Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mjani1172


mjani1172
addikt

Hozzánk eljön?
Egyre jobban tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#2) Mrpingvan


Mrpingvan
tag

Menőbb lett volna, ha A9!-nek hívják, mert az a kamera úgy néz ki, mint egy felkiáltó jel....

(#3) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Kiváncsi vagyok azért, hogy a sok kamera ellenére milyen lesz a képminőség. Van egy olyan sejtésem, hogy minőségre nem fogja elérni a Galaxy S9 szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#4) kbyte1024 válasza Kokzor (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szerintem meg az s8-èt sem.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) Stabi83


Stabi83
senior tag

Ez nekem egy kicsit számháborúnak tűnik. Azt az 5MP segédszenzort simán kiválthatná a maradék két kamera a főszenzoron kívül ( mint ahogy minden más telefonon sikerül ez ).

A 24MP főszenzor méretére kíváncsi lennék. Láttuk már hogy a sok pixel kis szenzoron koncepció már egyszer bukott mint irány.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#6) Bossyy


Bossyy
tag

Gondolom az optikai képstabilizátort kihagyják a csomagból, hogy azért mégse legyen már olyan jó a végeredmény, mint az S8/S9-nél és azért legyen létjogosultsága a S kategóriának ezen a téren is.

(#7) Kokzor válasza Bossyy (#6) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Az A8 sem kapott OIS-t, viszont van neki EIS. Ha ennél a modellnél is lesz EIS az némiképp javíthat a dolgon.

(#8) wozzy


wozzy
tag

BOHÓZAT

(#9) The.Grobber


The.Grobber
csendes tag

Kell!!!4!!4!négy!!

(#10) #56627712


#56627712
törölt tag

Világ első 4 kamerás telója, tavalyi oprendszerrel :C Így legalább a tízes droidot már nem kell rátenni erre se :DD

(#11) moleculez


moleculez
veterán

Minden élethelyzetet le kell fedni. Nem lehet egy kamerával érdemben változtatni az aperturát, nem lehet igazán zoomolni, optikát cserélni, szóval ha egyben nem megy, akkor szedjük külön. Amúgy a monokróm lemaradt, az lesz majd jövőre, mint ötödik kamera. Meg egy éjjellátó, infrás hatodiknak. Meg egy hőkamera az Active-ba. Kéne egy kifejezetten makrós lencse is.
Na ,akkor most nézzük az előlapot...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) gzbotii


gzbotii
veterán

Hát...ennek meg mi értelme - azon kívül, hogy ez már viccesen néz ki

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) Stabi83 válasza gzbotii (#12) üzenetére


Stabi83
senior tag

Számháború.
Ennyi.
Az elgondolás nem rosz, de kérdéses hogy milyen minőségű optikák és szenzorok kerülnek a készülékbe. Gondolom nem a P20 Pro, Nokia 808 vagy 1020 mérettartományában kell gondolkodnunk.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#14) Mrpingvan válasza gzbotii (#12) üzenetére


Mrpingvan
tag

Vagy... Miért nincs olyan, mint pl. a Motorolának vagy az LG G5nek volt, hogy kiegészítőket (vagy a Motorola esetében "tokokat") hozzárakni, amin lenne egy külön kamera (vagy a meglévőhöz plusz extrákkal). Persze több féle kamera lehetne, és így nem kell megvenni mind a 4-t, mint ennél a telefonnál, hanem csak azt, ami neked kell. És így még nagyobb választék is lehetne objektívekben, lencsékben, ...

(#15) Mrpingvan válasza Mrpingvan (#14) üzenetére


Mrpingvan
tag

vagyis, a Motorolának már van

(#16) Kokzor válasza Mrpingvan (#14) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Erről a moduláris dologról valamiért letettek a gyártók. Gondolom nem éri meg nekik. Pedig régen elég sok cikk volt, hogy jönnek a "Lego" mobilok. Talán már csak a Motorola erőlteti egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#17) #56627712 válasza gzbotii (#12) üzenetére


#56627712
törölt tag

Eyecandy és e-pénisz, semmi más.
Ha érne valamit akkor a Galaxy vagy a Note széria kapná meg.

(#18) Kokzor


Kokzor
aktív tag

A kis szörnyecskéről már van videó is. Mondjuk itt simán A9 a neve. [link]

[ Szerkesztve ]

(#19) Mrpingvan válasza Kokzor (#16) üzenetére


Mrpingvan
tag

Szerintem pont, hogy hasznos lenne nekik is, én nagyon vártam már a G5-t emiatt, de végül elég nagy esés volt (de nem a modok miatt!). A Motorola meg... Motorola. Nem sokan veszik, és alig ismerik, így szerintem az sem szempont. Ha egy Huawei / Samsung behozná, szerintem lehetne jövője. Ha meg az Apple, akkor főleg (de persze akkor azt hinnék, hogy ők találták ki :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#20) movax


movax
őstag

Galaxy A27, 2042-ben:

(#21) judas13 válasza moleculez (#11) üzenetére


judas13
addikt

Egyetértrek és én is támogatom, hogy jövőre hét de inkább nyolc lencsével jöjjenek majd ki a fent leírtak alapján!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) Viktor0610 válasza movax (#20) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Van ott még kihasználatlan hely... ;]

Samsung Galaxy A54

(#23) Mrpingvan


Mrpingvan
tag

4db? Hah, nagyon alsó kategóriának hangzik, akkor már inkább EZ

(#24) blagolf


blagolf
senior tag

Ez már nevetséges kategória, a látvány meg úgyszint. :N

Üdv, Zoli

(#25) doooo


doooo
veterán

Amíg jó a végeredmény, lehet rajta felőlem 20 kamera is, csak ne hiába legyen. Bár az egyik hiába van ebből a 4-ből is... Viszont a másik kettő hiánypótló.

(#26) Juhaszatti válasza Kokzor (#3) üzenetére


Juhaszatti
addikt

A sok kamera nem ahhoz kell, hogy jobb legyen a képminőség.
A telefonoknál a több kamera az, ami a fényképezőgépeknél az objektívek. Különböző helyzetekhez különböző obikat használnak, külön makróra, portréra, közelre, távolra, stb.
A mobiloknál több kamerával oldják meg ezt, de itt is funkcióbővülést kell tőle várni, nem minőségjavulást. Úgy ahogy a fényképezőgépeknél.

(#27) Kokzor válasza Juhaszatti (#26) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Ezzel tisztában is vagyok, engem csak az érdekel hogy a fő szenzor mit produkál a többi nélkül.

(#28) Juhaszatti válasza Kokzor (#27) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Az nem hiszem hogy világmegváltó lesz az A szériában. Nem fogja elérni az aktuális, de szerintem még a tavalyi S széria szintjét sem, bármilyen drága is lesz.

(#29) eclipse006 válasza Juhaszatti (#26) üzenetére


eclipse006
őstag

Így van!

Az már más kérdés, hogy sokan egyből arra asszociálnak, hogy a több kamera jobb képminőséggel kecsegtet.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#30) judas13 válasza Juhaszatti (#26) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.