Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Elnézegettem már ezeket a Noctua házhűtőket. Ha a HAF-omban házventi cserére lesz szükség, akkor ilyeneket akarok venni, a gond csak az, hogy 3 db 20cm-es + 1 db 14cm-es méretben kell, az meg nem lesz olcsó...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) Johnny001 válasza tibaimp (#1) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Nem baj megvesszük a ház marad! :)

By.: Johnny

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#3) fatpingvin


fatpingvin
őstag

ezek a totolink cumók jónak tűnnek, ha van rájuk OpenWRT akkor kifejezetten rokonszenves

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#4) tibaimp válasza Johnny001 (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

+1! Simán :K , a mostani ház felhozatal miatt!!

szerk: most néztem, üdv a klubban :C

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Ezek az okos izék nálam már 5+ éve ténykednek a ház körül, igen hasznosnak bizonyultak. Még egy elektromos redőny amit beszereznék, vagyis a wifi-s motor a lényeg a redőny az lehet a régi. Meg talán egy okos termosztát sem lenne rossz, elmegyek fűtés leáll, kutyának úgyis van bundája. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) fatpingvin válasza pusszycat (#5) üzenetére


fatpingvin
őstag

ja, amíg kívülről valaki be nem mászik a hálózatba ezeken a szarul védett végpontokon keresztül...

tudod van az a vicc az öreg kiberbiztonságisról, akinek a legmodernebb eszköze egy tintasugaras nyomtató 2008-ból, kötelező tertozékként mellette egy szekerce amivel azonnal darabokra tudja verni ha egy váratlan hangot is kiadna.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#7) pusszycat válasza fatpingvin (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Semmi anomáliát nem tapasztaltam az évek során, max bekapcsolja a tv-met távolról meg fel a villanyt, esetleg az ip kamerát le. De nem vagyok én olyan nagy Mókus, h rám pazarolja az idejét.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) fatpingvin válasza pusszycat (#7) üzenetére


fatpingvin
őstag

te valóban nem, de mondjuk az asztali géped egy kiváló botnet kliens lehet :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#9) pusszycat válasza fatpingvin (#8) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Mire van akkor a tűzfal a gépen? Asztali gép? Nem tartok elavult konstrukciót a lakásban. Van laptop, tablet, és 4 telefon. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#10) fatpingvin válasza pusszycat (#9) üzenetére


fatpingvin
őstag

elavultat nem, ezek az okoskütyük jellemzően gyárilag sérülékenyek :) mindenesetre szerintem ebbe most ne menjünk bele, erre van a hálózatos topik

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#11) kátú válasza fatpingvin (#10) üzenetére


kátú
őstag

Ezeket az eszközöket nem végpont ként kell kezelni, hanem zigbee alapokon vagy z-wave el, ami már egy egészen más kávéház :K
de nem való mindenkinek, aki paranoiás egyáltalán nem jó, de annak a hűtő sem feltétlenül jó produkció a mai világban…

It still works!

(#12) #72688384 válasza kátú (#11) üzenetére


#72688384
törölt tag

milyen paranoiára gondolsz?

(#13) pusszycat válasza #72688384 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr

mikor a jelszavadat jelszó védi? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#14) hunace válasza pusszycat (#13) üzenetére


hunace
tag

idén rámtört ez a kiberbiztonsági para, mindenre egy jelszót haszáltam : 12345 , igaz az egy jelszó maradt de kibővítettem 6 karakteresre , velem nem lehet lacafacázni :DD

(#15) Create. válasza pusszycat (#5) üzenetére


Create.
addikt

Az a legnagyobb hülyeség, amit a termosztáttal kapcsolatban írsz. Egy átlaghőmérsékletet olcsóbb fenntartani, mint egy lehűltebb teret újra felfűteni.

(#16) [Newman] válasza kátú (#11) üzenetére


[Newman]
tag

Az oké hogy a szenzorok mondjuk zigbee-sek, de mondjuk távolról hogy kezeled őket? Központi része, akkor is van az okosotthonodnak, egy vezérlő. Ami beszél TCP/IP-t és amit az alkalmazásodból távolról elérsz. Ha az hulladék, nem biztonságos, akkor nagyon mindegy hogy a szenzorok wifisek vagy sem.

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#17) pusszycat válasza Create. (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Amit írsz az talán ház esetében igaz lehet, de én tömbházban lakom, fűt a szomszéd, nem hűl le vészesen csak pár fokot.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#18) Create. válasza pusszycat (#17) üzenetére


Create.
addikt

Vannak programozható termosztátok, amihez még net se kell, csak két ceruzaelem. Szerintem azt meg csak tudod, hogy mikor dolgozol és nem vagy otthon és mikor nem.

(#19) BiP válasza pusszycat (#9) üzenetére


BiP
nagyúr

Asztali gép? Nem tartok elavult konstrukciót a lakásban.
Meg se hallottam. Ebbe inkább ne is menjünk bele, megvan annak is a létjogosultsága.

De hogy ON is legyek: pont IP kamerát keresek itthonra, beltérre és kültérre, de nincs kedvem végigkábelezni/vésni a házat. Van valami preferált márka?
Még ez a Tenda se tűnik rossznak.
(tudom, ph-n mindenre is van topik, így erre is. [link] )

[ Szerkesztve ]

(#20) pusszycat válasza Create. (#18) üzenetére


pusszycat
nagyúr

Olyanom van, csak nem okos. Vagyis távolról nem manipulálható.

BiP

Nem a sebeségre értettem vagy a fejlettségére, inkább a kialakítás, méret, súly, mozgathatóság, szóval érted.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) kátú válasza #72688384 (#12) üzenetére


kátú
őstag

Valaki felkapcsolja a villanyodat :DDD

It still works!

(#22) kátú válasza [Newman] (#16) üzenetére


kátú
őstag

Mivel jó eséllyel valami normális hub van a rendszer mögé állítva akár egy homepod, vagy egy alexa, az látja el a funkciókat, nem egy harmadik fél alkalmazása

It still works!

(#23) [Newman] válasza kátú (#22) üzenetére


[Newman]
tag

Pont ezt írtam én is.

[ Szerkesztve ]

VCIX-DCV,VCIX-NV,vExpert,vExpert Pro,vExpert NSX,VMCA - newman.cloud

(#24) kátú válasza [Newman] (#23) üzenetére


kátú
őstag

Te a hulladék szoftvert mondtad, én pedig erre, hogy egy HomePod ra kell bízni, amivel nincsenek ilyen problémák

It still works!

(#25) toronyhaz


toronyhaz
aktív tag

Az első konfigot megnéztem újra hogy ha külön veszem hogy alakul az ára. iponon nézem mindet. 480 helyett 533-ra jött ki. :U

(#26) nexplo válasza tibaimp (#1) üzenetére


nexplo
őstag

Nekem ilyen ventik vannak a gépben (3db) és brutál jók. Alig hallani őket és viszonylag alig gyűjtik a port. Egy negatívumuk az ár. Ezt leszámítva csak ajánlani tudom őket. Ohh és még egy "negatívum" nem RGB-sek. Ez persze engem nem zavar, nincs már karácsony :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#27) ricsip válasza hunace (#14) üzenetére


ricsip
addikt

- A levegőpajzs kódja: 1-2-3-4-5.
- 12345? Csak egy hülye ad ilyen kódot a csomagjának!
- Lord Helmet, megszerezte a pajzs kódját?
- Igen Elnök Úr! 12345!
- 12345? Fantasztikus, ez a kódja az én kofferemnek is! Változtassák meg azonnal!

-

(#28) nexplo válasza ricsip (#27) üzenetére


nexplo
őstag

:DDD :D ez jó :DD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#29) ricsip válasza nexplo (#28) üzenetére


ricsip
addikt

Klasszikus: [link]

-

(#30) nexplo válasza ricsip (#29) üzenetére


nexplo
őstag

Nem ugrott be de köszönöm. Melóhelyen kell egy kis vidámság hogy kibírja az ember :DDD :D

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.