Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Hát ez aztán igen csicsás lett ;]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) bloomberg


bloomberg
tag

Ez a video dolog nem nagyon ment nekik, és kicsit bétás még a sense, meg-meg akad néha.

Egyébként nekem tetszik...................................undorítóan giccses :D

(#3) brutte


brutte
aktív tag

Egy ilyen bemutatót nem lehet a nők kezébe adni.. körmök..

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#4) Vamp


Vamp
senior tag

Valami hihetetlenül idegesítő, ahogy tapicskolja a gépet... Komolyan, mintha festene az ujjával, vagy tetveket simogatna...

(#5) tjb007 válasza bloomberg (#2) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem gond, a Sense fanoknak úgyis mindegy, a lényeg, hogy Sense legyen.
A 4.0 -ba már remélem raknak a képernyőn futkosó kismacskát meg labdával játszadozó pandamacit is.

(#6) Dr.Anonymus

Nincs ebben semmi trollkodás kéremszépen ;]

[ Szerkesztve ]

(#6) Dr.Anonymus válasza tjb007 (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ne trollkodj itt... PH! addikt létedre... :P

(#7) debrejo


debrejo
senior tag

Mai napig nem értem meg azt az embert aki csak a sense miatt vesz htc-t. Ízlések és pofonok. Ha valamit, akkor ezt az egyet megtapasztaltam androidon: minél több az animáció, annál hajlamosabb a laggolásra...

(#8) Dr.Anonymus válasza debrejo (#7) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

én pl. a fém készülékház miatt is veszek...
de a sense azért messze nem animációkról szól csak...

(#9) Youri


Youri
veterán

Csak nekem tűnt lassúnak?

RTX ON

(#10) Saccco válasza brutte (#3) üzenetére


Saccco
nagyúr

&& (#4) Vamp:
+1 :W

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#11) Rotate


Rotate
veterán

nekem a Desire féle Sense még bejött, ezt már inkább túlzásnak érzem... és ezt sem értem miért van az, hogy minden második telefont már undorító műkörmös nőkkel demóznak... a hideg futkos a hátamon, ahogy azokkal a csoffadt karmokkal közelít a kijelző felé... kezeit elverném annak aki a kezébe adta...

(#12) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Látványos és minden bizonnyal akku üzemidő gyilkos :K

(#13) Saccco válasza Rotate (#11) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezért kell a gorillaglass, hogy lehesen velük demoztatni... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#14) Rotate válasza Saccco (#13) üzenetére


Rotate
veterán

az a baj, hogy épp egyik fórumtárs mesélte, hogy egy kővel kirakott műkörmös hölgy ismerőse felszántotta neki az Optimus 2x-en a Gorilla Glass-t némi Fruit Ninjával... :D:D:D mivel ugye az ásványi anyag ellen nem véd...

[ Szerkesztve ]

(#15) JR.CSé válasza Rotate (#14) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Azért az elég konkrét:D

Bocs az offért:R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#16) rankesz válasza Rotate (#14) üzenetére


rankesz
veterán

Ilyet én is hallottam Galaxy S-nél, ott Angry Birds volt a játék tárgya...

Amúgy tényleg túl van már csicsázva, de valószínű lehet kicsit egyszerűbb, letisztultabb témákat is választani kevesebb animációval, itt a videón szerintem minden eyecandy effekt be volt kapcsolva...

(#17) Maxentius válasza tjb007 (#5) üzenetére


Maxentius
addikt

Én pl. Sense-fan vagyok, de ez nagyon nem jön be, eltűnt a jellegzetes óra, az alsó "eszköztár" is, ezek nélkül szvsz nem Sense a Sense... :U

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18) crey válasza tjb007 (#5) üzenetére


crey
MODERÁTOR

TROLL :D :D :D :D :D

Az sense gyűlölőknek üzenem, hogy lehet szidni, de még mindig a legnormálisabb gyári UI.

Lásd a lockscreen okosságát, az olyan saját widgeteket, mint pl. a messaging és a mails - a teljesen átszabott levelező felületet, vagy épp az agendat.

Mondjuk az igaz, hogy egy optimalizált változatot el bírnék viselni ^^

Amúgy az animációkat ki lehet, és javaslom, hogy kapcsolja is ki az ember....

Rankesz:

Igen, sajnos ez a lehető legrondább widget halmaz. Én az egyszerű szögletes egyszínű stylet használom, gyors is, jó is.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#19) Maxentius válasza crey (#18) üzenetére


Maxentius
addikt

Kéne egy PH-troll rang is, a moderátorok osztogathatnák ki önkényesen csak őstag felettieknek és első kibannolásig tartana... :P

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#20) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Hm, elegge hasonlit erre.

(#21) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Csicsás lett....-Komolyan nem értem sebaj.Izléseken nem érdemes vitatkozni pláne ilyeneket kommentelni.
A másik amiért még mindig röhögőgörcs kap el a hszektől,hogy nem képesek felfogni egyesek sense nem csak egy felület.(Kezdve a brutál jól használható widgetektől a htcsense.com-on át a locations alkalamzásig egy komplex szolgáltatás csomag.)Ja persze soha az életben nem is használta de azért ideröfög.... ;]

(#17) Maxentius
Akkor rakod vissza a jellegzetes órát amikor akarod.
Ha használsz sense-t tudhatod mennyi óra van benne alapból is.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#22) Mappa válasza brutte (#3) üzenetére


Mappa
addikt

szebb lenne egy pöcsig lerágott, vagy betört körmös szőrös férfi kéz _?? :D

nem kötelező megadni

(#23) korpicschess válasza Maxentius (#19) üzenetére


korpicschess
veterán

Fú, nekem kéne olyan. ;]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#24) r4z válasza crey (#18) üzenetére


r4z
nagyúr

+1.

korpicschess: Azt hittem, az előtted lévő hsz-ra válaszoltál :DDD

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#25) Maxentius válasza Brutális eb (#21) üzenetére


Maxentius
addikt

Tudom h sok óra van benne. :P Csak nem tetszett h alapjáraton nem azt mutogatják (persze, lehet h kell egy "kis" változatosság, de akkoris... :) )

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#26) Yarner


Yarner
tag

Biztos, hogy ez a valódi Sense? az XDA.cn korábban kiadott pár képet, de arra azt mondták, hogy úgy rakták össze a kiszivárgott infók alapján...

The trouble with computers is that they are sophisticated idiots. - The Fourth Doctor

(#27) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Még mindig túl giccses. Eddig eléggé letisztult, szép felületként ismertem meg a Senset, de ez sok. Szerintem.

(#28) daniel909


daniel909
addikt

tetszik, de annyira jó hogy ezt már tuti nem kapjuk meg DS tulajok. pedig a hw vinné.
egyébként a 3.0 jobban bejön.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#29) NoMagix


NoMagix
addikt

:D kicsit olyan érzésre a videó, mint ha "figyeld a kezem mert csalok", ezt a lassú kézmozgásra értettem.

[ Szerkesztve ]

(#30) padika11


padika11
tag

"A HTC Sense 3.5 egyik legfontosabb újítása azonban a jobb optimizálás lehet, legalábbis az előzetes információk szerint korábbi készülékekkel is kompatibilis lehet."

túl szép lenne ahhoz, hogy igaz is legyen:P amíg ez a félévente vegyél 2 telót stratégia megy...

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#31) Youri válasza padika11 (#30) üzenetére


Youri
veterán

Sensation és EVO 3D a "régebbi" :)

RTX ON

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.