Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:40

LOGOUT.hu

XIAOMI REDMI NOTE 2 / XIAOMI REDMI NOTE 2 PRIME
ITT VAN A LEÍRÁS, MIELŐTT KÉRDEZEL OLVASD MÁR EL LÉGY SZÍVES!!!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) addamka válasza dex02 (#5549) üzenetére


addamka
őstag

Chrome, Beállítások, Lapok és alkalmazások egyesítése, legyen kikapcsolva. Utána lesz tab választó ikon.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5552) Emu válasza deadbody (#5548) üzenetére


Emu
őstag

Akkor te vagy az én emberem! :DD Letesztelnéd nekem, ha nem nyomod ki, akkor mennyivel merül gyorsabban? (Így van összehasonlítási alap) Nekem fontos, hogy folyamatosan be legyen kapcsolva, különben nem érnek el se skype, se viber. Előre is köszönöm! :R

(#5553) deadbody válasza Emu (#5552) üzenetére


deadbody
tag

Rendben, hnap reggel bekapcsolom és ha reflexből ki nem nyomom akkor egész nap belesz kapcsolva, meg vibert is indítom mellé, skype nincs.

(#5554) D4ni


D4ni
őstag

Ettől az üzemidőtől nem vagyok elájulva. Egész nap szinte a zsebembe volt a telefon. Reggel és most este fél - fél órát neteztem rajta...

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5555) Graphics válasza D4ni (#5554) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kijelzőidő?

-

(#5556) D4ni válasza Graphics (#5555) üzenetére


D4ni
őstag

Tudtam valamit elfelejtek :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5557) Graphics válasza D4ni (#5556) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hmm érdekes, vkinek meg 6 óra kijelzőidő :D

-

(#5558) D4ni válasza Graphics (#5557) üzenetére


D4ni
őstag

Ezért furcsállom. Még esetleg ami észrevétel, automata a fényerő de maxra húztam a skálázót. De még akkor sem annyira fényes, mintha kikapcsolnám az automatát.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5559) Graphics válasza D4ni (#5558) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Van még olyan beállítás, hogy kontraszt korrekció, azt is lődd ki szerintem, mert sokat zabálhat a szenzor.

Nagyon finomhangolós móka ez a fogyasztás :D

@Tomsolo: Képernyőnél van és ott van hogy mennyit volt bekapcsolva, ez miért nem beszédes? :D

[ Szerkesztve ]

-

(#5560) tomsolo válasza Graphics (#5557) üzenetére


tomsolo
őstag

ez pont az az ábra ami semmit nem mond erről :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5561) dex02 válasza addamka (#5551) üzenetére


dex02
tag

Köszi szépen

(#5562) deadbody válasza Graphics (#5559) üzenetére


deadbody
tag

Nekem ez is bevolt kapcsolva, nem tudtam hogy zabál, most kikapcsoltam, bár nem várok nagy sot növekedést tőle, viszont nekem hozzátartozik hogy a soc-om 1,2-re vissza van véve, ugyanis kevesebb fogyasztás, kevésbé melegedik, és semmi különbséget nem lehet érezni sebességbe még játék alatt sem, ez kb 1 órával tolta meg a sot időt ha jól figyelgettem, bár azóta a rom is fejlődőtt akksi takarékosság szempontjából, így nem merem bizton állítani hogy a sot visszavétel okozta.

(#5563) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Na sikerült eladni a Lumia 930-at, nagyon remeg kezem a rendelés gomb felett az eustock oldalán. Érdemes belevágnom? :))

(#5564) DaWe94 válasza Revoltek (#5563) üzenetére


DaWe94
senior tag

iggeeeeeen :D én is lumiáról váltottam, bár alsókategóriásról...szeretem a wp-t, de túl sok a kompromisszum és a hiányosság számomra még jelenleg

(#5565) D4ni válasza Graphics (#5559) üzenetére


D4ni
őstag

Átállítottam automatára a kontrasztot. Van még ahoz közé (bár a fogyasztási listában nem láttam) egy plázában dolgozok ahol azért küszködhet a jel. Bár 1-2 telefonom volt ami eddig sokat fogyasztott, de a többi 20 nem. Valamint, hogyan tudok beállítani olyan órát vagy csak normál időjárás jelző widgetet ami a lehúzható értesítési sávban helyezkedik el? Már letettem arról hogy magán a tetőn legyen kijelezhető összecsukott állapotban, de jelenleg a másik megoldás sem megy.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5566) Zsocó válasza deadbody (#5562) üzenetére


Zsocó
aktív tag

Hogy vetted vissza?

(#5567) Revoltek válasza DaWe94 (#5564) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Holnap reggelig még elolvasom az összes hsz-t, aztán döntök :D :))

(#5568) D4ni válasza Revoltek (#5567) üzenetére


D4ni
őstag

Fölösleges, nem fogsz tudni aludni :D és amúgy is tele van a fórum kétes /megoszló hsz-ekkel. Fontos az elején tisztázni, hogy magyar vagy EU rom.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5569) DaWe94 válasza D4ni (#5565) üzenetére


DaWe94
senior tag

ha ugrál E,H,H+,4G között össze vissza akkor elvileg többet fogyaszt

(#5570) D4ni válasza DaWe94 (#5569) üzenetére


D4ni
őstag

H+ egész nap. Kb 3-4es csíkokkal

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5571) deadbody válasza Zsocó (#5566) üzenetére


deadbody
tag

[link]

itt az init.d emulator method alapján csináltam, viszont most ránéztem aidával és cpuzal is és felugrott 1,2 felé is úgyhogy nem is tudom visszavette-e egyáltalán :D

[ Szerkesztve ]

(#5572) Revoltek válasza D4ni (#5568) üzenetére


Revoltek
aktív tag

Eustock-tól venném, nem akarom piszkálni a romot.

(#5573) esox válasza BalanceR (#5541) üzenetére


esox
senior tag

A Samu S5-ben nincs OpenGl 3.1 támogatás, de 3.0 teszteken is saknos csúnyán elverte a note2-t. A manhattan nevű teszt szaggatott a note2-n/S5ön szépen végigment.

[L:/dl/upc/2015-11/11/9034_djzlizhjbdekz24t_screenshot_2015-11-11-21-53-41_com_glbenchmark_glb.png](IMG:/dl/upc/2015-11/11/9034_djzlizhjbdekz24t_screenshot_2015-11-11-21-53-41_com_glbenchmark_glb.thumb.png)(/IMG)[/L]

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#5574) Henker2 válasza esox (#5526) üzenetére


Henker2
addikt

Melyik ez a tok?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5575) DaWe94


DaWe94
senior tag

Rendeltem én is egy ilyen hátlapot, fekete-feketében. [disz iz]

amint megérkezik, írok én is véleményt ha valakit érdekel :D

[ Szerkesztve ]

(#5576) Henker2


Henker2
addikt

Annak mi lehet az oka, hogy egyes játékoknál, most pl. a FIFA16, ha letöltöm play-ről és indítanám, újraindul a telefon?
Nem kompatibilis a telóval? Vagy Nem bírja el?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5577) Henker2 válasza DaWe94 (#5575) üzenetére


Henker2
addikt

Nekem is ilyen van!

Jó kis hátlap, de leszedni nem egyszerű! :N ;)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5578) Surda-


Surda-
őstag

Sziasztok!

A vagyula féle rommal használom a telefont és nekem is feltűnt,hogy a playről baromi lassan tölt le, olvastam,hogy állítólag péntekre javítják.
A kérdésem az lenne,hogy ezt OTA tudom frissíteni majd?

Egyébként beruháztam egy ilyen 1 dodós műanyag tokra,nem is rossz,vékony, banggoodos.
Mondjuk valószínűleg egy szilikon jobban tompít,ha leesik.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#5579) esox válasza Henker2 (#5574) üzenetére


esox
senior tag

Ez az. A leírás alapján sokkal vékonyabbra számítottam. Ami viszont mellette szól, hogy a sarkokat különösen jól védi. Lehetne gumisabb a tapintása, kevésbé ez a homogén műanyag. Kétszer szedtem le eddig, ez is hozza magával a hátlapot, ami inkább a hátlap gyengesége inkább. Egy szó mint száz, én kicsit mást vártam, de amíg jobbat nem találok, szerintem ez marad.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#5580) ReWGeT


ReWGeT
tag

na erre kíváncsi leszek, 39-60 nap és meg is lesz :D
valakinek van már ilyen? milyen élőben?

[ Szerkesztve ]

(#5581) BalanceR


BalanceR
addikt

Jártas valaki az Engeneering módban? A playből letölthető, de szervízkóddal is indítható... Egy csomó mindent lehet piszkálni vele a SOCon, de hangerőt feljebb venni, fényerőt, érzékenységet állítani, IMEIt piszkálni...
A kamera résznél van RAW lehetőség, csináltam is RAW képeket, de kéne hozzá valami RAW konverter, mert se a PS, se a LR nem olvassa be rendesen... Tud valaki ebben segíteni?
( Senkinek nem ajánlom, hogy piszkálja a rendszert ezzel az appal, megfelelő tudás, hozzáértés nélkül)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#5582) Imy válasza BalanceR (#5581) üzenetére


Imy
veterán

Nekem nem vált be...

(#5583) Surda- válasza BalanceR (#5581) üzenetére


Surda-
őstag

Raw decoder.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#5584) DaWe94 válasza Henker2 (#5577) üzenetére


DaWe94
senior tag

na király :D az nem baj, csak ne legyen gagyi kinézetű, és illeszkedjen rendesen :D

más: tapasztaltam a legutóbbi miui romban, hogy nem érzékelt a kijelző, se az érintőgombok mikor fel akartam oldani a telefont... így kikapcsolni sem tudtam, jött az akksi ki-be és utána semmi gond...de az az érdekes, hogy a kikapcsoló "menüből" pedig visszalépett ha a kijelzőre nyomtam :D szerintem nem hardveres hiba lehet..tapasztalt ilyet más is esetleg?

ma pedig volt egy random soft rebootom magától...
ezen kívül nagyon fasza a telefon, továbbra is meg vagyok elégedve vele :D

(#5585) paye


paye
tag

Barátom vett vadi új Note 2-t / Extreme Digitalból / app installálás elindítva valamit install lefut / nem kérdezi hogy belső/külső memóriába tegye / majd elinditva a programot az inicializálás lefut de nem menti el a beállításokat!
Mit csinálunk rosszul? :W

(#5586) Milestone2 válasza Surda- (#5578) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vasárnaponként szokott jönni az OTA a miui.hu-hoz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5587) Gymszrs


Gymszrs
csendes tag

Üdv!

Amennyiben tiszta telepítés akarok csinálni, akkor TWRP-ben a wipe lehetőségek közül melyikeket jelöljem be? Netán az összeset? Mert a dalvik, cache, data opciókat bejelöltem, de pl a system opciót nem mertem, pedig lehet az is kéne?

Bíhró úhr, há' nem sok ez az öt év??? - Mondom kötél..... (RN2, Asus Zenfone Max, Lenovo P70, RN3 SD, RN4 SD)

(#5588) kop8


kop8
őstag

Valaki megmondaná hol lehet a gps-t ki be kapcsolni? :)
Nem találom :)

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi14

(#5589) Graphics válasza kop8 (#5588) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehuzod a panelt ott nincs? :)

-

(#5590) DaWe94 válasza Graphics (#5589) üzenetére


DaWe94
senior tag

ott van az csak lekell tekerni :D

(#5591) kop8 válasza DaWe94 (#5590) üzenetére


kop8
őstag

Tényleg :)
Nem láttam még ilyet!

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi14

(#5592) Klara_ válasza D4ni (#5554) üzenetére


Klara_
őstag

Hagyd meg a tolton akkor is amikor elerte a 100%-ot, nalam ez javitott rajta. Az okat ne kerdezd, itt olvastam en is es bevalt.

(#5593) tong válasza Klara_ (#5535) üzenetére


tong
tag

Hol tudom tiltani a nem kívánatosakat :F Sajna nem találom :(

(#5594) inkjet


inkjet
tag

Sziasztok!
Ellenőrizze már le aki ráér, hogy ha a kamera beállításánál bekapcsolja a dátum feliratozást és készít egy képet akkor neki is lefagy kamerahibával? Nekem note 2 prime van, és ha bekapcsolom a dátum feliratozást akkor mindig lefagy a kamera. Előre is köszi.
(MIUIHU 5.11.5)

[ Szerkesztve ]

(#5595) csaba12242


csaba12242
tag

Üdv hol találom a SIM kártyámon lévő telefonszámokat, névjegyzéket?
Lehet vak vagyok de nem találom.

(#5596) bubu256 válasza inkjet (#5594) üzenetére


bubu256
tag

Nem fagy ki. xiaomi.eu 5.11.5

(#5597) Henker2 válasza csaba12242 (#5595) üzenetére


Henker2
addikt

Ha belemész a névjegyekbe, ott hosszan nyomod a menügombot, előjönnek a beállítási lehetőségek! Ott kell a csúszkát elhúzni valahol, hogy a SIM-en lévő névjegyeket is lássa a telefon!

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#5598) Milestone2 válasza inkjet (#5594) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Állítsd át a dámumformátumot a telefonodon! A kamera app nem bírja elviselni a magyar dátumformátumot!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5599) tomsolo válasza Klara_ (#5592) üzenetére


tomsolo
őstag

konkrétan az akku töltöttség érzékelése/mérése elég fos

van hogy 96%-on már zölden ég a lámpa, van hogy félórát böngésztem még egy félórát filmet néztem és 98% állt 100 ról :)

Egyébként én azt vettem észre hogy néha érdemes lemeríteni csutkára, majd szép lassan usbn feltölteni

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#5600) inkjet válasza Milestone2 (#5598) üzenetére


inkjet
tag

Köszönöm így már jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.