Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) wolf88


wolf88
tag

Tetszik és várom,de csak nekem tűnik úgy,hogy ez nem is egy aszasszin inkább?Csak ezzel a névvel jobban el lehet adni.Csapatban hódítgatás miatt érzem így.De ettől még jöhet.

(#2) hombre[EU] válasza wolf88 (#1) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ne idegesíts -> [link] nem látod,hogy assassins creed? :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#3) rdt89


rdt89
addikt

Tetszik nagyon, engem megvettek vele, ha nem lenne előtte az AC jelzés is megvenném.

(#4) Zolbak2107


Zolbak2107
csendes tag

Majdnem megvettem a múltkor elővételbe a trailer alapjan, de jó hogy nem tettem.

(#5) GodGamer5 válasza wolf88 (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

Csak nekem tűnik úgy, hogy ez konkrétan egy AC Odyssey Dlc teljes árú játéknak álcázva?

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) Đusty válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Đusty
addikt

Nekem ugyanez a benyomásom és mivel azt is meguntam a felénél ez nekem kimarad. Az origins még kiment 100%-ra, de azóta túltolták a copy-paste-t rendesen. Pedig alapesetben nem bánom ha valami nagyon hasonló hisz azért ugyanaz a sorozat de ez már ritka repetitív többszáz órán keresztül.

(#7) VágniValó


VágniValó
addikt

Ubis mércéhez képest nem tűnik ez rossz játéknak, az új Watch Dogs-tól meggyőzőbb plusz a vikinges téma vonzó tud lenni. Ha jók a review-k 20 eurót már lehet megér.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#8) batman91


batman91
őstag

Szerintem a Shieldmaiden - The Path to Valhalla találóbb cím lett volna neki, mert ez kicsit sem Assassins Creed.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#9) Mik76


Mik76
senior tag

Meh...

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#10) k-adi


k-adi
nagyúr

raider cat..

ok.

(#11) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Hát ez kb. Odyssey pár új játékmenetbeli elemmel, amúgy meg kíváncsi vagyok melyik overmind-nak jutott eszébe 2 nappal a Cyberpunk előttre időzíteni a megjelenést...
Ez nagyjából senkit nem fog érdekelni éppen akkor.

(#12) melega válasza Fitzgerald (#11) üzenetére


melega
őstag

Engem megvettek vele, csomó dolgot koppint a witcher 3 -ról is de tetszik, meg még pár multis játékuk tetszik.

Remélem jövőre jö új Prince of Persia vagy olyan újszerűt mint a Palguen tale volt más stúdiótól. A sok egyhangú AC, Far Cry, Ghost Recorn, Rainbow six után már ideje lenne.

(#13) VTom válasza Fitzgerald (#11) üzenetére


VTom
veterán

Ettől sem kell többet várni, mint ami: sokat lehet benne mászkálni, gyűjtögetni, felfedezni, közben gyönyörködni a tájban, és végigjátszani egy középszerű történetet. Remélem azért egy-két fordulat lesz benne, mert régebben ez azért jól ment a Ubinak, de az utóbbi 5-6 évben valahogy nem sikerül ütős sztorit írni.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#14) melega válasza VTom (#13) üzenetére


melega
őstag

Éppen ezért már nem adok érte pénzt nem bírnak már mit kitalálni, majd letorrentezem.
Meg már minde sztori középszerű vagy szarabb.

Szerintem jobban járnának Prince of Persiával vagy új játékkal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.