Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) r.mark


r.mark
csendes tag

Ez tulajdonképpen csak a processzorában különbözik a tavalyi Honor 3X-től(G750)?

[ Szerkesztve ]

Márk

(#2) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Szép tetszik. De nem cserélném rá a xiaomi Redmi Note-om.

Give them nothing but take from them everything

(#3) Razzul


Razzul
senior tag

Kíváncsi vagyok, hogy mennyi marad abból a 8gb-ból a Lollipop után. Más aggályom nincs ezzel a készülékkel kapcsolatban.

Stat crux dum volvitur orbis

(#4) aytukabozs válasza r.mark (#1) üzenetére


aytukabozs
addikt

+ jobb kamera, LTE
bár a 64bites procira sem mondanám hogy az 'csak' :)

szerk. viszont ami szomorú, visszalépés kijelző/előlap arányban,
meg a beépített akksit sem mindenki szereti

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#5) erahurka


erahurka
félisten

P8 Lite-tól lehet azért marad el 10%-kal, mert azon már Lollipop fut és ki tudja használni az ARM v8-as architektúrát?

(#6) helixP


helixP
nagyúr

Nagyon korrekt lett, várok vele egy fél évet és lehet, hogy ő lesz egy következő telefonom! Pont az tudja, amire nekem szükségem van.

Azt lehet tudni, hogy HiSilicon és Xposed dolgok működnek-e együtt?

Legendd: Fekete fényerő szabad szemmel nem volt zavaró? Elég sokat mutatnak a számok.

[ Szerkesztve ]

(#7) dawid92


dawid92
tag

A kamerával szerintem túl megbocsátóak voltatok. Nekem ez már inkább a gyenge, mint az elfogadható kategória. Kicsi a dinamikatartomány, és szerintem kromatikus abberáció is van, pl. a távolban lévő fák ágain, levelein.

(#8) r.mark válasza aytukabozs (#4) üzenetére


r.mark
csendes tag

Igen, egyetértek! A kezdőára viszont alacsonyabb, mint tavaly a másiknak!

Márk

(#9) kontrobi


kontrobi
aktív tag

De ez még mindig csak egy telefon! :)

(#10) babkukta


babkukta
senior tag

:C nem rossz, csak számomra nagy. Az előlap nem tetszik, olyan semmilyen.
Egyébként tényleg jó ár/érték arányú phablet :K

Üdvözlettel, Tibi

(#11) dlaj


dlaj
őstag

A méretet nem a G3-mal kellene összehasonlítani, hiszen annak a kijelzőn vannak a vezérlőgombjai, míg a Honornak a kijelző alatt. Persze, hogy így nagyobb a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#12) RazorShark


RazorShark
csendes tag

imo, a huawei zárképernyője a legszebb/jobban használható :)

-by the order of Sithis

(#13) Árpi001


Árpi001
senior tag

+1 dawid
Igazad van.
És minden kép jó fényviszonyok között készült,kivéve a két beltérit.Kegyes volt hozzá az időjárás,mégsem lettek túl jók.
Én egy kicsit lejjebb pontoztam volna de ez szubjektív.
A tuskóról készült kép is valamennyire homályos kicsit.
A teszt viszont korrekt,részletes ,köszönjük.
A telo meg a tudásához képest nagyon jó ár érték arányban van!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#14) aytukabozs válasza dlaj (#11) üzenetére


aytukabozs
addikt

+1

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#15) Atus85


Atus85
aktív tag

A gpu mennyivel gyengébb g2-höz képest?
Gondolom ilyen castle clash vagy clash of clans nem okoz neki gondot.

(#16) Kovax12 válasza Krissz1983 (#2) üzenetére


Kovax12
tag

Na ezaz, nekem is ez volt az első gondolatom amikor a cikk végére értem, hogy nem adnám érte a Redmi Note 4G-met, még ha a Honorba +4 maggal több is van. :)

Nem írom alá!!! :D

(#17) aytukabozs válasza Kovax12 (#16) üzenetére


aytukabozs
addikt

magszámolgatás már csak azért sem értelmes mert ez a 8 kb annyit tud mint mondjuk egy 4 magos új mediatek (6732)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#18) szabi820 válasza dawid92 (#7) üzenetére


szabi820
tag

Szerintem sem túl jó a kamera. A fàkon egy rohadt madarat sem làtok.

(#19) Kovax12 válasza aytukabozs (#17) üzenetére


Kovax12
tag

A Note 4G-ben Snapdragon 400-as proci van.

Nem írom alá!!! :D

(#20) blueMerle válasza szabi820 (#18) üzenetére


blueMerle
veterán

Aztán ornitológus vagy-e? :P
Tudom, kapjam be :DDD

A viccet félretéve ez a kamera nálam se üti meg azt a bizonyos szintet.

(#21) aytukabozs válasza Kovax12 (#19) üzenetére


aytukabozs
addikt

köszi az infót ;)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#22) Razzul


Razzul
senior tag

Böngészés gyorsaságáról, gördülékenységéről tud valaki nyilatkozni? Egy videó mondjuk még jobb lenne. ;)

Stat crux dum volvitur orbis

(#23) TTommi válasza blueMerle (#20) üzenetére


TTommi
aktív tag

Van egy olyan érzésem, hogy a 66 ezrestől indult el ez a teszt, azért érkezett meg oda ahova:))
Semmi extra nincs ebben a telóban, sőt igazából egy normál középkategóriás termék ami ezért az árért tényleg nem rossz vétel.
Van arról infó, hogy a Honor-t szolgáltatói kínálatban el lehet-e érni, és ha igen akkor milyen kondíciókkal?

SXZ2 és SXZ5c

(#24) aytukabozs válasza TTommi (#23) üzenetére


aytukabozs
addikt

a 6 feltűnt szép csendben a T-nél, sztem ezek is bekúsznak majd...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Kicsit vékonyka az a belső tárhely, de ettől eltekintve korrekt.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#26) picsirti válasza Atus85 (#15) üzenetére


picsirti
tag

A Clash of Clans villámgyorsan fut, nincs vele probléma :)

(#27) #86973952 válasza helixP (#6) üzenetére


#86973952
törölt tag

EMUI -val lesz baja, nem az SoC -val.

(#28) kamarast válasza Den Hadnagy (#25) üzenetére


kamarast
csendes tag

Sziasztok!
Ne kapjatok be a laikus kérdésért nem vagyok telefonguru. A Honor6 és a Honor4x között melyiket érdemes venni? kb 30 000 Ft különbség de több évre venném ha csak le nem ejtem. Megnéztem a tesztjeiket de én az 1 GB plusz Ram kivételével nagy különbséget nem láttam. Játszani nem fogok rajta. Fontos szempont, hogy fóliát és tartót lehet-e hozzá kapni.
köszönöm
Tamás

(#29) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Szerintem elég korrekt készülék, egy kicsivel talán jobb vétel is mint a p8 lite. Kamerát leszámítva. Ennyiért gyártói garis telefontból csak gyegébbet kapsz ( persze tudom, nem az antutu számít)

(#30) #86973952 válasza kamarast (#28) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem egy kategória a két telefon. Egyébként általános felhasználásra, főleg játék nélkül a 4X is bőven elég.

TTommi:
Dual SIM -ként elég kevés rá az esély. Meg maguknak (Huawei) sem fognak fognak konkurenciát csinálni. Az elején biztos nem.

[ Szerkesztve ]

(#31) erahurka válasza #86973952 (#30) üzenetére


erahurka
félisten

"főleg játék nélkül"

Ezt nem értem. Ugyanaz a SoC van bennük nem? :F

(#32) #86973952 válasza erahurka (#31) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem elnézted a hozzászólást, amire reagáltam. :) Honor 6 -ot kérdezte.

(#33) helixP válasza #86973952 (#27) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszi a választ, gondoltam, hogy sántít a dolog.

(#34) kamarast válasza #86973952 (#30) üzenetére


kamarast
csendes tag

Nem egy kategória a két telefon.
Köszönöm a gyors válaszokat. Miben jobb a Honor 6? Számomra nem esett le, kamera? stb. Tényleg több évre venném Egy videó összehasonlítot találtam és kész.
köszönöm
Tamás

(#35) ctvagyok válasza kamarast (#34) üzenetére


ctvagyok
őstag

Felbontás, kamera, anyaghasználatban Azt hiszem az SOC is. Halottam jót is és rosszat is a Honor 6ról, de szerintem még most sem egy rossz vétel. Csak már egy kicsit rádobva lehet kapni s800 as meg 801 telefonokat. De ár értékben szerintem kb egyforma a két telefon 6 meg a 4X).

[ Szerkesztve ]

(#36) Den Hadnagy válasza kamarast (#34) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Annyiban jobb pl., hogy az full HD. Időtálóbb mondhatni. A sima HD már most kicsit elavult, ha nagyon szőrözni akarunk.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#37) #86973952 válasza kamarast (#34) üzenetére


#86973952
törölt tag

Hardver, anyaghasználat. ÉS feltehetően a szoftveres támogatás sem. Még így egy év távlatából sem. Persze Lollipop -ot ez is meg fogja kapni a nyáron.

(#38) Bóti


Bóti
senior tag

Nagyon szemeztem ezzel a telóval, majd utánaolvasva kideült, hogy a kijelzőnek semmi féle karcálló védelme nincs, ami ebben a tesztben nincs megemlítve.. :(
Mivel nem szeretem a tokokat/fóliákat, itt bukott is az egész.. Nem értem a Huaweit/Honort, mennyivel dobta volna meg az árát a GG3? 1000-2000 Ft?
Szerintem nem én vagyok az egyetlen, akinek ezen bukik.. :(

(#39) helixP válasza Bóti (#38) üzenetére


helixP
nagyúr

Tényleg csak 1 fólia beszerzése miatt bukik egy telefon...? Észre sem lehet venni, hogy rajta van. Ha ráírják, hogy GG3-4-5-6-7-8, a is meg tud karcolódni.

[ Szerkesztve ]

(#40) rokarudi


rokarudi
aktív tag

Fura, hogy írjátok a kamerát, én már 3 hete használom, volt már Redmi Note-om és Galaxy Note 3 Neo-m is, és legalább olyan képeket csinál, sőt makróban talán szebbeket is (szerintem). Mondjuk nem csak a gyári alkalmazást használom, hanem Camera Zoom-ot és a Lenovo Snapit-et is. A Note-ot a kínai garanciális tökölés miatt adtam el, és szerintem nem is fogok többet kínai garis telefont venni. Az edigital-nál 66000 forint volt 2 év garival, pont akkor amikor lehetett 15 hónapos részletre venni.

Azóta meg vagyok elégedve vele, gyors, jól használható, nincs telenyomva mindenféle szeméttel, mint a Samsung volt. Bár én még nem rootoltam, de a Huawei visszaküldte már a bootloader nyitó kódját, amikor írtam nekik emailt, és azt írták, hogy amíg gyári rendszer van rajta, addig nem jár garanciavesztéssel a bootloader nyitása. A komolyabb játékokkal küzd egy kicsit, de szerencsére azok közül nem sokat használok, és nekem a rendszer sebessége a döntő, az pedig teljesen rendben van.

A gombvilágítás hiánya kicsit fura, NFC nem hiányzik, van dupla koppintásos ébresztés, és a hátlapnak nagyon a tapintása, nem az a csúszós műanyag. Gorilla Glass nincs, de régebbi GG-s telefonjaimon is fólia volt. Fólia nélkül némi kis homok a zsebben csodásan össze tudja karistolni a GG-t is :) Szóval vannak kisebb hibák, de nekem egyik sem annyira zavaró, én meg vagyok elégedve a telefonnal.

[ Szerkesztve ]

(#41) Bóti válasza helixP (#39) üzenetére


Bóti
senior tag

A GG nem csak azt jelenti, hogy karcállóBB, hanem azt is, hogy edzett -> elméletben nehezebben törik, ha leesik, ami meg azért lényeges, mert nem szeretem a tokokat. Egyszer volt, be is sokalltam tőle.

(#42) helixP válasza Bóti (#41) üzenetére


helixP
nagyúr

Annyival nem edzettebb, hogy ne törjön ripityára, ha leejted, törik az ugyan úgy.

[ Szerkesztve ]

(#43) #86973952 válasza Bóti (#41) üzenetére


#86973952
törölt tag

A kezedből kiesik az is simán betörik GG3 -mal. Onnantól meg már mindegy, hogy pókhálós a képernyő, vagy csak 47 repedés van rajta. Persze nem azt mondom, hogy haszontalan a GG, de az agymosás ellenére ez legyen a legnagyobb gond egy 66 ezer HUF -os készüléknél.

(#44) ctvagyok válasza Bóti (#41) üzenetére


ctvagyok
őstag

Igaz, de ma már remek üveg "fóliákat" lehet kapni, ami még jobb is, mintha GG lenne a telódon. A GG is törik, meg karcolódik. A fóliát meg tudod cserélni. Abban igazad van, hogy filléres költség lenne, de ezt rengeteg másra is el lehetne mondai.

(#45) che 1990


che 1990
tag

Én ma vettem ilyet, kb. Fél napja... De nagyon elégedett vagyok vele eddig:-)
A kijelző bb z10 után meseszép, a hangszóró hangereje/minősége is teljesen rendben van, anyaghasználat is oké, kamerát még tesztelgetem, böngészés sebesség is rendben van, minden olyan pikk-pakk :)

A gg valóban nem sokat ér, és ha nem sajnálnád azt a plusz pár ezer Ft-ot a gg-re, akkor tudsz venni rá tempered glasst, én is épp ma rendelek egyet e-bay-ről :)

[ Szerkesztve ]

(#46) che 1990


che 1990
tag

Lejárt az időlimit... :-/
Egyébként a kijelzőt fóliával kapod (nem ilyen Samsung féle, írjuk tele a fóliát gyári adatokkal típusú...) Elég időtállónak tűnik, de azért kerül rá egy tempered glass, mert drága a kijelző csere :))

(#47) Bóti válasza #86973952 (#43) üzenetére


Bóti
senior tag

Nem egyezik a véleményünk, erre agymosott vagyok. Not bad.
Mindegy, megszoktam már a megmondókapitányokat.

(#48) korcsi válasza che 1990 (#46) üzenetére


korcsi
veterán

A gyári fólia szerintem elég gyenge minőségű, átlagossan használom a telefont de már úgy néz ki két hét után mint a régi telómon a dqct130 két év után.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#49) #86973952 válasza Bóti (#47) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem vélemény kérdése, tényt írtam le. Bár nyilván egyszerűbb kiforgatni azt amit írtam (értelmezés helyett), de semmilyen megmondás vagy rossz szándék nem volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#50) Bóti válasza #86973952 (#49) üzenetére


Bóti
senior tag

Értelmezés... Én sem azt írtam, hogy törhetetlen, csak hogy edzetteBB.. De tiszta sor, hogy az is törik..
Viszont volt már GG mentes telóm.. Fossá karcolódott, és volt GG is, amin egy karc sem jelent meg, pedig mindkettőt a zsebemben hordtam.. Szóval nem marketing bullshit miatt írom, hanem személyes tapasztalat alapján.
Meg ha már egy valag pénzt költök egy telóra, akkor ne kelljen már ebay-jel, stb. sz@rakodnom..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.