Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoja™


Zoja™
őstag

8 millió megapixel :F
Nem lesz az egy kicsit sok? :DDD

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Selfie betyaroknak kotelezo darab. :D
Kivancsi vagyok mit tud majd a hatlapi kamera, varom mar az elso teszteket. Ha egy kicsit jobb szappantarto kompakt gepet ki tud valtani, jo valasztas lehet.

(#3) kriszpontaz válasza Zoja™ (#1) üzenetére


kriszpontaz
veterán

;] Nem tudhatod a kínaiak hol járnak :D.

(#4) Lecs@


Lecs@
addikt

Betörhetne Kína ide is. Nem első Kínai kütyüm van gond nélkül. Ez is kellemesnek tűnik... :K

512 GB

(#6) halkow


halkow
őstag

micsoda selfis gép :) ,nesze nektek erőgép az új antutu király

Alcatel onetouch idol2s the king

(#7) halkow válasza halkow (#6) üzenetére


halkow
őstag

nem rémlik hogy nálunk is dolcsiba fizetnének szóval
123200ft és 105600ft így kellett volna kiírni

Alcatel onetouch idol2s the king

(#8) blade zte


blade zte
őstag

AKKSI! Csak szóltam nekik, mert véletlen egy 2600mah-sat raktak be, amikor már a xplay 3s-ben is 3100 volt.

OPPO feeling.

Oppo find 7 astro black

(#9) Bocha válasza #09819904 (#5) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az elgépeléseket annyira felesleges beírni a fórumba, ezerszer elmondtam már. Írjatok privátot, javítom, nem kell, hogy itt foglalják a helyet!

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#10) Bocha válasza halkow (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha valaki egy kínai webshopból valaki megrendeli ezt a kütyüt (mondjuk Magyarországról, a gépe előtt ülve), akkor dollárban fog fizetni. Ha hivatalosan is kapható lenne a készülék itthon, akkor persze igazad lenne.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) vicze válasza blade zte (#8) üzenetére


vicze
félisten

Vivo, Oppo, és OnePlus továbbra is a BBK leányai szóval, a gyártósor (meg a tervezés is ebből eredően) mindegyik esetében ugyanaz. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) sanyijedi


sanyijedi
őstag

"várakozásoknál kisebb felbontású"
várakozások.. mindig megy a kamuhír gyártás és annak felkapása, nem csoda hogy utána "csalódik" az ember.. lásd S5 vagy htc.. várhatóan az lg sem lesz fém vagy 4k vagy mittudom én mi marad el a "várakozások"-hoz képest..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#13) NoMagix


NoMagix
addikt

Nagyon kíváncsi vagyok mit tud ez a masina!
Sony szenzorral csak nem lehet olyan rossz!

(#14) kutyuska


kutyuska
aktív tag

És az optika vajon hogyan szolgálja ki a "várakozásoknál kisebb felbontású" szenzort? :W

" Babra munka, de megéri! "

(#15) Lecs@


Lecs@
addikt

Nem érdekelnek a pontok, de első készülék lesz + 40 K Antutuval. Szóval gyenge tuti nem lesz : [link]

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#16) roli543


roli543
őstag

Olcsóbb verzió :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#17) M.A.Z. válasza Bocha (#10) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

De ha a kínai webshopban rendeli, azért átszámítja magának, hogy ugyanmár az mennyi forintba fog fájni...

(#18) DemonDani


DemonDani
addikt

Hagyjátok már az árat, mert ez már szánalmas. :W
Dollárban adja meg a gyártó, dollárban adják meg itt is. Mikor itt forintban adják meg, én azt is elítélem, mert megtévesztheti a birka népet.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#19) draco31


draco31
veterán

Nem tűnik rossz masinának. Kíváncsi vagyok a képminőségre én is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#20) Ihsahn válasza sanyijedi (#12) üzenetére


Ihsahn
tag

Ez a fém hiszti kezd már kicsit fárasztó lenni. Szvsz egy igényes (nem kopogós, nem zongoralakkos) plasztik pl teljesen megfelelő. Persze lehet csak én vagyok ilyen igénytelen állat, de nekem pl nem jön be a hideg fogású hátlap, pláne nem télen. Pl a Z10 hátlapja számomra tökéletes.
De ha lúd, legyen kövér alapon várom már a króm-vanádium unibody telefonokat, bemart gyártói logóval. ;]

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#21) Ihsahn válasza M.A.Z. (#17) üzenetére


Ihsahn
tag

Igen, átszámítja, de napi árfolyamon. Mint tudjuk az árfolyamok változnak, Ft-é pláne, szóval pontos ár emiatt megtévesztő lenne. Amúgy fizetéskor meg úgyis dollárban kell pengetni...

"Ah, bollocks, there's no school like the old school and I'm the fuckin' headmaster" (BlackBerry Z10)

(#22) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Ütős gép lett, külsőleg is elég szép, az akksi lehetne egy kicsit nagyobb. Kár, hogy Kína. :(((

(#23) M.A.Z. válasza Ihsahn (#21) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Viszont a cikknek van egy dátuma...

(#24) pakriksz válasza Ihsahn (#20) üzenetére


pakriksz
őstag

a fémnek konkrétan telefonburkolatként csak hátránya van, előnye semmi, csak annyi hogy pár divatmajom élvezkedhet rajta. Ugyan ez igaz az üvegre csak az még sokkal rosszabb.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#25) Enci1983


Enci1983
senior tag

Miért? Ide miért nem jön ilyen meg ehhez hasonló hivatalosan?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#26) batai15


batai15
félisten

jól néz ki. ez a fun touch felület mit takar?

(#27) Lirion válasza M.A.Z. (#23) üzenetére


Lirion
addikt

És akkor mi van? Ha leírja, hogy 105.000 Ft, aztán egy hónap múlva rakétaként felszalad a ft árfolyama és a 105.000 már 150.000 lesz, akkor meg majd jön az okos olvasó, hogy őket az oldal átverte..

(#28) phanze


phanze
aktív tag

Az nem nyolc millió megapixel hanem pixel, ami 8 megapixelt jelent.(Azért nem mindegy)

[ Szerkesztve ]

(#29) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

2600 mAh kicsit vékony!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#30) Ali G.


Ali G.
senior tag

az ilyen telókat persze itt nem árulják, bezzeg a nagy gyártók meg nem csinálnak ilyen telókat... :D

(#31) blade zte


blade zte
őstag

Amúgy a cím hülyeség, mert már a zte nubia z5s-ben is volt képstabilizátor.

Oppo find 7 astro black

(#32) sanyijedi válasza Ihsahn (#20) üzenetére


sanyijedi
őstag

ugyan ez.. nem érdekel. csak az hogy erről találgatások mennek folyamatosan és spekulációk.. áá :O

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.