Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sniperboy78


sniperboy78
csendes tag

Üdv. Pár észrevétel a tesztel kapcsolatban, nem kukacoskodás miatt írom.

Táv kioldó funkció csak Huawei telókkal működik, a térkép meg szintén csak a Huawei telókon ilyen ami az USA- nak köszönhető.

Szerintem mint sportóra nem rossz, nekem a térképes navi nem hiányzik, de mindenkinek más az ízlése.

A teszt amúgy jó lett gratula

(#2) Bone123 válasza sniperboy78 (#1) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Szia,

A Google Térkép se sokkal jobb a természetben, ami az ösvényeket és a hazai turista- és kerékpárutakat illeti, de nyilván nem is fogják a terméket úgy reklámozni, hogy használjuk GMS-es telefonnal. Egy OSM vagy egyéb választható térképfelület feltétlenül segített volna, illetve természetesen a szinkronizálás és a GPX export más szolgáltatásba, amelyik a TUHU térképeket felkínálja.

(#3) sniperboy78


sniperboy78
csendes tag

Ez igy van nekem mondjuk túrázásnál idáig mindig látszódott merre kujtorogtunk 😀

Most csak az ajándék füles miatt jó vétel közel duplája az ára mint a GT 2e-nek szerintem a kettes szériáról nem éri meg váltani..

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten


ez melyik téma?! :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Carline válasza - = Zk = - (#4) üzenetére


Carline
őstag

Ott látható a képek között: Zoom.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6) - = Zk = - válasza Carline (#5) üzenetére


- = Zk = -
félisten

íííjjj :W
jogos... :B köszönöm :R

szerk.
ettől fostam.. az én kis elsőgenes okosórámra nincs, ahogy a google pay sem (Tizen OS) :O

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#7) Silenzio


Silenzio
addikt

Elolvastam a cikket, és tanácstalan vagyok. Milyen okosóra való komolyabb túrázásra? A Stratosom GPS-e rendkívül pontos, de útvonalakat - tudtommal - nem lehet feltölteni, és bár az egyhetes üzemidő továbbra is megvan, tehát nem az akku amortizálódott, valami miatt edzésnél 100-ról 0-ra kb. 3 óra alatt lemerül. Valami szoftveres hiba lehet, de nem találtam megoldást, ezért tenném fel a kérdést, hogy mi lenne a számomra ideális óra-társ?

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#8) 96024 válasza Silenzio (#7) üzenetére


96024
lelkes újonc

.gpx importot tud a stratos, bővebben: [link] (a konkrét linken a vergről van szó, de gondolom stratosnál is ugyanez, találhatsz róla tutorialt neten).
Kérdésedre a válasz a keretedtől függ, a 3 nagy gyártó outdoor órái: Garmin Instinct ~90 ezerről, Garmin fenix széria ~170 ezertől, Polar Grit X ~150 ezer, Suunto 9 Baro ~160 ezer.
Kínai márkából Coros Apex ~110 ezertől.
Esetleg azok a futó/multisport órák, amik rendelkeznek barométerrel: Garmin Forerunner 645/745/935/945 ~130/180/130/180 ezer, Polar Vantage V ~150 ezer.

(#9) snecizero


snecizero
senior tag

Most egy honor magic watch 2 használok. Viszont ez nagyon tetszik. Az üzemidő meg parádés ! Kellllll !!!!!

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#10) #31757056


#31757056
törölt tag

Sziasztok. Használ valaki ilyen órát olyasvalaki aki sokat utazik kocsival? Ez is azt csinálja mint a watch gt 2e, hogy egy 50km-es útra melyben a start és a cél közt 170m a tengerszint különbség, ezért az óra 100+ kalóriát számol hegymászásnak miközben valójában egyetlen lépést sem teszek meg? Köszi ha valaki válaszol. A neten és a huawei fórumokon sem találtam erről semmit...

(#11) PK1 válasza #31757056 (#10) üzenetére


PK1
csendes tag

Hello :DD
Nekem nem számolja.
Egyébként jó vétel. Töltő mehet a fiók aljára.
Én almás készülékkel használom.Sokszor 1-2 perces beszélgetésre elő sem veszem a mobilt. Jól hallanak én jól hallom. Almaóra sajna nem szeretett dolgozni így ez lett helyette .

(#13) tgb válasza Silenzio (#7) üzenetére


tgb
senior tag

Garmin instinct lesz a Te órád,használtan 50 körül szépeket es jókat kapni,akksi kb 7-12 nap gps használattól függően!
Pontos gps,sok sport,jo applikáció egyebek!
Nekem mind kettő van,de kell is!!
[link]

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#14) #31757056 válasza PK1 (#11) üzenetére


#31757056
törölt tag

Na az jó hír mert én ma teszteltem megint az előbb éppen egy 39 mérföldes útra 61 kalóriát rögzített miközben vegig ültem egyszer ugrottam ki egy alkatrészt beadtam egy ablakon kábé az út felén. Tettem max 30 lépést, ennek ellenére 200 valamennyit még hozzá dobott a sok kalória mellé 😀

(#15) tgb válasza #31757056 (#14) üzenetére


tgb
senior tag

A kormányzást is néha lépésnek érzékeli.

az irányár nem félarat jelent!

(#16) #31757056 válasza tgb (#15) üzenetére


#31757056
törölt tag

De a watch gt a régi ezt nem csinálja. Iletve ez nem kormány mozdulat hanem tenger szint különbség felfelé irányba. Ha az alföldön mész 200km-ert akkor nincsen semmi. Ez a screenshot ma készült az óra szerint 392 méter másztam ma mig a valóságban egyetlen métert nem tettem meg felfelé csak vezettem.
Indulás: [kép]
Érkezés: [kép]
Ez pedig a kalória használat 8.00 és 8.30 közt úgy hogy végig ültem a volán mögött, mint látható a statisztika alapján az órám szerint ma 58%ban másztam: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#17) PK1


PK1
csendes tag

Sziasztok!
Sikai Screen Protector üvegfólia tökéletes hozzá ha esetleg valaki akar rátenni.

(#18) MrCsiT válasza PK1 (#17) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ha nem törik az üvegje és nem karcolódik, akkor minek? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#19) PK1 válasza MrCsiT (#18) üzenetére


PK1
csendes tag

És ha igen akkor dobjam a kukába!? :))
Garancia arra nem szól.

(#20) snecizero


snecizero
senior tag

Ma vettem egy kékes szürkés színűt. Előtte egy honor magic watch 2 volt. A jobb üzemidő miatt vettem. A watch 2 vel se volt semmi bajom. Mondjuk ennél talán egy kicsit gyengébb a hangszóró.

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#21) MrCsiT válasza PK1 (#19) üzenetére


MrCsiT
addikt

Nem kötekedtem, csak nem értem.
Azóta láttam egy hirdetést, ahol az eladó azt írta, meg van karcolva az óra (igaz, a képen nem láttam, hogy hol.) ..most akkor: vajon össze tud ez karcolódni, vagy sem? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#22) zzola


zzola
félisten

A barométert - magasság mérésre - használja futásra? Illetve érkezett új fw., ami támogatja a 3rd party appokat?
Kinek melyik szín jött be?
Kösz.

(#23) RobbeV0201


RobbeV0201
tag

Valaki tapasztalta a túlmelegedést,vagy csak nekem van valami problémája?
Kb 25fokos napon napoztam egy órát, kiírta hogy device overheating, és kikapcsolt...Mi lesz nyáron vele? :DD ahogy árnyékos helyre mentem, 2 percen belül vissza tudtam kapcsolni.

Könnyen, sőt, kimondottan gyorsan tanulok, csak nem mindig azt, ami le van írva.

(#24) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

3 nap teszt van mögöttünk:

nekem minden rögzítés rendben volt( séta és főleg kerékpár) a mért adatok 30 kilométeren 50-150 méteren belül volt a Garmin Fénix 5x pluszhoz és a bryton 310-hez képes....

Azt hiszem ezek nagyon jó adatok! :-) :C :))

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#25) padi68 válasza padi68 (#24) üzenetére


padi68
senior tag

eddig tartott a barátság: tegnap visszavittem az órát 14 napos elálláson belül( az ügyintéző ritka köcsög volt, nem akarta visszavenni, pedig az óra makulátlan volt...)

A legnagyobb gond az volt, hogy az értesítések esetén csak rezgés volt, de nem jelenítette meg magát az üzenetet....
Sok mindent beállítást próbáltam de nem jött össze.... :W

A másik ami nem tetszett, hogy csak 2 gomb volt és a kezelés pont fordítva volt más órákkal kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#26) HalaszViktor


HalaszViktor
friss újonc

Szervusztok!

Szolgáltatón keresztül olcsón jutottam hozzá egyhez. Elég régen kinéztem,mert sok jót olvastam róla és valóban jó eszköz,de arra nem figyeltem , hogy önálló óraként nem üzemel , csak akkor ha telefonnal van párosítva ezért visszaküldtem . Elképzelhető,hogy elhamarkodtam a dolgot és valahogy megoldható lett volna ,hogy teló nélkül óraként is müködjön?

(#27) TommyX_


TommyX_
őstag

Ma lettem tulaja a Camo verziónak, Amazfit T-rex Camo volt előtt, de sajnos azt vissza kellett küldeni garanciába, pénzt vissza kaptam.
Vissza ehhez az órához:
Rövid használat alatt nem bántam be a megvételét.
Hívás lebonyolítása jó volt az órán itthon a szobában, máshol nem is használnám.
Egyetlen hátrány van benne számomra, ha jön értesítés, a kijelző nem villan fel, ez nem hiba, ahogy olvastam, ez ilyen. :U

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#28) padi68 válasza TommyX_ (#27) üzenetére


padi68
senior tag

én pont azért vittem vissza, mert nem jeleníti meg az üzenetet... már egy 5 ezer forintos óra is képes rá :-(

Most vettem helyette egy fénix 6xprot, na az 1 csuda

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#29) MrCsiT válasza padi68 (#28) üzenetére


MrCsiT
addikt

Érdekes tapasztalat: milyen mobillal nem ment ez? Többféle Samsunggal is használtam már ezt az órát és minden üzenetet szépen látok rajta. A Fenix 6x Pro 211e legolcsóbban, ez almát a körtével esete, ha hasonlítod.

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#30) padi68 válasza MrCsiT (#29) üzenetére


padi68
senior tag

Huawei P30 pro 2020

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#31) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! Nem nagyon pörög ez a topik.. Ma lettem tulaja egy camo színű órának, bemásolom ide is a Magic Watch 2 topikba írtakat:

A Gs pro-nak a felső kerete fém és szerintem minden sérülés meglátszik rajta idővel, ellenben a MW2 teljes felülete üveg... Az óratok műanyag, de elég jó fajta.. A szövet szíja nekem bejön.. A szoftver frissebb, az időjárás része (nem szoktam használni) modernebb, és az értesítési ikonok is kaptak egy ráncfelvarrást.. A kijelző nyilván mind a kettőnél parádés, viszont úgy tűnik nekem, hogy a Magic watch 2 színei picit melegebbek, gondolom "fáradt" az amoled az idő múlása miatt.. Viszont összességében külsőleg a Magic watch 2 modernebb(nekem a fekete színű van), elegánsabb a fém tok miatt, a Gs pro meg sportosabb..De igazából megkaphatná a Gs pro szoftvert a mi óránk is szerintem, nem tudom miért fogják vissza.

Még gondolkozom, hogy melyiket tartsam meg, kb ugyan az a két óra, az üzemideje nyilván ennek az órának jobb, de nálam nem mérvadó, imádom a MW2-t.. :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#32) #31757056 válasza Ferenczi Áko (#31) üzenetére


#31757056
törölt tag

Nekem feket volt, de semmi nem latszik soh arjta. Fateromnak oda adtam. Szereti :)

(#33) leftyke


leftyke
aktív tag

Üdv tulajok. 1napja vagyok tulaj. Nagyon szeretem,amit tud nekem még sok is. Viszont üzenet értesítésnél valamiért egy üzenetet 4* jelenít mwg ami bosszantó. Valakinek ötlet? Xiaomi mi 9litehoz van párosítva

(#34) Ferenczi Áko válasza leftyke (#33) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Ez sajnos Honor betegség. Magic watch 2-nek is ilyen volt

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#35) MrCsiT válasza Ferenczi Áko (#34) üzenetére


MrCsiT
addikt

Ez talán a Honor és Xiaomira igaz lehet. Samsung mobilokkal semmi ilyen nincs. Egy üzenet, egy jelzés. :K

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#36) Vagany válasza Ferenczi Áko (#34) üzenetére


Vagany
őstag

Nálam semmi ilyen probléma nincs GS pro+realmex2pro.
Más:
Innen rendeltem csere szíjat, jó minőség, ajánlom:
[link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#37) Ferenczi Áko válasza Vagany (#36) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszi a szíjakhoz a linket 😎

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#38) snecizero


snecizero
senior tag

Vettem egy Honor 50 telót. Össze párosítottam az órámmal és nem minden oké !
A hívást jelzi ,de semmi mást ! Se messenger, viber, sms re jelzés nem jön az órára !? Előtte egy xiaomi telefonom volt meg samsung. Azokkkal tökéletesen működött ! Tud esetleg segíteni valaki hogy mi a bánatomat kellene még be állítani ?

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#39) Ferenczi Áko válasza snecizero (#38) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Szia! Itt be vannak kapcsolva a dolgok?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#40) snecizero válasza Ferenczi Áko (#39) üzenetére


snecizero
senior tag

Egészség, üzenet, naptár, messenger, viber van bekapcsolva !

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#41) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Megjött az Aliexpressről rendelt szíj.. Le a kalappal, a gyárival megegyező minőségű!

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#42) MavicAir


MavicAir
csendes tag

Sziasztok..Futógépen szoktam futni..Futógép és az óra távolság mérése között 3-4km az eltérés..Amit futok a gépen mondjuk 5 kilométert,az az óra szerint 8km..Beltéri futás van kiválasztva..Van valakinek ötlete?Gyanítom,hogy a gép méri a tutit..

(#43) Ferenczi Áko válasza Ferenczi Áko (#41) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

No kérem, pont fél évet bírt a szíj. Ahol az óratokhoz csatlakozik, ott ment tönkre. Ennyi megért akkor is.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#44) leftyke


leftyke
aktív tag

Üdv
Valakinek volt már probléma mikrofonnal? Én mindent tisztán hallok engem meg egyik napról a másikra semmi!?

(#45) TommyX_ válasza leftyke (#44) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem eddig nem volt probléma vele még.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#46) leftyke válasza TommyX_ (#45) üzenetére


leftyke
aktív tag

Szerintem nekem behalt a mikrofon

(#47) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Amúgy mindenkinek minden frankó? :DNekem másodszor van ilyen órám, de az üzemideje miatt el nem cserélném semmire :D

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#48) #72755712 válasza Ferenczi Áko (#47) üzenetére


#72755712
törölt tag

Nekem nagyon nem frankó: mindig éjjel dolgozok, és állandóan kiírogatja, hogy éjjel aludni kellene. :)
A másik, szombaton egész nap építkeztem, annyi időre álltam meg, hogy leüljek a wc-re: már jött is a rezgés és szöveg, hogy "álljak fel és mozogjak".
Persze értem, hogy a kommunista kínában xarni sem lehet, de azért adhatnának lehetőséget ezeknek a faxságoknak a kikapcsolására. :)

(#49) Ferenczi Áko válasza #72755712 (#48) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Van rá lehetőség, a telefonon az Egészség appon belül :)

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#50) #72755712 válasza Ferenczi Áko (#49) üzenetére


#72755712
törölt tag

Pontosan hol? A neten én is találtam ilyen leírást, de nincs is olyan menüpont rá.

(#51) Ferenczi Áko válasza #72755712 (#50) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt


Rámész az órára, ott van, hogy Egészségfelügyelet, azon belül lehet kikapcsolni ezeket a dolgokat..

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#52) #72755712 válasza Ferenczi Áko (#51) üzenetére


#72755712
törölt tag

Köszi, kipróbálom.

(#53) Tdizsolt válasza Ferenczi Áko (#47) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Èn imádom! Mate 10 pro-val használom.Nekem fekete van,lassan 2 ève nyűstölöm,az üzemidő mèg mindig parádès,ezzel dolgozom,ütöm-vágom.Számtalanszor odakoppant már vashoz,betonhoz,tèglafalhoz,ebben vèsek,ebben pakolok mindent. Minimális kopás van a kereten,egyáltalán nem feltűnő. Sikai üvegfólia vèdi a kijelzőt. Rendszeresen telefonálok vele,teljesen jól hallanak,ès èn is hallom a másik felet. Nyaraláson ebben úszok,medencèzek. Múlt èvben a Tiszában is ebben voltam,ès mint ismeretes,dúrván zavaros a folyó,de ott is hely tállt,pedig a hangszórónál állt az iszap. Egyszó mint száz,számomra tökèletes választás volt. Az almás főnököm a mai napig irigykedik,hogy míg az ő több százezres órája 2-3 napot bír(max),ès van rá vagy 8 számlap,addig èn sosem tudom pontosan,hogy mikor töltöttem utoljára(jellemzően 1.5-2 hetet simán bír),ès mutattam,hogy kb 300 számlap van az órához.
Vettem hozzá egy fekete rozsdamentes fèm szíjat,azzal nagyon ott van. Amíg nem pusztul el,addig marad. :K

Psn ID: Tdizsolt

(#54) #72755712 válasza Tdizsolt (#53) üzenetére


#72755712
törölt tag

Az enyémnek se volt eddig semmi nyűgje, de tegnap 82%-nál leállt a töltés, és azóta sem tölt, fel sem ismeri a töltőjét.

(#55) #72755712 válasza #72755712 (#54) üzenetére


#72755712
törölt tag

Ha más is így jár, itt a megoldás: [link]

(#56) RZS


RZS
tag

Hello!
Az egeszseg alkalmazast szoktatok frissiteni?
Nekem a 10.1.1.312 van. Kb amiota megvan az ora, nem frissitettem. Mivel nyujt tobbet, ha frissitem?🤔

(#57) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Ennek az órának nem lesz új változata? Nem mint ha gondom lenne vele, csak kíváncsi vagyok :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.