Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Az a 3 ventis HD7950 a Gigabyte-tól nagyon bejövős! ;)
Csak hát az ára.....

(#2) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Az a Philips monitor ilyen áron nagyon jónak tűnik, vagy csak le vagyok maradva az árakkal? Meg persze kérdés, milyen a képe. De a 3 év gari jó sok!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3) Füleske válasza Tsebacsi (#2) üzenetére


Füleske
addikt

LG ips - ei is ennyik régóta és Dell - t is kapni ennyiért.

(#4) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ez az LCD sor brutál drága. Ugyanilyet lehet venni méter áron a Baumaxban is, 1 páka kell hozzá hogy ráforraszd egy molex csatira. Konyhabútorra ilyet raktunk körbe.

(#5) Gude


Gude
senior tag

Győzikés füles!!! :Y :Y :Y

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#6) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

"3000-35000 forint körül kaphatjuk meg."
Az a zebrás, nagyon sukár :)

[ Szerkesztve ]

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#7) Buci21 válasza Day 'n' Nite (#6) üzenetére


Buci21
addikt

már kerestem a like gombot, amikor rájövök h ez a prohardver... xDD
naggyon sukár, kérek énis!!
Az a 7950-es szép, de az ára is az...
Kihúzom még 6870-el és csak a következő generációra váltok, ez éri meg tán a legjobban :D

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

A PH!-s notebook nagyon ott van! :D A Philips monitor is jó...

(#9) engusz válasza Dr. Akula (#4) üzenetére


engusz
veterán

Ja, csak míg az egyik out-of-box megoldás, addig a másikkal barkácsolni kell. És van aki nem tud/akar, nincs rá ideje, etc.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) csirkés11


csirkés11
tag

Az INTEL Game PC V2, nevű konfigba szerintem elírás az 1Gb-os vinyó. :D

(#13) Apika válasza csirkés11 (#12) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Remegett a kezed? :DDD

(#14) HaRdCoRe^mp4 válasza Angel1981 (#1) üzenetére


HaRdCoRe^mp4
tag

igen, az elég "beteg" :D De kéne hozzá a monitor is! :D

Telszámom: 30/899-78-49

(#15) TGWH


TGWH
őstag

Na kérem, van itt nem porfogó ház 40 ezerért, és még nem is randa, mint a tegnapi, ki veszi meg? :D az a legós viszont nem rossz.
Győzike fanoknak kötelező a sukárfüles. XD
Monitor, hát nem tudom, mekkora márkának számít... inkább egy Dell ennyiért :)
Inkább a vga árak szálltak el ahogy nézem... eddig 130 körül volt a csúcskategória, most már 200... igaz, ezek között már ,,kétmagos'' is van...

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#16) katt777


katt777
félisten

Nekem van GTX560-am, és teszteltem is. Azt állítani, hogy a HD6870 szintjét hozza, nem felel meg a valóságnak. Kapott némi tuningot, és közelítette, vagy be is fogta a HD6950-et, AMD-k meg távolról sem tuningolhatóak ennyire (úgy max. 10% előnye maradt az AMD-nek, "optimalizált" beállításokkal. Az AMD meghajtóit (is) ismerve soha nem tennék játékos gépbe AMD kártyát. :P

Érdekes egyébként, hogy ez már a sok-sok-sokadik eset, hogy lényegében értelmetlen játékos konfigurációkat ajánlanak nekünk (marketing rulez), mert a legtöbbször mindegyiknél lehet erősebb rendszert építeni hasonló árból, v. akár olcsóbban. Teszem azt, játékra még gépet sem kell újítanunk (ha nincs gépünk, találunk használt konfigokat olcsón), egy P45-ös konfig is elviszi a mai játékokat egy közepes VGA-val. E5800-am kihajtotta a GTX560-at, ahol meg kellett volna +2 mag (azaz erős CPU limittel), ott is magasan 25FPS felett volt a minimum (kivéve Witcher 2 és Metro 2033, de ezek optimalizálatlanok), pedig full hd-ben, minden grafikát maximumra tettem, még DX11-ben is. :P Régi játékokkal persze könnyen lehetünk CPU-limitesek, de az meg a kutya f.szát nem érdekli messze 100 FPS fölött.

VGA-árak? GTX560SLI=GTX570, csak GTX580+20% teljesítmény. :U Miért venne az ember bármilyen drágább megoldást? :F

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#17) fondorlatos


fondorlatos
aktív tag

A Philips monitor egész jó, főleg azért, mert nem TN paneles.

Codegen táp az egyik konfigban :C

(#18) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

"Téved, aki azt gondolná, hogy ezekhez a nagy VGA-khoz már kevés a Core i3-2100. Full HD felbontásban, magas részletességgel, ahogy ilyen grafikus fenevadakkal játszani szokás, a fő terhelés a VGA-n van, a processzor tudása másodlagos. Emiatt a Core i5-2400-et kicsit túlzásnak tartjuk"

Ez azért eléggé játékfüggő, a legutolsó itt megjelent CPU-VGA párosító tesztben az i3 valóban jól szerepelt, de a középkategóriában és felette már négymagos CPU volt az ajánlott (a minimum értékekbeni eltérések miatt), tehát akkor most melyik a Prohardver álláspontja?

[ Szerkesztve ]

(#19) kleinguru


kleinguru
addikt

Kérlek benneteket dobjátok át a PH-s laptop matrica eredeti képét, én is akarok olyat nagyon király:D!

[Szerkesztve]

Komolyan szeretnék ilyet:R!

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#20) 8th válasza fondorlatos (#17) üzenetére


8th
addikt

Miért a Logic a másikban jobb? :DD

(#21) nuke7


nuke7
veterán

a shinobi xl tetszene, ha valahogyan le lenne fedve a felsmő venti, és nem tolná ki a ház hangját... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#22) F34R


F34R
nagyúr

nem rossz ez a kis acer noti :)

(#23) eszterencs válasza kleinguru (#19) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A képaláírásban ott van a link.

#6 és #12: a javításokat köszi!

[ Szerkesztve ]

(#24) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Milyen az az Intel Dual Core i5-24000? :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#25) #19617792 válasza katt777 (#16) üzenetére


#19617792
törölt tag

ja hogy kapott tuningot... aha, fair összehasonlítás.

"Az AMD meghajtóit (is) ismerve soha nem tennék játékos gépbe AMD kártyát."

don't touch the flame... valljuk be, ritka szerencsétlen lehetsz, mert nekem eddig csak OpenGL volt bajos ATI driverrel, meg ritkán textúrabug.

"E5800-am kihajtotta a GTX560-at, ahol meg kellett volna +2 mag (azaz erős CPU limittel), ott is magasan 25FPS felett volt a minimum (kivéve Witcher 2 és Metro 2033, de ezek optimalizálatlanok), pedig full hd-ben, minden grafikát maximumra tettem, még DX11-ben is. "

mert 25 fps aztán mindenre elég (ha idekevered a filmes témát én röhögőgörcsöt kapok :DDD)... (nyomj CS-t, Quake-t, UT-t, vagy bármilyen multi gamet ennyivel, sok szerencsét.) akkor arra mit mondasz, hogy húzott E5200 + 4830 után az alap X4 + 4830 kombó jelentős, látványos gyorsulást hozott mindenütt (max fps nem lényeges, mert force vsync on)? pedig maxra volt állítva a graf, amennyire bírta a kari... aztán arra mit lépsz, mikor egy MMORPG-ben (full grafon) megjelenik vagy kismillió player egy instaban és még az i5-öm is 100%-on pörög? aztán arra is mit lépsz, hogy vannak akik már overkill CPU-ról lépve még overkillebb CPU-ra is gyorsulást tapasztaltak azonos konfignál Full HD meg kutyanyavalya mellett? ez csak a saját igazságodat igazolja, hogy elég a kétmag. ez valóban így van, de az esetek egyre csökkenő részében.

"VGA-árak? GTX560SLI=GTX570, csak GTX580+20% teljesítmény. :U Miért venne az ember bármilyen drágább megoldást?"

igen, ahhoz kell egy multi-GPU képes lap, ami nem áll mindenki rendelkezésére, ergo itt bukott az az elmélet, hogy nem kell gépet újítani. aztán valaki ódzkodik a multi-GPU hátrányaitól, magasabb fogyasztás, hőtermelés, hangos(abb) működés és a multi-GPU még mindig nem 100% mindenütt, van ahol nem is működik. aztán mi a gyorsabb, egy GTX580 vagy 2xGTX560 egy GTX560 120% teljesítményével?

"Érdekes egyébként, hogy ez már a sok-sok-sokadik eset, hogy lényegében értelmetlen játékos konfigurációkat ajánlanak nekünk"

más szemszögből, de egyetértek. pl. a tápválasztás csak a 2 legnagyobb konfignál értelmes. többiben nevenincs tápok, Codegen, Logic? há' nooormális? és egy "komoly" PC-bolt ajánlatai ezek? meg azok a házak... Codegen ház? neeee, ránézek és összecsuklik. a Sharkoon Vaya már okés, a TT V3 meg vegyes, szép, pofás, de nem túl masszív. a V2-es és a Pro az, ami tényleg értelmes konfig. ATI-k mellett vagy helyett lehetett volna GTX560 is, a változatosság kedvéért.

"(ha nincs gépünk, találunk használt konfigokat olcsón)"

nincs mindenkinek kedve, ideje, esetleg tapasztalata használt konfigok után túrni a neten.

[ Szerkesztve ]

(#26) Blax


Blax
tag

Ha már "Valentinnapi" baszakodás... Mikor fogom megérni, hogy a páromtól kapok egy - pár kattintással simán rendelhető - PH! pólót? Hm? Hm? Hm? [Ez így most a notebook skin-ről ugrott be...]

(#27) #19617792 válasza KaiotEch (#24) üzenetére


#19617792
törölt tag

ez már kétutas gép, benne 0.10 nm-en gyártott grafénes procikkal. :C :DDD

(#28) bacsis


bacsis
Közösségépítő

lesz 2db 5850-esem, kicsit megpöckölöm őket, máris 7950/7970 szintje meg is van, azt a 2 kártya 80ból megvan, ennél nagyobbb best buy most nincs :U

(#29) #19617792 válasza bacsis (#28) üzenetére


#19617792
törölt tag

azok használtak, ez meg új, plusz a használatkat húzod is, mintha az újakat nem lehetne. :U :P

(#30) datatomm


datatomm
tag

Csajomnak majd odaszólok, hogy jövőre valentinra egy videókarit virítson. Haha. Nem is tudom mire izgulnék jobban, ha egy lenge hálóingben adná át nekem. Én meg veszek neki egy pendrive-ot.

Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan.

(#31) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Jók ezek a laptop matricák. Pár hete rendesen megkarcoltam a gépemet, azóta keresek valami matricás megoldást. Leginkább valami olyasmi tetszene amit a The Big Bang Theoryban láttam, élethű lövésnyomok, golyónyomok-matrica. De nem találok sehol sem... Van valakinek ötlete hol keressek?

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#32) nuke7 válasza bacsis (#28) üzenetére


nuke7
veterán

Nekem 5770 CF volt, valtottam 6950-re, de abbol 2-t nem birna el a hazam szerintem :DDD
(Antec p182)

https://youtube.com/user/nuke7

(#33) bacsis válasza #19617792 (#29) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ez meg új,
Nézd én egy 20éves hardverrel is tök jól elvagyok ha működik.. kb én lesz*rom hogy új vagy használt, viszont a kraft benne van mint disznó és nekem ez a lényeg, :K na meg elvégre így közel 100rongyal olcsóbban megvan ugyanaz a teljesítmény s így nézve máris nagyon sok ember ezt vallja, hogy nem érdekli, új vagy használt ;]

jahh és pont most lesz meg a gariból vissza jött ZSÍR ÚJ 5850, tehát már ez sem érv a 7970 mellett :DDD

(#34) #19617792 válasza bacsis (#33) üzenetére


#19617792
törölt tag

"na meg elvégre így közel 100rongyal olcsóbban megvan ugyanaz a teljesítmény"

jah, tuninggal igen. alapból? aztán 7970 is húzható...

(#35) misx válasza Gadgetfan_ (#31) üzenetére


misx
senior tag

PH-s matrica nagyon ott van. Fényes felületet könnyű sajnos megkarcolni, a matthoz már nagyobb erőbehatás kell. :D

(#36) Z10N


Z10N
veterán

"Az 1 GB-os Samsung merevlemezből pörgősebbet választottak 32 MB-os gyorsítótárral" ;)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#37) schawo


schawo
titán

Ez az Philips monitor jól alakul. Kis árkorrekció, és számottevő budget-IPS megoldás lesz.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#38) manoarc


manoarc
senior tag

-drágám vettem neked valentin napra egy gtx 353412 ti oc 2 terrabájtos vga kártyát
-óóó Te vagy a világ legromantikusabb pasija :DDD

{。^◕‿◕^。}

(#39) Z10N válasza katt777 (#16) üzenetére


Z10N
veterán

"Nekem van GTX560-am, és teszteltem is. Azt állítani, hogy a HD6870 szintjét hozza, nem felel meg a valóságnak. Kapott némi tuningot, és közelítette, vagy be is fogta a HD6950-et, AMD-k meg távolról sem tuningolhatóak ennyire (úgy max. 10% előnye maradt az AMD-nek, "optimalizált" beállításokkal. Az AMD meghajtóit (is) ismerve soha nem tennék játékos gépbe AMD kártyát. "

LOL :DDD

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#40) hibavissza


hibavissza
veterán

basszus, hogy 35 000 Ft alatt csak ezeket a műanyag gagyi gémer házakat lehet kapni. azért ennyire nem drága a szálcsiszolt alumínium...rohadt lehúzás megy a házaknál.

(#41) bacsis válasza #19617792 (#34) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jó akkor egy szénné hajtott 7970hez képest 2db szénné húzott 5850-el 20-al lassabb a rendszerem, és közel 100rongyal olcsóbb ;)

(#42) jookomak válasza hibavissza (#40) üzenetére


jookomak
őstag

28-ért már kapsz alut a Lian Li-től.
Amúgy tény, hogy 30-ig kevés a masszív, és szép fémház.

(#43) TGWH válasza hibavissza (#40) üzenetére


TGWH
őstag

Vannak azért. Max nem kell focizni velük :D attól hogy áll, még nem horpad be csak úgy, nagy baja a műanyagnak sem lesz :))

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#44) Kobaljov válasza bacsis (#41) üzenetére


Kobaljov
senior tag

Árban jobb tud lenni a CF, de némi hátránya is van:
- nagyobb tápigény
- CF-es teljesítményvesztés (játékonként változó, mondjuk az 5-6-os Radeon széria már jobb ebből a szempontból a korábbiaknál)
- egyéb CF szoftveres/driveres gond (micro stuttering, stb.)
(- több hely a házban, esetleg erősebb házhűtés)

(#45) manoarc válasza Kobaljov (#44) üzenetére


manoarc
senior tag

+ zaj növekedés :U

{。^◕‿◕^。}

(#46) TGWH válasza manoarc (#45) üzenetére


TGWH
őstag

+ ha az egyik megpusztul, neked annyi, főleg ha nem találsz még egy tök ugyan olyant :D vagy ez már nem hátrány?

Szeretném harsogni kétkedők fülébe, Szeretném égetni reszketők lelkébe, Lángbetűkkel írni véres magyar égre: Ez a hit a fegyver, hatalom és élet, Ezzel porba zúzod minden ellenséged, Ezzel megválthatod minden szenvedésed. E jelszót, ha írod lobogód selymére, Ezt, ha belevésed kardod pengéjébe

(#47) manoarc válasza TGWH (#46) üzenetére


manoarc
senior tag

dehogyisnem !!! dupla hibalehetőség.

{。^◕‿◕^。}

(#48) TK36


TK36
aktív tag

Jó kis összefoglaló Bálint napra.

A Philips monitornak jó könnyen megjegyezhető neve van. ;] Az ára nem sok, 51000 Ft környékén láttam a neten. Tán veszek egyet, de tesztre kíváncsi lennék.

(#49) Pug válasza katt777 (#16) üzenetére


Pug
veterán

Te miért próbálod folyamatosan bizonygatni a fórum hasábjain, hogy mekkora egy láma vagy? :F

(#50) engusz válasza hibavissza (#40) üzenetére


engusz
veterán

Rossz irányba halad az egész piac, ahelyett, hogy téged megkérdeznének. :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.