Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Én a Spica mellett döntenék... rengetegen fejlesztenek rá (Android 2.2 átportolva, 3D driver, multitouch, etc.), aránylag jó hardver (800mhz-es cpu), és egyéb jó dolog. Valamelyik mobilarenás teszt kommentjei között (talán Galaxy3) le van írva, hogy miért éri meg ezt venni.
X10: szinte semmi közössége (láthatóan abból hogy főzött dolgok sincsenek hozzá... csak root, ami meg szinte minden droidhoz elérhető), 3D gyorsító hiánya, meg egy eleve ronda felület. Ja igen, és 2.1es Android. (ez nem hátrány annyira, de már kint a 2.3 is... amit kb semmi se használ jelenleg, de pár hónap és a mostani felsősök megkapják frissítésbe)
X10mini: kis kijelző (ebből kiindulva pár dolog nem megy rajta), jó anyaghasználat, viszont (szerintem) ronda kinézet.
SGS: kopogós hátlap, SAMOLED (túlszaturált színek, "kékes" fehér... viszont szép fekete - bár, ez nekem hátrány, másnak nem biztos), egész használható felület. (igen, itt már jó a TW, 1000x használhatóbb mint az alap ui... és aránylag szép is)

Nekem kb ez a véleményem, de ettől függetlenül sose veszek Androidos telót...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.