Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) noro79


noro79
tag

Várják mint a messiást. Csak egy telefon lesz nem a megváltó!

(#2) tixem


tixem
addikt

Uuu, baszó lenne egy noccs és lyukmentes totál kijelző, S Penbe épített szelfikamerával :DD Big fckin like.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#3) Kokzor válasza tixem (#2) üzenetére


Kokzor
aktív tag

Szerintem ez csak valamilyen szoftveres extrára utalhat. Ha igazak az eddig látott képek, akkor felesleges lenne kamera a tollba. Csak megdobná a költségeket. Mondjuk valószínűleg lesz áremelés idén.

(#4) Segal válasza tixem (#2) üzenetére


Segal
veterán

Felejtsd el sajna :((
Már élőképek is vannak a telefonról. Biztos a mobilaréna is kiteszi majd kb 1 hét múlva... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5) Noukoum válasza Segal (#4) üzenetére


Noukoum
veterán

Ennél szvsz még a csepp noccs is jobb.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) SwaZy1337 válasza Noukoum (#5) üzenetére


SwaZy1337
tag

Ez a lyukas kijelző nekem sem túlságosan bejövős, sőt...rondább mindennél. :(

"Ha nem is érdekel az üzlet, a tájékoztatást megköszönni nem bűn..."

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Remélem Godzilla is benéz a bemutatóra és beül a demógépes asztalra, miután átrendezi a széksorokat és a nyálas újságírókat. Csak hogy legyen valami érdekes a bemutatón. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) gretzky77 válasza Segal (#4) üzenetére


gretzky77
veterán

Értem én,hogy divat fik.zni a mobilarénát viszont az általad linkelt képek egy napja szerepelnek itt az oldalon! Legalább kicsit után nézhetnél

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9) Wapmester


Wapmester
senior tag

szerintem a kamerát körberajzolva a ceruzával elindul a kamera alkalmazás ,ez lesz majd gondolom a nagy feature mert más nem sok lesz :D

(#10) Polarstar válasza Wapmester (#9) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Az túl egyszerű lenne! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#11) jacis


jacis
nagyúr

Az azért már nem gyenge, hogy a Samsung kiviszi a mobilarénás srácokat is New York-ba. :K

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) Kapanyél válasza jacis (#11) üzenetére


Kapanyél
őstag

Biztos vagy te ebben? :)
Kaptak meghívót és megszavazták bent maguknak a nyaralást. ;)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#13) Jim_Krayton


Jim_Krayton
újonc

Mondjuk vetületi rajznál elölnézet alatta felülnézet. Hátha kamera a tollban😁

(#14) Joe.36


Joe.36
addikt

Nagy dobás lenne ha a tollban lenne a kamera és nem lenne lyuk a kijelzőn.... de félek nem így lesz...
Nekem nem jön be a lyukas kijelző, Note 9 a legjobb számomra minden tekintetben!

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#15) Wapmester válasza Joe.36 (#14) üzenetére


Wapmester
senior tag

az a toll akkor nagyon vastag kellene legyen :) majd talán egyszer, de szerintem hamarabb teszik a kijelző alá, vagy legalábbis megpróbálkoznak vele :D

(#16) h4h01


h4h01
senior tag

Az csak nekem jutott eszembe, hogy a kép a középre rakott kameralukra céloz :U ?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.