Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

A készülék igencsak bejön, de a WindowsPhone 7 sajnos továbbra sem.
Majd ha lehet rá Android-ot heggeszteni... ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) orpheusone


orpheusone
csendes tag

Az lg-vel az a gondom,hogy eveken at nem is tett mast,csupan egymas utan hozta,es hozta ki futoszallagon a 3"inches kijelzovel felszerelt kozepkategorias telefonjait,mert hogy abban van a nagy penz szeleskorben,mindenfele kreativitast es ujjitast mellozve,csupan mindig ugyanolyan telefonok tomkelegevel,es csupan 2010-ben jonnek ra hogy lemaradtak legalabb ket megalloval a tobbiek mogott,es most hogy szinte az osszes gyartonak sikerult jo alternativakat piacra dobni,jelentos kesessel,belevagnak a felsokategorias telefonok bizniszebe.
A wp7-tel ok is probalnak az elsok kozott lenni,de ahhoz hogy feltorjenek mint a motorola,nekik is kell vagy masfel ev..ha minden jolmegy..es a wp7 egy jolhasznalhato kellemes rendszer lesz..de minek vesztegettek el ennyi idot?
Mig a tobbi gyarto mint a samsung,es a motorola szepen feljott.

Ez a telefon egyebbkent az eddig latott egyik legszebb,de ahhoz hogy a versenyt megtudjak nyerni a tobbi gyarto ala kell menniuk arban..kulonben csupan egy lesz a tobb tucat wp7es telefon kozott.

(#3) BloodRay válasza orpheusone (#2) üzenetére


BloodRay
veterán

Minden gyártó életében vannak hullámvölgyek.
Az LG mobilos részlege szerintem most épp ilyenben van sajnos.
Most elvileg eszméltek és remélem minden fronton erősíteni fognak, nem csak a WinPhone7-nél.
Az ártól szerintem nem kell majd nagyon tartani, mert az LG ebben jó szokott lenni szerencsére.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#4) RaveForce válasza orpheusone (#2) üzenetére


RaveForce
veterán

de könyörgöm mért kell hülyeségeket beszélni?

csupan mindig ugyanolyan telefonok tomkelegevel

az lg crystal mai napig egyedülálló kivitelű telefon, a mini megintcsak nem véletlenül nyert meg 2 formatervezői díjat, hogy a pop kompakt hitelkártya méretét már ne is hozzam fel, h csak 3at említsek... ha az lg mindig ugyanolyat gyárt, akkor pl a samsung, nokia?
áhh...mind1...

egyébként ez a telefont tényleg gyönyörű, a 3 alsó gomb kivitelezése nagyon ott van :R

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) orpheusone


orpheusone
csendes tag

kellemes hogy ilyen nagy hevvel reagalsz de nezd csak meg hol tart az lg most azokkal a telefonokkal amiket mondtal?dijakat nyert?franko :)
csak eppen mobiltelefonos zsakutcak,5 ev mulva kifog ezekre emlekezni es ki fogja hasznalni?
Az lG kozben meg csodbe ment :)
OKOSTELEFONOKROL BESZELTEM.
A piacon valo elokelo helyert okostelefon fronton kell maradandot alkotni mert efele halad a vilag,ez kell az embereknek,nem pedig az atlatszo billetyuzetes mobil..
Nemvagyok az lg ellen,jolenne ha feltudna torni mint a motorola..de amit az elmult evekben letett az asztalra,csupan kozepkategoria,vagy pedig also.
Nemkell tamadni.

(#6) stevve


stevve
nagyúr

Izé... a HSDPA és a CDMA hálózat konzekvensen együtt szerepel, de így kicsit zavaró. :B

Ha CDMA hálózat, akkor a párja GSM, ha HSDPA adatátvitel, akkor a párja EVDO. Ez a kettő így nem igazán passzol úgy, hogy mindkettőt hálózatként emlegetjük. Még ugyanazt értik alatta Éppen nem hibás talán, de furcsán néz ki.

orpheusone:
Tájékoztatlak, hogy az LG olyannyira nem ment csődbe, hogy legutóbbi pénzügyi jelentése szerint nőtt a mobiltelefonok üzletágának nyeresége és az eladott telefonok száma is az előző évihez képest. És ehhez már csak széljegyzet, hogy ma az 5 legnagyobb mobilgyártó sorrendje így alakul: Nokia, Samsung, LG Electronics, RIM and Sony Ericsson. Ne feledjük, az okostelefonok részhalmaza máshogy alakul ugyan, de nem csak az létezik!

[ Szerkesztve ]

(#7) BloodRay válasza orpheusone (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

Igazán nem akarlak zavarni álmodozásodban, de az elmúlt pár évben az LG feljött a mobiltelefon gyártók között a harmadik helyre a "mobiltelefonos zsakutcak"-kal...
Többek között a SE és a Motorola is mögéjük került.

(#6) stevve -> Megelőztél. :)

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#8) RaveForce válasza orpheusone (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

miért mobilos zsákutcák? azért mert nem vmelyik népszerü oprendszer fut rajta? egyáltalán nemkell minden telefonnak okosnak lenni, ezek nélkül is végzik a dolgukat nem igényli mki azt.
az lg egyáltalán nem ment csödbe, ne ferdítsünk. annyi történt h a mobiltelefonos üzletág veszteséget termelt az utolsó negyedévben, ez közel sem egyenlő azzal h az lg csodbe ment
abban egyetértünk h késön kapcsolodtak be az okostelefon szegmensbe sajnálatos modon, de eleve nem egy régi versenyzö a mobilos piacon, ehhez képest ott figyel a 3. helyen, és most w7p fronton nagyon probál pole-bol rajtolni, nagy hiba lenne leírni csupán az elmult negyedéves üzleti eredmény miatt.
nem támadtalak, de sokmindent el lehet mondani az lg-ről, h nem vesz részt csucskészülékkel a nagyok közt -egylőre!!!-, de hogy minden telefonjuk egyforma, ez erős csusztatás volt :)
de persze peace :R

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#9) stevve válasza BloodRay (#7) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem volt szándékos, de legalább így többen megerősítettük a dolgot. :)

(#10) orpheusone válasza RaveForce (#8) üzenetére


orpheusone
csendes tag

engem csak a rengeteg 3"as kijelzovel ellatott telefonjuk zavart hogy egyszeruen nem tudtak,vagy nemis akartak elorelepni ezen a teren,nem mondtam hogy most a jelenben mar csodbement az lg(a jovoben sem fog egyertelmu),csak vesztett a felhasznalok szemeben,hogy vartak volna innen legalabb egy 3,5"os kijelzos kozepkategorias telefont,vagy akar egy eros felsokategorias ajanlatot,de az csaknem akart megerkezni,csak az ujjabb es ujjabb 3"as kijelzovel szerelt dolgok,es nemvolt mit tenni,az emberek akik egy jo kozep,vagy felsokategorias keszuleket akartak maguknak
mar nem az lg keszuleket vettek,hanem mondjuk egy samsungot,vagy htc-t.
Csupan ennyire gondoltam,most hogy jonnek az ujdonsagok,es ujra lehet rajuk miert figyelni,lesz tablet,lesz androidos kutyu(persze mar van..de felsokategorias is)
lesz wp7,lesz ez a telefon ami a hirben szerepel,vegre mozdul valami az allovizben,es ezt lehetett hianyolni az lg-tol mindezidaig.

(#11) BloodRay


BloodRay
veterán

Ezt most találtam. Szerintem nagyon szép és tudásra sem gyenge.
Kijelzője "csak" 3,5", de ez szerintem pont az ideális méret, nekem ennél nagyobb nem is kéne.
A hátrány, hogy egyenlőre csak Koreában lesz... :O

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) stevve válasza BloodRay (#11) üzenetére


stevve
nagyúr

Pedig tényleg jó. Tetszik a szögletes forma. :C

(#13) BloodRay válasza stevve (#12) üzenetére


BloodRay
veterán

Kicsit olyan Mini-s, de nekem az is nagyon tetszik külsőre. Remélem nem tartják meg csak Koreának.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) jooker82


jooker82
nagyúr

Ez tényleg tetszetős készülék...főleg akkor fog tetszeni,ha olyan lesz,hogy alulról felfele sötétedik az a világoskék...Az olyan mindig bejön..
De most akkor nem 1,3 ghz-es lesz?? szerintem azb lesz mert az optimus találkozón elhangzott, az lg vezetőségétől,hogy idén még várható egy ilyen készülék..és nem hiszem,hogy túl soktelefont lenne már idejük bemutatni idén..
elvileg vaku is lesz rajta...igy a galaxy s verve lehet..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#15) plus44


plus44
veterán

Nem vmi szépségbajnok, szóval még várok az igazira:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.