Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#315) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Egy kis rövid vélemény:

- Feketében vettem és örülök, hogy emelett tettem le a voksom, mert gyönyörű. Szerintem a design-ba nem lehet belekötni,
- volt egy 126 megás frissítés, szerintem tök hamar megcsinálta 5-10 perc alatt, úgyhogy még a telefonra is le kellett tölteni,
- rendszer sebesség szerintem rendben van, kellően fluid az egész,
- értesítéseket tök jól mutatja, ha rezeg és rögtön megnézed, akkor egyből megjelenik az aktuális üzenet,
- a hívó felet is szépen kiírja,
- még nem telefonáltam vele, de a hangszórója is rendben van,
- tegnap óta nekem 10%-ot merült, ugye frissen kibontva, telepítés, nyomkodás, folyamatos pulzus mérés, alvás monitorozás,
- az is tök jó, hogy a fontosabb adatokat meglehet nézni az órán, részletesen pedig az app-ban,
- a töltő pedig megváltásnak tűnik a Mi Band 3 után, aminél mindig ki kellett pattintani a szíjból.

Amin még lehet kalapálni:
- Huawei health app támogatja a sötét módot, de regisztrációnál még nincs teljesen rendben. fekete a háttér és a szöveg is... Így ezen időre ki kellett nyomnom a sötét módot,
- jöhetne több számlap, nyilván értem, hogy nem akarják kiadni a kezük közül a design-t, hogy a bazári stílust elkerüljék, de akkor tegyék oda magukat a jövőben. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.