amugy miota negativum, ha nincs tele torolhetetlen bloatware-el gyarilag a szoftver? Nalam ez akkora pozitivumkent jon le, hogy az valami hihetetlen. Negativumkent emliteni, hogy ha valaki akar fosbukot, le kell toltenie a play-rol azert minimum erdekes.

Kijelzo tenyleg lehetne jobb is, de szerintem siman lehetne vele egyutt elni.
Tenyleg annyi kene, hogy azt a sok hulye kamerat kidobjak a francba, belerakjak akar csak az u11 kamerajat meg szoftveret, es lenne egy eleg korrekt ajanlat. Plane, ha a szoftver olyan szinten rendben van, mint regen, es most nem a csillivilli bloatware-rol beszelek, hanem arrol, hogy mondjuk meg a csaladban a htc10 is stabilabb es gyorsabb, mint az ujdonatuj, tesztekben agyondicsert note 10, pedig az se mai csirke mar.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#33) Gabor tm válasza pali1228 (#23) üzenetére


Gabor tm
tag

A ONE X mar uj koraban is hasznalhatatlan volt. 2-3 havonta alaplapcsere mindben, de volt ami meghalt ujra mire a QC-ra ert.

A ONE X+ mar jobb minoseg volt, de szerintem ma mar azzal se nagyon lehet mit kezdeni. Elavult mindene.

Áldás, békesség, Túró Rudi mindenkinek!

(#34) SkyLine3000 válasza Polarstar (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezt mondom én is 1000 éve. Inkább legyen 1 db NORMÁLIS kamera és annyi. Nem kell a mókusvakítás! Az ilyen-olyan kamerákat átlagember amúgy sem használja. A 48mpx-eknek sincs sok értelme. Rendre azt hozzák ki a tesztek, h fölösleges használni, mert a 12mpx-es megoldásnak jobba végeredménye. Akkor az is minek? Mindegy. Nem az én gondom. Legyen azoké, akik ilyen telókat használnak. :)
A HTC sem találja a helyes utat. Nagyítóval keresik önmagukat. Vagy már nem is keresik...

(#35) Noukoum válasza SkyLine3000 (#34) üzenetére


Noukoum
veterán

Mond ezt a marketing osztálynak, akik tudják hogy a júzert az érdekli hogy nyóc kamera van rajta.
Engem nem érdekel mennyi kamera van rajta, ha jó a főkamera úgy is azt használom. És nem fáj hogy a másik 3-om felesleges és vagy rossz a minősége.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#36) aelod válasza eliterob (#31) üzenetére


aelod
veterán

[link]
Itt vettem én is egy éve a note 7-em.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#37) aelod válasza pali1228 (#23) üzenetére


aelod
veterán

Ha jót akarsz neki akkor nem engeded neki "használni".
Mobilkommunikációban 3 év is sok lemaradás nem, hogy 8 :Y

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#38) joey04


joey04
titán

Évek óta nem volt friss HTC okostelefon a piacon

Jobb lett volna, ha ez így is marad...

A sense köröket vert mindenre androidos vonalon, ebből nem maradt semmi, a kamera meg olyan, hogy a friss cubot hulladékokkal versenyhez várhatóan.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) janeszgol válasza Gabor tm (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkor jol emlekeztem, hogy a One X mar a maga idejeben sem volt valami jo. Papiron igen, amugy nem.

Az LG G2-re: videoban van elmaradva, amugy jo kepeket lott. A fotos topicban nezzetek szet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#40) Silenzio válasza vadászcsiga (#27) üzenetére


Silenzio
addikt

Nőtt a szenzorméret és csökkent a mélységélesség, azért van ez. De tavaly erről már beszéltünk. Sajnos a mai mobilokkal ilyet nem lehet, ezért bohóckodnak a szuper nagylátóval makróra. A több kevesebb lett. Állítható blende kéne, de nem sok törekvés volt ez irányban. Pl. a Samsung jól csinálta az f1.5 + f2.4-gyel.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#41) vadászcsiga válasza Silenzio (#40) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Igen, emlékszem. Ez van.

(#42) samu74


samu74
addikt

Jól írta Bog, egy időjárás widget kevés ide. Kár érte.

-----------

(#43) opr válasza samu74 (#42) üzenetére


opr
veterán

Ezek szerint tenyleg En vagyok az egyetlen, aki szerint a bloatware hianya nem negativum, hanem a telefon egyik legnagyobb pozitivuma. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#44) Koris válasza opr (#43) üzenetére


Koris
aktív tag

Nem ,nem te vagy az egyetlen.Értetlenül olvasom én is negativumként...persze ha ez egy TCL lenne ( mert úgy látom azt most itt nagyon nyomják)akkor pozitívumként lenne feltüntetve.
1 hónapja használom és nincs vele gond.Kamera is használható,a Mate 20 vagy az U12 kamerája semmivel sem jobb.Az always on dispkay meg ne fájjon már annyira ,hogy van, mikor 5000-es akku vígan bírja.A gyári launcher tényleg full natur,de egy Next launcherrel meg egy GCammel elég jó teló😉

(#45) batai15


batai15
félisten

Vicc ez a készülék. A drága jó sense is hallott mára , reméltem hogy legalább próbálnak valami értelmeset ezen a téren le rakni,de kb mindegy hogy a huszad rangú bergyartott telefonra írják rá hogy htc

(#46) lolal válasza Koris (#44) üzenetére


lolal
senior tag

A szégyen ott kezdődik, hogy HTC-t bármilyen fisz*m- f*szom launcherrel kell babrálni :U Sense... ? Ne próbáld meg jónak beállítani ezt a hulladékot. Nem az. TCL 10L-t pedig nem nyomja senki, csupán ugyanezt tudja érezhetően olcsóbban... Akkor ki akar fizetni egy fröccsentett műanyagért többet, amin ott fityeg a mára már 0 presztízzsel rendelkező HTC logó ?

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#47) Hopkins95 válasza Koris (#44) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nem, itt az a baj, hogy az egykor funkcionális és letisztult Sense UI eltűnt és valószínű már nem tér vissza többet. Tovább kellett volna bővíteni és a korszerű funkciókkal, szoftveres apróságokkal kiegészíteni, nem megszüntetni. Szerintem a Oneplus OxygenOS egy kiváló példa, hogy hogyan kéne körülbelül ma kinéznie ill. milyen funkciókat kéne kínálnia a HTC-nek szoftveresen. Az meg hogy a kamerát nem lehet lehúzással egyszerűen és menüben kell turkálni érte, szintén egy vicc. :((

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#48) samu74 válasza opr (#43) üzenetére


samu74
addikt

Jól írják lentebb ,anno a sense felület adott egy kis pluszt akkor mikor pl. a samsung felület egy trágya volt . Vagy a face kontaktokat simán hozzá lehetett rendelni a névjegyzékbe. Apróságok, de én anno ilyenek miatt vettem HTC Desire S-t.Na meg a sok gagyi műanyag telefonok közt kitünt az aluházas telefon...

-----------

(#49) callmeakos válasza S e t h (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Általában az első már kizárja a másik kettő dolgot.

All→M8

(#50) SkyLine3000 válasza Noukoum (#35) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen, sajnos a legtöbb ember benyalja ezeket a marketing maszlagokat. Minél több, an(n)ál jobb. Csakh mi itt a MA-n nem vagyunk ilyenek. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.